Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
29. mar 2010

brin drzim palce, nech to vyjde ... s jadrom nemam skusenosti, v tom neporadim, kuchynu v blave sme si davali robit v ruzinove na konci- nieco s eurom mali v nazve??? sa zamyslim ... spokojni sme boli aj s prevedenim, aj s montermi. a tu mam kuchynu z ikey, navrhla som si sama, jedine, co sa mi nepaci je, ako je spojena prac. doska. uz som si spomenula http://www.eurona.sk/?page=kuchyne ,,, asi pred 4 rokmi? ma stala kuchyna u nich 67tis, bez spotrebicov, s montazou, mali uvadzacie zlavy.

ani3012
29. mar 2010

brin: si pamätám,že si to raz písala. Je strašné,ako niektoré maminky robia zo svojich detí bohov.
ťa to trápi ešte aj teraz,že?
Ja som povedala,že si svoje deti nedám.Maminka moja bola tiež taká tichučká,nikdy si nás nezastala aj keď sme boli v práve.
Strašne som nakričala na jej mamu,že mala upozorniť.Ona že čo po nej kričím- hnevám sa na Vás tak kričím !!! Ešte teraz som na to nahnevaná ale keby ste ma videli 😀 Sme revali obe,keď som videla,že ju to hodne bolí a ešte do toho injekcia 😒

lucim
29. mar 2010

brin a ked som si robila predvlani prieskum, nadherne kuchyne robili v albere, a aj s navrhom to vychadzala celkom normalna cena. len ja som potrebovala kuchynu hotovu v momente, ked pridu prachy na ucet, preto ta ikea. nemala som dopredu na zalohu.

lucim
29. mar 2010

ani, vyborne, ze si jej vynadala. niekedy to cloveku vezme dych aj slova, ako u brin, ale ked sa najdu, treba sa zastat, co si myslia. 😠

traktor
29. mar 2010

ani ..no teda...mam nerf aj za teba 😠 ..aj nam sa to stalo ...este pri simonke..v tescu som stala pri poklani simi malinka ja tehu...a naraz priskocil chalan asi 6 rocny a chytil simi okolo krku a nepustil...ta revalaaaa..ja som stala jak pricapena...najprv som len kukala ...ze sok..potom som mu chcela dat ruky prec a neslo...on mal taku silu...pribehla mi na pomoc predavacka...a vtom jeho otec...ze co vsak sa nic nestalo...jemu ked sa niekto paci tak obima 😠 ...akoze skoro ju uskrtil a akoze z lasky hej...sa otocili a odisli a ja som zostala ako ta krava stat z revajucim deckom.......a potom sme vysli na dalsie poschodie...a ten chlapec bol aj tam...a uz sa k nam blizil...vzala som simi za ruku a utekali sme s tesca ...takych ludi nepochopim...ak viem , ze mam dieta co sa bije, co nieco robi...tak sa z nim drzim dalej, alebo si nanho davam pozor...vsak tie male deti v podstate za to ani nemozu , ved este nemaju rozum/ nemyslim toho nasho konosa/...ale je na nas aby sme si to ustrazili, a nie este obranovali svoje dieta...vsak to bude robit furt, bo vie ze mu to prejde

traktor
29. mar 2010

a kukam na fotku...vsak ju rovno do nosteka kusla? 😠 😠 😠 😠 😠

ani3012
29. mar 2010

no do nosa.Na fotke to není tak vidieť..ale kožičku jej prekúsol len jeden zub-asi ho mala ostrejší.
Aj bratrancová malá je taká,že škriabe a kúše.Ale maminka (aj keď vieme aká je) nás vždy upozorní,keď sa Vaneska blíži,aby sme dali pozor,lebo je to len moment.

Inak vám všetkým zakazujem sem dávať fotky z dvorčeka -hojdačky,pieskoviska, hračky atď. lebo ZÁVIDÍME !!!!! 😉 😀
Kuk pohľad z okna číslo 1 a 2

ani3012
29. mar 2010

ešte som chcela napísať,že najbližšie ihrisko-pieskovisko je asi 300 metrov od nás za činžiakom 😝

andrejkaa23
29. mar 2010

samayka krasna bambulka 😀
dakujem za gratulacie aj za aspine 🙂
dosli sme z fotenia fotky da do fotoalbumu 🙂

lucia32
29. mar 2010

Chudiatko Evička, som tiež chytila nerf 😠 ...ja by som to bila 😝 nie deti, ich matky ...

malinké babuško naše a ešte aj pichanec do nohy... 😔 😔 😔

Mňa bola navštíviť Natálka moja malinká, aj foťák tu mám a nesfotila som si ju 😝 , nabudúce....

Ale kočiar máme takýto...aj s nánožníkom....a dnes som okukovala po nete aj tašku, slnečník a pláštenku, samo, že najlepšie ceny česká stranka...poštovné ma výjde síce 7€, ale majú všetko pokope...tu som zatial takú stránku nenašla, kde by boli všetky 3 veci spolu 😝

traktor
29. mar 2010

aniiii.tak prepaaac....to nie je u nas to sme si len pozicali...ten dvorcek myslim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
29. mar 2010

Ups, máme trojkolku 😝 😀

andrejkaa23
29. mar 2010

lucia32 pekny kocik 😵

lucia32
29. mar 2010

Andrejka...ano je pekný, a hlavne, že je ľahký a skladá sa ako golfáč...potrebujem to skoro denne do auta 😉

andrejkaa23
29. mar 2010

lucia32 hej to poznam 🙂 aj ja ho denne skladam do auta a chodime von.A zijeme v panelaku tak aby sa zmestil do vytahu.A preto som teraz kupila stokke xplory lebo hlavne musi byt lahky aby som sa nenadrapovala 🙂

lucia32
29. mar 2010

Pozerám, že čakáte dalšie bábätko...gratulujem 🙂
Idem pozrieť fotečky...

andrejkaa23
29. mar 2010

lucia32 dakujem 🙂

lucia32
29. mar 2010

No krása...máš doma hotového modela...ale aj Sofinka je krásne dievčatko 🙂

anavi85
29. mar 2010

ani, mala je cela ty, uz teraz je velka kocka 😉

acerka
29. mar 2010

Adamkove miery k dnesnemu dnu 9 kg a 77 cm 😎

anavi85
29. mar 2010

chcela som sa vas popytat ci mate uz aj sportove kociky, my si chceme kupit dajaky, z ktorym by sme mohli chodit behat a na korcule...neviete mi poradit???

gabrielkabj
29. mar 2010

http://www.hrajko.sk/sportovy-kocik-baby-design...

ja mám tento a som spokojná je ok.

lucim
29. mar 2010

kde sme? ja som prave uspala matka. musela som ale prvy krat prikrmit nutrilonom. po mojich oboch prsoch stiahol 90ml. co uz. teraz budem zvedava, ako dlho bude spinkat. maly vyskum.

lucim
29. mar 2010

kocky, mate pekne sportaky,..... lu, ten co si dala, s tromi kolesami fakt skoro ako ten moj. 😉
ani, ked chces, ja ti sem hodim aj real nasej zahrady zatial ... krivy sikmy stary hrbolaty neudrziavany travnik a okolo neho hrdzavy plot. ta foto bola len tuzba, predstava. 😉 ale raz bude pekna.

lucim
29. mar 2010

anavi, na korcule by mal mat kocik specialnu brzdu, co brzdi ako bicykel, postupne, viem len, ze jane taky je.

zaba2707
29. mar 2010

ahojte bambulky prisla som vas na skok pozdravit popriat vsetko naj oslavencekom. trosku som skukla fotocky kraaaaaaaasne su tie detuchy prenaaaadherne 🙂

zaba2707
29. mar 2010

to co de mam fotku z vizitky ??????

zaba2707
29. mar 2010

je tu vobec niekto ??? huuu huuuuuuuu

lucim
29. mar 2010

zabi ahoooj, ukradfli ti foto????

ani3012
29. mar 2010

ale kĺudne hádžte fotky,ja rada pozerám a snívam 😵 😵 😵 😵
a tuším viac hláv tu chýba 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre