Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
30. dec 2009

aspin, mala spinka a mamka moze veselo konavat... 😉

traktor
30. dec 2009

lucim ked uz tak mi daj znamenie.... 😀 😀

lucim
30. dec 2009

traky este sa mi nechce vstat z postele ... mam jedno ucho naladene na spalnu, ci tam uz je klud v postielke. 😉

cau aspiiiiii ... uvidime, ci to bude opakovany jav, zajtra este dam druhu polku flasticky spenatiku a ak - tak ho vynechame. prejdeme na kvetak - karfiol. 🙂

lucim
30. dec 2009

uz neviem ani na com sedim ... nechce sa mi vstat z kresla. 😝

traktor
30. dec 2009

ja sedim na zadku....a viem to z istotou 😀 😝 ....ale viete co? tie co chceli chudnut....uz mame len jeden den....zajtra sa tak prejem, ze az 😀 😀 😀

inneska
30. dec 2009

traky.. 😀 😀 😀 som zvedavá, či 1.1. dodržíš, že sa nepreješ 😀 😀 😀

aspi...ahojky 🙂

aspine
30. dec 2009

traky presne tak 😉
lucim no ja jsem zvedava na cem se zapeceme my 😅 doufam ze to nebude hned na mrkvi 😀

koukam na joj na cez noc tridsiatnickou 😀 ja toho herce miluju (Mark Ruffalo) 😵 😵

lucim
30. dec 2009

my budeme robit pecenu kacku, mnaaaaam .. kapsticku .... a knedlicku v pekarnicke... mnaaam 😝

inneska
30. dec 2009

aspi .. som sa pobavila na IPčke 😀 😀

traktor
30. dec 2009

in to uvidim az ked bude toho 1.1 ... 😀 ked nie , ved aj buduci rok je 1.1. nie? 😀 😀

aspine
30. dec 2009

inn ja tiez 😀

traktor
30. dec 2009

no da sa tu chudnut? same chutky......a tak....lucim pomalicky vstavaj, pojdeme miradsej do tej sprchy, kym zas daco zchrustam... 😀 😀 😀

inneska
30. dec 2009

ozaj a ostatné, čo varíte zajtra??

my sme vždy varilo to isté čo aj na vianoce, kapustnica, šalát, kapor...ale zajtra to zmením...bude polievka z údeného mäska, údene a zemiačky 🙂 nič extra, ale pre nás zmena na silvestra 😀

lucim
30. dec 2009

aspi mozno sa nezapeciete. a aj tak to nechapem, ze to tak rychlo zmenilo konzistenciu ... po papani mi do plienky natlacil prazenicku a na vecer toto. 😒
tak pekne kukaj, u nas ide nejaky spagetti vestern, drahy telku sleduje, ja kona, tak ho nechavam prepinat.

traktor
30. dec 2009

ja hlavne este spekulujem ale bude nieco z knedlou, potom robim majonezovy salat s kukuricou, pagaciky, .....akopu dalsich blbosti, to bude den....a potom , ze chudnime,,, 😝

inneska
30. dec 2009

vážne, my tu len o žranici točíme(a sem tam o deťoch) 😀

lucim
30. dec 2009

uz som hladna 😒

traktor
30. dec 2009

nooooo, furt len jedlo, jedlo, sem tam deti , zas jedlo , jedlo, ...a teraz aj deti a jedlo 😀 😀

traktor
30. dec 2009

psssst ja som zozrala orieskovu milku....svina tak na mna kukala, ze som ju zozrala....tak a je potme v bruchu, moze kukat kolko chce.... 😀 😀 😀 😝

inneska
30. dec 2009

zastavila sa švagriná(išli z BA) a doniesla a orechovník a makovník...makovník je už ta het..kto ho asi tak zjedol??? 😀 asi erik 😝

inneska
30. dec 2009

traky, len aby sa z teba nestali kukučkové hodiny, ked tolko kukala 😀

traktor
30. dec 2009

tak ten erik je pazravy...ani sa s tebou nepodelil? chudinka nasa.... 😀 😀 😀 😀

aspine
30. dec 2009

jsem odbehla...mala plakala ze spani...dala jsem ji dudaka a zase krasne haja.....a ja na ni koukala a koukala jak je sladoucka a roztomiloucka.......jooooooj je to moje nejvetsi LOVE! 😵 😵

traktor
30. dec 2009

kukukukukukuku kuk 😀 😀

traktor
30. dec 2009

luciiiiiiim ides od tej chladnicky....ja ta vidiiiiiim... 😀 😀

lucim
30. dec 2009

dala by som si puding. 😝

traktor
30. dec 2009

aspi ja mam 4 ale stale sa nanho nemozem vynadivat, ....ja ho asi od lasky zjem... 😵 😵 😵 😵

aspine
30. dec 2009

jdu si taky neco vzit 😀

inneska
30. dec 2009

velký brat ťa vidí 😀 😀

aspi..hej, sú to naše lásky najväčšie 😵 😵 😵

traky..ale ten orechovník mu nedám 😀 😀

traktor
30. dec 2009

ja zajtra robim, dostali sme jahody a slahacku, tak urobim .....zober si daco ine, puding ti zajtra poslem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre