Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
28. dec 2009

ja ked som odsavala este mm a davala ho malemu tak som tiez vzdy trpla aby som nevyliala a nastastie sa mi to ani nestalo ale mala som iny respekt ... este ze sa ti to podarilo doplnit a chlapaci to isto zvladnu 🙂

lucim
28. dec 2009

zabi joooj, fakt, pred rokom sme davali sono 🙂
v tescu sme vcera boli, ale s mm na rychlo dokupit dArceky, do vypredajov ma nepustil.
aky objem naraz vam vypiju krpci z flase?

lucim
28. dec 2009

lu a vcera som kupila tie plienky v dm s kuponom.

zaba2707
28. dec 2009

no cez den da fifo tych 150 vacsinou niekedy az 180 ml no a vecerna davka je 210 ml ale za posledne dni som mu este dalsich 30 vzdy musela dorobit bo mu to nestacilo

zaba2707
28. dec 2009

a cez den ked zje tych 150 tak interval medzi papaniami je presne 3 hodinovy dlhsie ani o minutu nevydrzi :-d

lucim
28. dec 2009

diky zabi,
tak by mu to malo stacit, teraz ale tomu cucaniu moc nedal ...
ideeeem, prideeem. pa 😵

zaba2707
28. dec 2009

tak nech ti to ujde a nech si sup sup pri svojich pokladoch pa my vyrazame von ideme prideme papapappapa

ani3012
28. dec 2009

lucim
viem ako si sa asi cítila,keď si vyliala dávku 😒 mne sa to stalo hneď po narodení malej.horko ťažko som si odstriekala do skúmavky 50 ml ale ta skúmavka bola skosená odspodu do kužela-čo som si nevšimla,lebo dovtedy som odstriekavala do takej ,ktorá sa dala položiť.A bolo po dávke ☹
Ale neboj sa,chlapi zvládnu oveľa viac ako si myslíme. 😉

zaby aj ja idem do tesca ale až zajtra.Tak daj potom vedieť čo maly dobrého.
Na výpredaje je expertka traky 😀

ani3012
28. dec 2009

juj ale zabudla som napísať,že sa strašne moc teším,že pavcík k nám zavítal a posielam jedno veľké ĎAKUJEM! 😉

lucia32
28. dec 2009

Lucim aj ja som kúpila plienky v DM s kuponikom, akurát sa mi nezdalo, žeby bola nejaká akcia 😝 , stáli 18,79 €...veľkosť 4, akcie boli len na menšie 😝 Ale dostali sme od segry jedny Huggiesky a od dedkovcom dve balenia Happy bella, takže máme peľuchov a peľuchov 😀
Moja srnka vypije 100-120 ml, ale my už veselo papáme, mliečko pijeme hlavne v noci...a dnes ráno sme si trošku zamiešali kaše do fľaše a veselo si cuckala...ale už je to lepšie, pár dní dozadu sa mi zdalo, že mlieko odmieta, chcela len ham...vypila po 30-60 a dosť...ale už sme sa popravili a včera som zažila o čom točí lucim, keď vraví, že jej Maťko sa vyrechtáva v lehátku...jej prvé večerné rehotanie, tak sa rehnila až do pol 10, že som sa bála, že zachrípne, taký sladký kockastý smiech 😀

ani3012
28. dec 2009

kockatý smiech 😀 😀 😀 😀

lucia32
28. dec 2009

Ani...šmíruješ? 😀 Tu nikoho, všetky vyžierajú salónky 😝 😀

adka12
autor
28. dec 2009

AHojte babule, chcem sa vás opýtať... od kedy môžem dávať malej tie kukuričné chrumky dlhý nesolené. Na zložení je napísané len kukuričná krupica...

lucia32
28. dec 2009

Adka...môj osobný názor...Saška má už 6. mesiacov, papá ti už dlhšie, takže podľa mňa už môže, nie je tam nič zlé, sú nesolené, aj v detských receptikoch som sa stretla s haluštičkami z kukuričnej múky od 6. mesiaca...

inneska
28. dec 2009

ahojte 🙂

v prvom rade gratulkujeme oslávencom výmesačníkom, aj tým včerajším(som sa sem nedostala)...a aj našim meninkovým Ivankám..všetkým hlavne zdravíčko, šťastíčko a kopec lásky 😵 😵 😵 a odomňa a od erika letí velká pusaaaaa 🙂 🙂 🙂

sme dnes boli v tescu...tak u nás bieeda na akcie..teda nič schopné pre nás...ale mala som zlavový kupon na 5€, tak som niečo pokúpila..tak aspoň pyžamká tigríkové, nejaké tričko, košelu, bodynko...a látkovú konižku pre erika a zopár ozdôb vianočných k budúcemu roku..

a posledné dni je erik straaašne zlý...je unavený, ale spať nechce(a je aj najedený, prebalený, čajíku napitý)..tak bude mrnčať, vymýšlať...až sa vyreve, tak potom akosi zaspí 😒

a došiel mm, že majú prísť jeho kamoši od ZA, tak idem skultúrniť izbu...papa zatial 🙂

adka...netuším, kedy sa môžu dať tie chrumky, ale ja by som ešte asi nedávala...skôr nejaké piškotky, ktroé sú vhodné pre malé deti 🙂

inneska
28. dec 2009

luci 😀 som poradila úplne opačne 😀 ale to bol môj názor..ale ked skúsenejšia mamina poradí 😉 a ako si spomenula salonky, tak ma napadlo, že sme ich tento rok ani nekúpili 😀 ale ani nám nechýbajú 🙂

lucia32
28. dec 2009

Inn...ani my sme salónky nekúpili 😝 ...na chrumkách, tých dlhých nie je nič zlé, aspoň podľa mňa a bábo ich určo nezje veľa...vždy lepšie ako piškota z vajca 😝 , ale máš pravdu, sú aj keksíky špeci pre deti od 6. mesiaca 🙂

traktor
28. dec 2009

ahojte a gratulujem vsetkym oslavencom 😵 😵 😵 😵 a dakujem vsetkym aj za seba, ci uz tu alebo co mi pisali sms 😵 😵 😵 😵

traktor
28. dec 2009

a salonky sme kupili ale sme na nich toho roku zabudli 😀 😀 😀 😝

traktor
28. dec 2009

chrumky mozes davat , kedze uz vsetko papate....ale pozor lebo na niektorych pise aj jemne solene alebo solene taktie nie, a potom su velmi dobre tie detske keksiky od 6 mesiaca, / ak mas kupon tak v dm ich dostanes aj zadarmo 😉

lucia32
28. dec 2009

Traky ahoooj 🙂

lucia32
28. dec 2009

Ja som si ten kupon vytrhla a stratila 😝

traktor
28. dec 2009

lucia tak si sikovna 😀 , ja som kupon vytrhla, vybrala a keksy pozrala.... 😀 😀 😀 😀 😀 preto viem , ze su fajnove 😝

lucia32
28. dec 2009

Traky ja som kupon mala v ruke, ale na kupone, že od 4. mesiaca keksy...sa mi zdalo... a tam boli len od 6. mesiaca tak som nebrala, že počkám, až dostanú...a odvtedy ani netuším kde kupon je 😝 😀

traktor
28. dec 2009

ja som mala na kupone od6 mesiaca a aj na keksoch je ze od 6 mesiaca.....tak ty si asi vynimka....a asi preto aby si ich tiez nepojedla tak si to mala hore dole popisane 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
28. dec 2009

ja mám kuponik odložený, ešte len pôjdeme na keksíky 🙂

traky...na výpredaj v tescu si nebola??? 😀 ja som nepochodila 😝

zaba2707
28. dec 2009

ahojte tak sme doma a innka my sme pochodili horsie ako ty v tom Tescu nedoniesla som domov nic vobec nic ... par veci co sa mi pacilo bolo vo velkosti do 3 mesiacov 😀 takze tak .... ale ani ten vyber nebol nejaky extra superny

inneska
28. dec 2009

poradte...čím to môže byť, že erik je hladný(nejedol 2-3 hodky, čo sa nestáva aby tak dlho vydržal) ale nechce jesť...mrnčí, narieka, ale nechce chytiť prsník...niekedy pomôže, že mu dám z druhého, tak si ho zoberie..a niekedy ani jeden...včera večer som ho musela ošáliť s dudlom, že ho dudlal a rýchlo som ho potom vymenila za prsník...a ťahal ako o dušu...a dnes doobeda bolo to isté...robí mi to poslednýh pár dní....

inneska
28. dec 2009

žabka...výpredajové bolo len tričko a košela...ostatné za normal ceny(pyžamo, bodynko) a presne, čo bolo pekné, tak to bolo maličké...

zaba2707
28. dec 2009

fuuuha inka asi viem o com pises ... mne tak fifo zacal odmietat prsniky ked mal 2,5 mesiaca ... jeho som uz vsak ani neosidila proste mi na ne prdel ...hladny bol ale z prsnika mi nepotiahol ani za svet .... dufam, ze sa vam to zlepsi, ze to ma ericko len chvilove vymyslanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre