Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
28. dec 2009

Špenát aj naša môže...papala ten fľaštičkový najprv a potom sme kúpili zamrazený, vymixovaný s mäskom 🙂

lucim
28. dec 2009

ja len tak pre opakovanie ... ma sa zacat so zeleninkou, potom az ovocie a az po nom kase ... postupne po par dnoch az tyzdni pridavat dalsie a pozor na dusicnany. 😉

traktor
28. dec 2009

rybicky nech hladuju, hlavne ze moje brusko je spokojne 😀 😀

lusia_99
28. dec 2009

baby moze sa instantna kasa pokazit?? 😕 mam ju v tej pixli od hipp čaju asi 3 tyzdne a minule som robila a sa mi zdala nejaka ina 😅 pani magistra pomoooooooooooc 🙂

lucia32
28. dec 2009

Dusičnany nie sú najmä v jarnej rýchlenej zelenine?

nina41
28. dec 2009

Ikea sťahuje z predaja detskú stoličku!!!

IKEA sťahuje z predaja detskú vysokú stoličku LEOPARD s presným názvom a číslom:

IMAGE of LEOPARD high chair; PE-number, 246143

IKEA žiada zákazníkov, ktorí si zakúpili detskú vysokú stoličku LEOPARD, aby ju okamžite prestali používať a priniesli sedadlo a rám späť do ktoréhokoľvek obchodného domu IKEA na oddelenie Služieb zákazníkom, kde im budú vrátené peniaze v plnej výške.

Zaklápací zámok, ktorým sa pripevňuje sedadlo k rámu, sa môže poškodiť, takže by sedadlo mohlo spadnúť z rámu. Deti môžu pádom utrpieť úraz hlavy a iných častí tela. Odtrhnutý zámok predstavuje riziko prehltnutia dieťaťom.

IKEA dostala jedenásť správ o poškodených zámkoch, vrátane jednej nehody, kedy sedadlo s dieťaťom prepadlo cez rám. Dieťa si pri nehode otĺklo nohy. V ďalšom prípade sa našiel odtrhnutý zámok v ústach dieťaťa, ktorý sa však vybral ešte pred prehltnutím.

Viac prípadov alebo úrazov nebolo hlásených.

Ospravedlňujeme sa za všetky nepríjemnosti, ktoré sme vám týmto mohli spôsobiť.

Viac informácií nájdete na www.IKEA.sk, alebo kontaktujte obchodný dom IKEA na telefónnom čísle 02/48226111.

Pošli priateľovi linku na článok.
E-mail tvojho priateľa: Vaše meno: Váš e-mail: Titulok správy:
Autor: www.soi.sk
Zobraz diskusiu (7) Poslať mailom

--------------------------------------------------------------------------------

hathor1231
28. dec 2009

hiii, baby 😀
a ja hladam susedov do mojho farmvillu 😀 kto scece,napiste IP 😉

lucia32
28. dec 2009

Kto má doma papkáča papá piate cez deviate 😀 , ale aj my sme začnali zeleninou...potom kaša, ryžová nie je sladká a potom ovocko...hlavne banán a jablko, ostatné sme neskúšali 😝

lucim
28. dec 2009

dusicnany su aj v zimnej uskladnenej korenovej zelenine ... som zastancom teorie, ze kedze nikto nemame doma labak, tak nevieme, kolko v tom je. a neviem kde tu je bio obchod. teda asi v tescu, ale mam to za jedny peniaze, ci to miniem na benzin alebo kupim flasticku.

nemam ikea stolicku.

lucia32
28. dec 2009

Idem off, spinkať treba...dobrú noc 🙂

inneska
28. dec 2009

traky...neboj, šak aj my začneme 😉

traktor
28. dec 2009

lucia papa

traktor
28. dec 2009

lucim a mrazena zelenina je tiez zla?

inneska
28. dec 2009

my ešte nemáme ešte žiadnu stoličku 😝ale aj to bude 🙂

lucka...tak dobrú nocku 😉

traktor
28. dec 2009

napriklad simonke bolo jedno co zje , kebyze jej dam klince tak jej to nevadi, aj jedlo z flasticky mala rada, a priznasm bolo to aj pohodlne ale napriklad miska ta z flasticky kupovane ani do ust nedala, musela som jej doma varit, abyzjedla, a jedla fakt z chutou.....tak uvidime ako na tom bude matko...

traktor
28. dec 2009

my stolicku mame ale zatial v nej odkladame vsetko mozne, len nie matka 😀

inneska
28. dec 2009

som aj ja zvedavko na to čo budem hamať erik..a práve sa zobudil, tak idem k nemu..ak tu neskôr niekto bude, tak sa ukážem 🙂

lucim
28. dec 2009

"Nepoužívame zeleninu dlhodobo skladovanú ani jarnú rýchlenú pre vysoký obsah dusičnanov. Dusičnany poškodzujú červené krvinky, ktoré nie sú schopné prenášať kyslík. Vzniká tzv. methemoglobinémia (modré sfarbenie kože a slizníc, ťažkosti s dýchaním) vyžadujúca si rýchly lekársky zásah." z toho clanku zo zzz.sk
je mrazena zelenina dlhodobo skladovana? je z kontrolovanej farmy - cize bio? neviem. asi nie.
ja este pre istotu par mesiacov pockam, kym dam taku zeleninku.

lusia_99
28. dec 2009

lucim a ta kasa? moze sa pokazit´???

traktor
28. dec 2009

takze ked mi bude nahodou matko odmietat zeleninku z flasticky tak co mam robit? dat radsej cerstvu ? ci je to potom jedno?

lucim
28. dec 2009

lusi sorry, nevsimla som si otazku, uz ju vidim ... ano, otvorena kasa, ale aj mlieko sa moze pokazit ... su to volne dostupne cukry a bielkoviny, rozpraskovane, cize ovela lahsie dostupne pre bakterie a plesne .
z osobnej skusenosti ... bezne sme vo firme vyjedali exnute kase, az raz ... ma taaaaaaaaaaaaaak prehnalo, ze som nevedela, cija som.

traktor
28. dec 2009

teda verim , ze je po mne tak zbasti vsetko.... 😀 😉 a flastickove je fajn, ziadna namaha, len ohriat....

nina41
28. dec 2009

lucim a aku zeleninku môže,môj maly jedol mrkvu, ta mu chutila , ale špenat zo zemiakom,ten nechce 😝

lusia_99
28. dec 2009

takze radsej vyhodit 😕 a naschval som ju nasypala to tej pixli ze to tesni a nepokazi sa 😠

traktor
28. dec 2009

otvorene kase sa maju a teraz nechcemspletat nejak do 2 do 3 tyzdnov spotrebovat a ked nie tak vyhodit, pisu to aj na krabici.....

vendulacky
28. dec 2009

helou 😎

o váze nemluvím...taky tahám těhu gatě🙂) ale nějaký jsem i koupila, tak to střídám, ale rozhodně netahám předtěhu kalhoty...po novém roce začnu shazovat...možná 😅

my papáme mrkvičku a mrkvičku s bramborem, zatím jsme nepřidaly nic jinýho

jsem dneska přemejšlela na kolik by vyšlo koupit bio zeleninu, vařit, pasírovat, mrazit, rozmrazovat....oproti kupovaným skleničkám, možná člověk ušetří, ale kolik? Stojí to vůbec za to?

inn, chceš jájo?

samayka
28. dec 2009

viem že poriadne meškám.. ale keď my len teraz začíname s FB.. a sem sa mi fotky zmenšovať nestelo... nebolo kedy... takže nejaké foto zo stretávky v BA

http://www.facebook.com/album.php?aid=2271&id=1...

traktor
28. dec 2009

ven davas jajo, mne sa nikdy neujde , ja utekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

lucim
28. dec 2009

mom koj

vendulacky
28. dec 2009

jinak emča sama nesedí, otáčí se jen ze zad na bříško a když jí to přestane na břiše bavit, ječí, abych jí otočila...a jak jí otočím, tak zase veje🙂) A po lezení ani náznaku, když jí dám kolínka pod sebe, tak se tomu děsně řehtá🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre