• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
traky..tka to by si mala rovno 4 páry :grinning:
28. dec 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky...aj podkyna sa mi páči :grinning:
inn...jaj pekné sme obe, tučnučké, guľatučké :sunglasses: :grinning:
traky, ked uzivis 6 krkov, 10 sa strati :grinning: :grinning: :grinning:
si ma vies predstavit, ze by som isla so vsetkymi na stretko? toby len prenas museli rezervovat zvlast jednu miestnost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia ja hladam ze kde som to napisala a to nie ja to niekto iny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taken však aj ty zaves nejakú aktuálnu, na tej v pase mi prídeš taká vycicnutá, nie, že + 10 kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu - podkýňa nie je spisovne??? :astonished:
inak, ste fesandy secky, to na poslednej fotke je bianka? :slight_smile:
28. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava...traken :grinning:
Traky fááákt? ja že to ty :sunglasses:
28. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci..a ked 10, tak aj 12 :grinning: z traky spravíme čerešňu :grinning: :grinning:

lucka...aj ja som gulatá :wink: po vianociach začneme s tým niečo robiť :sunglasses:
lucim, zeby som este podumala,? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidime, ked bude stretko , mozte hadat, ma to od kolacov ci od niecoho ineho..... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potkýnať...s t, či nie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hehe, to lucim :slight_smile:
Idem až kuk do slovníka...ma mätieš :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki objedname ti salonik a budeme chodit po jednej na pokec k tebe :grinning:
Lu a skoda hovorit jedna krajsia jak druha :wink:
28. dec 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ja som na nieco prisla.......reeeeeeeeeeeeeei , nemusime chudnut, zobereme tehu gate, a je to vybavene,ved kto vie , ze je to len maskovaci manever? a baby nas nezradia, ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn a to chces na Silvestra postit??? :confused: ja zacinam az po Novom roku nežrať :grinning:
28. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trak...ja nosím stále tehu :grinning: , aj tie na foto sú tehu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lucia to bolo naschval, ze kostickova mamina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , u mna hlava ujde, ale od krku dole, .....ale to asi len zrkadlo rozsiruje , ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zajtra nafotim,aby ste nepovedali, a aby tie co si myslia ze su tucne , nemali uz komplex :wink: :grinning:
uz som to nasla, fakt je to s T :stuck_out_tongue_closed_eyes: a preco sa nepise potkova a pot koňa? :grinning:
jasom tiez v klube bambuliek ... a ked pridete na to, ako bezbolestne bez namahy schudnut, najlepsie od vecera do rana, tak ma tam prihlaste :grinning:
28. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia ale ja som myslela take tie na traky, ze nech je to aj riadne vidiet...traki bude mat traky :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa aj ja nosim tehu nohavice denne do inych sa nevojdem :sweat_smile: noaco :grinning:
28. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusia ale dolezite je , ze sa do niecoho vojdeme, nie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim...hľadáš? :grinning: Na tej fotke je s Biankou...
28. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nosim pruzne rifle, som si u cinakov kupila nove :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale aj stare pruzne mi boli dobre, len biele pevne do roboty sa nejak scvrkli ci co, aj tie som musela kupovat nove .
28. dec 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi...som myslela celkovo po sviatkoch, teda po novom roku :wink:

ani mi nevravte, ked sa vidím v zrkadle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bléééééé
28. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim asi si nastavila vysoku teplotu pri prani :grinning: teraz mam tehotnu svagrovu sa spoliehala ze odomna dostane tehu veci ale ee nepomozem jej v tomto smere to by som chodila naha :grinning:
28. dec 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim napíš pľantac še a my ci budzeme rozumic :grinning:
28. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, sak som to nasla - na nete - slex mi to potvrdil, priznavam, chyba, to ten skriatisko. aj v hlave mi to prepisal. :stuck_out_tongue_closed_eyes: pise sa potkynat, mea culpa. mea maxima culpa.
28. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucia tak som si pozrela tvoje fotky este raz, a ty sa co hlasis medzi bambulky gombulky okruhle, ved ty si tak akurat.....rucky ako palicky, telo akurat......u mna je len malicek v pohode.....a pri tej mojej ooooooooooobr vyske ach jo....ale co vsak som bola tehu, teraz vianoce, co este pride? :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodím furt v teplákoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako správna mama na materskej :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodím trošku popola na hlavu? :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok