• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
tak jsme dokrmily a jdu taky
páááááá a dobrou :slight_smile:
29. dec 2009 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. Ste tu daktora ktora krmi dieta viac krat ako tri krat za noc? Tinkonam papa aj styri krat denne. Pribera krasne , rastie ako z vody ale strasne vela papa. Mliecka mam dost ale on v noci furt len je a je.
A je strasne lenivy obracat sa. Obrati sa na brusko ale vacsinou skonci len na boku a blbne. Sediet na rukach uz sedi vyrovnane, uz aj na posteli sa mu dari. Je velmi silny ale aj lenivy macko.
29. dec 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika dobré ránko...ja ti veľmi neporadím, pretože my sme už na UM a príkrmoch, ale v noci zvyčajne papáme 2x, občas len raz...aj naša je lenivý macko, ešte len na Vianoce sa prvýkrát prevratila z bruška na chrbátik...ľah na bruchu neznáša :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiež by najradšej sedela :wink:
29. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Včera ste to tu večer roztočili :grinning:
29. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vidim koniec jula bude asi v znameni lenoskov :grinning: . Chvilu na bruchu vydrzi ale potom ten rev co spusti :rolling_eyes: . My sme este vylucne na MM ale vcera som mu kupila cukinu s jablckom a spapal z nej dost a usta otvaral jak vrabca. Vidno ze bude rad jest :grinning: . Ake prikrmy jej davas? Zacinala si so zeleninou a potom davala kasicky alebo najskor kasicky a potom prikrmy?
29. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nika, u nás to isté, vydrží možno minútku a potom reve ako na raty, teraz sa už párkrát pretočila na chrbátik...
My sme začínali so zeleninkou, po týždni som pridala na večer aj kašu, po 2 tt aj banán a jablko...papá rada, my už prikrmujeme 4x denne...momentálne ráno kašu s mliekom do fľaše, potom doobeda ovocko, poobede zeleninu s mäskom a večer opäť kašu...
29. dec 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samozrejme pomedzi to trochu mliečka, na obed ešte celú dávku...a najviac jej chutí čistá voda, čaj ani šťavy veľmi nemusí...
29. dec 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nehovorte mi, že som tu sama :sweat_smile:
Šmíralky výjdite!!!! :grinning:
29. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caukyyyyyyy,
tak mami papa ranajky a mala je hore v koliske na vychovnej samotke :grinning: vzdy ako vstaneme ju tam dam,kym sa napapam a umyjem :grinning: uz ani neprotestuje :dizzy_face:
29. dec 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kono mi nechce zobrat foto malej na vianoce :unamused: su moc velke :unamused:
29. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hat ahoj...ja ich zmenšujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný a pohodový den všem :wink:
Velké pusinky Našemu frajerovy Andrejkovy k měsícům :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak krásné fota děvčata a my dáváme jedno krátké video do frcu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.youtube.com/watch?v=vaxiu_wPKg0
29. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A také markétce vše nej k 6 měsícům cmuky cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: od Aspine :wink:
29. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Josi čauky...dnes preberáš štafetu za Ani? :grinning:
Taktiež sa pripájam ku gratulke :slight_smile:
29. dec 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Roztomilá :slight_smile:
29. dec 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Luci, néééé jen jsme museli pogratulkovat našemu frajerovi a nechci dělat kronikářku .Ani zvládá suprově Viď Ani :wink: :wink: :wink:
Jinak nestíhám včera jsem se jen utrhla na prochajdu a nechala je všechny samotné, Malá je hodná a slušně vychovaná nechce se nechat nosit :wink: :wink: :wink: jen chvilku a pak šup do ohrádky nebo na puzzle :grinning: :grinning: :grinning: tak se všichni smějí že je to malá dáma :wink: :wink:
29. dec 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to naša by sa len nosila, aspoň babke riadne pretiahne boľavý chrbát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Waaa, už aby bol Silvester, opäť 3 dni voľna :slight_smile:
Ani to ide, ja len, že dnes si ju predbehla :grinning:
29. dec 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci,to je moc roboty :grinning: ale aj facebook ma s nimi problemy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeeeeeeeee
29. dec 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravime vyjimecne v tuto dobu :dizzy_face:
my mame dneska slavny den....mame doma uz velkou pulrocni princeznu! :grinning: asi upecu dort :wink:

vcera jsem uz prisla pozde....jste uz vsechny spaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nam tu dneska krasne sviti slunicko a uz se tesim az vyrazime na prochazku....i kdyz mala ma kasel a rymu tak nevim jestli ji mam tahat ven :sweat_smile:
lucim davam ten Mucosolvan...no prijde mi ze je to lepsi, ale vzdycky kdyz ji ho dam tak po tom kasle jak o zivot :confused:
29. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hat...ja len zmenším zopár a picnem ich tu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucim, aspine...ahojky...
Markétke ešte raz veľká gratulka, pusinka a hádžem jeden vanilkový rožtek :grinning:
29. dec 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josi, luci diky a vyridim Marketce gratulace :dizzy_face:
jdu na ten dort....krtkuv to jisti :grinning:

pak se zas mrknu....paaaa
29. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspine, naša pri nás zatiaľ neochorela, ale občas tak čudne zakašle, neviem, či zo slinky, či z toho rehtania,či naozaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja jej ráno dávam ....no ako sa to volá? zabijem sa...zeleno fialová krabička...lucim pomooooc :sweat_smile:
29. dec 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Calcium chloratum :grinning:
29. dec 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrou chuť s dortíkem Aspi :wink: My už pekly štrůdly cukroví už nenííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Jdu na segedín je od včera odležený tak jdu mňamknout oběd a pak pujdeme ven na prochajdu :wink:
29. dec 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papapa :dizzy_face:
29. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
segedín by som si dala, mňááám :slight_smile: ja som kúpila hovädzinku, chcem na silvestra robiť tatarák :stuck_out_tongue_closed_eyes: oblizovací a na dnes bude hovädzinka s ryžou :slight_smile:
29. dec 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papááá...ja mám na obed smažený sejra a hranolky ... rychlovka :grinning:
29. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a este raz dnes gratulujem oslavencom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som si akurat vylozila nozky , ze prace na dnes stacilo / francuzske zemiacky sa pecu, kolacik upeceny, babovka upecena, pudig zozraty- ostal len 1 :grinning: /a tu telefon, o 2 velkaaaaa navsteva 10 ludi :confused: ....tak rychlo na kona , nech nemam abstaaaak :wink:
29. dec 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu,budem musiet siahnut program... vecer sa do toho pustim.
bobanek zadriemkal a mamik ide konecne upratat :astonished: akosi som zlenivela,nic sa mi nesce :confused: :grinning:

u nas kosa a hmla,ani stado volov ma nevytiahne von :grinning: ani nas havan nechce byt vonku,rychlo na zahradu cikne a bezi dom :grinning: snad to poobede bude lepsie..
29. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok