Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
30. dec 2009

tak vyvešané, ďalšia várka v práčke, idem zbaliť pekárničku do obalu (sme kúpili pre našich, tak sme skúšali, či funguje) a nejako obaliť ako vianočný darček.
a potom sa uvidí, snáď mi tieto dve zatiaľ nezbúrajú obývák. 😀

raona
30. dec 2009

ahojte babule.. potrebujem poradit..

nasa mala dostala antibiotika ZINNAT, bo mala hrozny kasel, dobrali sme ich v sobotu, ale dostala z toho hnacky, kaka uplne smrdlavo 😀 a stolica je taka skor do zlta.. malinka je inak cula, usmievava, nie je vidno, zeby ju nieco trapilo.
Stale ju cisto len kojim..a teraz dokonca castejsie, aby neostala dehydratovana,
ta jej stolica ma znepokojuje, som chcela volat dr. ale dneska do obeda nemala ziadnu stolicu, tak som myslela, ze uz to preslo,ale po obede sa mi zase tak pokakala dva krat po sebe, a ziadna zmena farby ani zapachu stolice. Ale to uz bolo po ordinacnych hodinach, takze som dr. nestihla.
Mali ste niektora taky problem? Co jej mozem dat, aby sa jej ta stolica upravila? Ma 5 mesiacov a tyzden.

Budem rada, ak mi poradite..

voskovka
30. dec 2009

ahooojte...čo tu rozoberate???ja som dala deti ku svokovcom a uživam si božsky klud.. 😀

jennna
30. dec 2009

rao...ja ti neporadím, ale prajem skoré uzdravenie!!!

vosky...tak si ten božský kľud užívaj....inak, mám to asi v hlave, ale neviem si predstaviť, ako by som bola bez malej....možno ona bezo mňa hej....ale či ja bez nej.... 😀
mám pocit, že by to nešlo...ale určite sa to dá....ale ja ju ešte kojím....

raona
30. dec 2009

nevadi jenn, snad mala niektora taku skusenost a poradi mi...
ja si tiez este neviem predstavit, ze by som malu niekam dala 😉 raz som bola v tescu na hodku bez nej, mm ju strazil doma, no ale ja som bola z toho cela nervozna a v strese a stale som ju pocula plakat. i ked som vedela ze doma spinka a nic jej nie je 😀
ale zas urcite to padne vosky dobre, troska bez deti..

lucia32
30. dec 2009

ahojky....raona skús jej nasadiť probiotiká, môže mať od atb rohodenú mikrofloru v črievku 😝

lucia32
30. dec 2009

u nás už fungujeme bez seba 😝 , aj ked radšej by sme boli spolu 😅 🙂

raona
30. dec 2009

luci s probiotikami nemam ziadnu skusenost, to kupim v lekarni ci co?

lucia32
30. dec 2009

raona ano v lekárni...je viac druhov...my kupujeme infants dophilus...sa nám osvedčil 🙂 , ale sú rôzne, len opýtaj...

jennna
30. dec 2009

rao...a my berieme biogaia...tiež sme spokojné!!!

lucia32
30. dec 2009

aj my sme brali biogaju, ale tieto nám sadli lepšie 🙂 ale službu ti urobia každé jedné 🙂

raona
30. dec 2009

dik za rady, zajtra nabehnem do lekarne, snad bude niektora otvorena, kedze je koniec roka 😉
aku maju chut tie probiotika? snad ich do nej "nacpem" bo atb jej moc nechutili hoci boli chuti tuti fruti... 😉

aspine
30. dec 2009

zdravime v neobvyklou hodinu 😵
jen nez zas zmizim - jedeme na navstevu - konecne jsem pridala nejaky fotecky tak kdo se chcete mrknout 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... a dale

dneska jsme byli na nakupu na silvestra....no vsichni se snad zblaznili! vsude spousta lidi a chaos 😝 tak jsme zbabele utekli 😀

tak ja holky zas mazu...ty svatky jsou narocny 😎

mozna se vecer zastavim 😉 jo a dnesnim oslavencum gratulujeme 😵

jo a malem jsem zapomnela nasi novinku....dneska jsme meli prvni lzicku! mrkvicku a moooc chutnala 😵 kdybych ji nechala tak zdlabne celou sklenicku 😀 mame to i na fotkach 😉

tak ja uz fakt bezim....paaaaaa

jennna
30. dec 2009

biogaia..sú kvapky...ja dávam rovno do pusy...od narodenia naučená...alebo na lyžičku môžeš

a dophilus je prášok...do niečoho rozrobiť...vodičky, čajíku...

jennna
30. dec 2009

aspi...krásna je!!!!

lucia32
30. dec 2009

Aspine ahoj...Markétka je zlatíčko 🙂 a paráda, že mrkvička slavila úspech 😀

aspine
30. dec 2009

jeste jsem nakoukla 😀 dekujeme za pochvaly 😵
jenn co chlebik povedl se? ja v pekarne nejvic delam kynuty testo treba na vanocky nebo mazance...parada 😉

luci jo mrkvicka dobra uvidime jak zitra ji bude smakovat 😅

my davame taky biogaju uz od druheho mesice 😉

lucim
30. dec 2009

ahojte kocicky 🙂
traky, salonkovy matej je dobryyyyyy 😵 😵 😵
aspi malinka je podarena s tymi darcekmi, aj mrkvicke sa tesila, to nas huncut nie. 🙂 si zlata, ze si dodrzala slub a rychlo hodila nove foto.
ale dnes sme dali zemiacik so spenatom a ten mu smakoval.
rao, baby ti vyborne poradili, kup dophilus alebo biogaiu, zajtra doobeda by malo byt este nieco otvorene. my nemame, ale konkurencia ano.
(ale aj tak idem na chvilku do prace, nahodit do pc novu kategorizaciu, zase sa menia ceny)
jenn tak som rada, ze mate pekarnicku a ze aj chlebik vysiel, ja od zaciatku (uz skoro mesiac) peciem podla receptov na nete, s jednotlivych surovin, trva mi to tiez chvilku - ta priprava.
lu sdi akcna zena,. vsetko stihas. 🙂

lucim
30. dec 2009

jo, este mi napadlo, jenka alebo kto este ... ked neviete, koho mate na FB, poslite mi mena do IP, ja viem, s kym si piseme s julovkami. 🙂

blani2
30. dec 2009

Ahojte bambulky 🙂

Traky 😀 😀 😀

Aspine, fotečky super 🙂 Markétka, oslavenkyně s krásnýma kukadlama, zvádla první mrkvičku na jedničku 😉 šikulka jedna Určitě jste to prožívali, co? My zatím plně kojíme a čekáme na 14.1. na první oranžový nášup. Už se nemůžu dočkat, ale to je cobydup.

Lucim, Maťko papal dobrou kombinaci. Bych si dala taky 🙂

My jsme dnes povyřizovali, co bylo třeba. Aj jsme zvládli dlouhou procházku a návštěvu mm rodičů. Prcek od 3 hodin nespal, pak s ním tchýně s tchánem blbi a tak po koupání Kubík zalomil u prsu. Konečně jsem měla čas přidat fotečky do alba 😉

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

blani2
30. dec 2009

blbli 😀

ani3012
30. dec 2009

lucim
až teraz som pochopila,čo to na tom FB chceli.Ja by som uvítala ako je to na skype,že si môžeš zmeniť meno priateľa ako chceš ty.Tiež mám v tom mišung,ale už sa začínam orientovať.Len brinzulka a zmurky sa mi pletú dosť často 😀 😀 😀

ani3012
30. dec 2009

blani
malý je krásny,na niektorých fotkách vyzerá ako dievčatko 😉

lucia32
30. dec 2009

Spadol mi net 😝
Tak ešte raz....blani, Kubíček je krásny, taký malý smejko 😀
A dobrý večer 🙂

lucia32
30. dec 2009

My sa uhájavame na 2. pokus a zdá sa, že už spíme 🙂
Maminka sa cpe párkom s feferonou 😀

lucia32
30. dec 2009

Ani... 🙂

lucia32
30. dec 2009

Syn ma vyháňa, malá spí, tak idem aj ja 😝

blani2
30. dec 2009

Ani, Luci, díky a ahojte 🙂

Já FB zatím nestíhám. Ale jednou třeba... 🙂

Luci, s uspáním držím pěsti a dobrou chuť. Feferonka? Co to je, neznám už přes rok 🙂 S mm zrovna chřoupeme toustíky. Jdu zjistit, co je dnes v televiz.

lucia32
30. dec 2009

Blani...to je také červené a guľaté a štípe to 2x...raz jeď ide dnu a raz keď ide von 😀 😀 😀
Ale už tu nie som 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre