Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
1. jan 2010

ahojte, aj my zelame este raz vsetko dobre v novom roku, nech ste vsetci zdravi, deticky poslusne a ockovia tiez a nech si tu mozme takto vykecavat nadalej 😉

my sme vcera mali gaucovy silvester ale aspon bola pohodka. Tami sa zobudila na petardy len raz okolo 22, tie polnocne strely prespala takze sme sa tesili, ale vydrz jaksi pokrivkavala tak sme o tristvrte na 1 uz zalomili 🙂

gabrielkabj
1. jan 2010

baby všetko dobré v novom roku veľa sily do rozkroku 😀 😀 😀

ani3012
2. jan 2010

Dobré ránko júlovky!
Sobota - 02 Január 2010

Maximko a Silvinka majú dnes presne 6 mesiačikov 😀 😀 😀
olianko.............02.7.................Maxim
malka18...........02.7................Silvinka

Všetko najlepšie k pól rôčiku!

Meniny oslavuje: Alexandra a tiež aj:Karina, Ábel, Makar, Karin, Kara,
Meniny oslavuje v ČR: Karina

A všetko najlepšie aj k meninkám!

Kalendárium:
Medzinárodný deň za zrušenie otroctva
(OSN, pripomína sa od 1984; v ten deň 1949 OSN prijala Dohovor o potláčaní obchodu s ľuďmi a využívania prostitúcie iných osôb)

a povianočný vtip:
- Pán vedúci, môžete mi dať zajtra voľno? Manželka chce, aby som jej pomohol s vianočným upratovaním.
- Z takého dôvodu vám predsa nebudem dávať voľno!
- Ďakujem, vedel som, že sa na vás môžem spoľahnúť.
😀 😀 😀 😀

brinzulka
2. jan 2010

vsetko najlepsie k meninkam a k pol roku slnieckam...

josifek
2. jan 2010

krásný den všem a oslavencům velké gratulace a velkou pusinku posíláme a k svátku všem malou pomyslnou kytičku a velkou čokoládku 😉 😉 😉 😉

Ani kuki už jsem fotla malou 😀 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

voskovka
2. jan 2010

AHOJTE....krasnu sobotu...oslavencom naj naj....
my sa dnes chystame s mm okupať malí pojdu k svokrovcom....moc sa mi nechce ale uvidime.... vy čo budete planovať???

josifek
2. jan 2010

Jinak jsem byla v polsku30.12. a koupila malé hodně levně mlíčka do zásoby 😀 😀 😀 😀 Vychází mi jedno350g balení na 60 kč a je to vlastně mlíčko Hamijen u nich se jmenuje Bebiko. a je chuťově jako sunar i stejné dávkování. Mají tam i kaše a o dost levněji a jsou z mnoha příchutěmi 😀 😀 😀 jen vychází 400g na 35 kč a čajíky Hipp různé i od 5 měsíců jen za 55 kč 😀 😀 😀 a koupila jsem bodyčky ale větší jen za 35 kč paráda nééééé 😉 😀 😀 😀 😀 Lahvičky s jídlem tam mají také ale ty mi nepotřebujeme 😀 😀 😀 hold jsou fakt pro prcky víc vybyveni než tady v česku 😀

josifek
2. jan 2010

4au Vosky my budeme zase s rodinkou zítra mi odjíždí ☹ ale přijedou na velikonoce 😀 😀 😀 😀

voskovka
2. jan 2010

A BOLIA MA ZUBY....kurna....som si to nebola dať urobiť pred sviatkami a teraz idem umrieť....

inneska
2. jan 2010

zdárek lidičky 🙂

krásny štart do nového roka 😵 😵

tak my sme silvestra prežili v pohode...erik zaspal o 23,45 , tak polnočný rachot sladko prespal 😀ale tatino kôli erikovi vystrelil zopár svetlíc už o pol 8, aby si to aj erik užil 😀 my sme buntošili do 3,30..ale už o 8,30 bol budíček..takže včera večer som zalahla už o 22,30 spolu s erikom 🙂

a na silvestra sme dali prvú mrkvičku...nedopadlo to slávne, zjedol asi pol lyžičky(všetko to vyplúval), ale včera spapal asi 3 lyžičky, čo považujem za úspech(a večer bolo krásne červené nadeleníčko v plienke 😀)a dalšie pozitívum, od silvestra erik zase vcelku pekne papá mm..teda nerobí okolo toho také caviky 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

inneska
2. jan 2010

a gralulkujeme výmesačníkom 🙂 a všetkým naším alexandrám, saškám, alexkám...všetky lúbime a posielame cmuuk 😵 😵 😵 😵

josi..karamelka je krásnučká na fotkách, malá miluláška 😀 a super nákup, ja kaše kupujem po 100 korún 🙄

voski...nech nebolia zuby, daj si ich čo najskôr porobiť..ja som na piatok objednaná, ale musím sa dať preobjednať, nemá kto byť s malým..tak asi budúci týždeň pôjdem...

inneska
2. jan 2010

no a práve sme spapali 3 dávku mrkvičky..45g 😎 asi štvrtinu 190g pohárika...a za tým vypili 65ml čajíku 🙂 zajtra by sme skúsili pridať zamiačik 😵

lucim
2. jan 2010

inn hiihih, tiez je ericko krasne oranzovy z tej mrkvy, a zuuuuuuubooooook, super. 🙂 🙂 🙂
mia karamelka je zlatunka santova pomocnicka. tak uz aj t& na FB? 🙂 a ve vyborny nakup, skoda ze mam polsko tak daleko.

vsetko naaaaaaaaaaaaaaaj alexuskam sasulkam ... aj silvinke a maxikovi. 😵 😵 😵

a ahojte. 🙂

lucim
2. jan 2010

a fakt by ma zaujimalo, ci tie reklamy vazne vysielaju nejaku podprahovu informaciu, co nejak pritahuje pozornost, ked vsetci nasi krpci ich tak zboznuju. 😲 😕 🙂

ozi
2. jan 2010

Ahojte 😉

oslávencom gratulky 😵

aj naša Saška dnes má meninky 😵 😵 😵

A so Samíkom sme boli na pohotovosti 😒 , stále vysoká teplota, a už pískal, našťastie priedušky čisté, má laryngitídu, chúďatko ležká ako bez duše 😢

majkas
2. jan 2010

ahojte,

vsetko naj oslavencom malym aj velkym 😉

my sme dneska tiez papali mrkvicku, prvykrat sa nam podarilo naozaj akoze obed a potom to zapila mlieckom. spapala asi 65g. Kolko ma byt vlastne plna porcia?
ale aj tak to povazujem za uspech lebo prve 3 dni to plula, az predvcerom sa mi podarilo "nakrmit" ju v ramci prebalovania na prebalovacom pulte 😅 😀 vcera sme sice papali ale len tak pomimo na viackrat no a teda az dneska to vyzeralo akoze obeduje 🙂
skusime zajtra dat trosku viac, a v pondelok ideme na zemiak.
Ako ste vy davali zemiak, samostatne alebo spolu s mrkvou?

ozi
2. jan 2010

zemiak najprv sám/ s mm/ , to 3 dni a potom 3 dnimrkvu so zemiakom

majkas
2. jan 2010

ozi tak skore uzdravenie zelam

a s mm akoze s manzelom? 😀 neviem ci jej bude az tak chutit 😀 😀 😀
radsej to skusim s MM 😉
sranda kolko skratiek je tu uz vymyslenych

inneska
2. jan 2010

no konečne sa tu niekto objavil 😀

majka..no my sme na to slabšie s tou mrkvičkou, ale aj to je úspech, že aspoň tolko spapal 🙂 postupne im to zachutí 😉 len si musia zvyknúť...

ozi..tak nech sa samko vylieči čo najrýchlejšie..aj naša neterka ju mala, bola aj v nemocke...

luci...no bola sranda ho sledovať, ako sa tvári pri tom 😀 a tie reklamy no comment..aj naša miška by pri nich presedela celý deň...

inneska
2. jan 2010

majka...a kto nevie, tak sa narozmýšla, čo je to mm, či MM 😀 alebo rr 😀

inneska
2. jan 2010

majka..vidím, že aj ty si dávala z via pohárika 🙂 ja dám do neho ohriať do ohrievačky, zvyšok do chladničky...ako dlho to tam môže byť?? otvorené v chladničke? 😕

majkas
2. jan 2010

inn ale sak vy ste to davali este len 3. den ci nie? my uz dneska siesty

majkas
2. jan 2010

neviem, kazdy den som varila cerstvu mrkvu
ale logika mi hovori ze to den, mozno aj dva zydrzi. podla toho co to je ale samotna mrkva minimalne den urcite vydrzi

inneska
2. jan 2010

majka..hej 3 deň...ja som myslela, že aj vy 3 deň...prvý pohárik sme jeden deň otvorili, druhý dojedli..dnes sme otvorili väčší pohárik...snád ho popapá erik, nech ho nemusím dlho skladovať(a potom následne vyhadzovať), ked už som za to dala peniažky...

traktor
2. jan 2010

ahojte vsetkym oslavencom gratulujem 😵 😵

traktor
2. jan 2010

u nas ziaden zubok....aj ked sa to tak javilo, aj nieco vykukalo....tak sa schovalo? 😕 😀

traktor
2. jan 2010

a sme boli napohotovosti , ze co s tym kakanim ....tak reakciapani doktorky- .......papali ste prvy prikrm to z toho, crievka nie su zvyknute, ...tak obmedzit kojenie / postupne prestat/ a nahradit ho rano , naobed a vecer, normalnou stravou, urcenou pre babetka / recepty si mam pytat od mojej dokyny/....a prikrmy vo flaske nie su vhodnepre nasedeti, stravu treba pripravovat doma.... 😕 ..... tak si myslim aj tak svoje, kojitbudem, cisa to niekomu budepacit alebo nie, a varit tiez viem , ved nemam prve dieta....takze tak....ale polhodinovu prednasku som si vypocula, ani k slovu ma nepustila.... 😠

majkas
2. jan 2010

traky to vazne po prikrmoch? my mse kakali az dneska a to mrkvu davame od pondelka ale prdeli sme statocne

majkas
2. jan 2010

aj ked zase my sme aj doteraz kakali tak poriedko

a ani u nas v puse zatial ziadny zubok

zmurkaz
2. jan 2010

čo to tu čítam?!?!?

....no idem poriadne .... nám dokina hovorila, že niektoré detičky môže mrkva zapiecť tak že treba dať petržlen alebo kalerábik

A som nepozdravila ... AHOJKY kočandy ... 😵 😵 😵

a mám seknuté v krížoch ... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre