Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
13. máj 2010

bruu nyky..

jo jo.. Luci, na buduce sa menime.. alebo to poriesime tak, ze malu nechame ujkovi a tete na varovku /byvaju za rohom od auparku 😀/ a pojdeme bez nej..

lucim
13. máj 2010

nyky dobruuuuu ... a napad - urobime piestanske stretko v detskom kutiku pri vlaciku? 😀

acerka
13. máj 2010

lucim, tu na palveren do velkeho plaveckeho bazena, a robia to tie baby z hodosa. Ved pridite vyskusat 😉
my zajtra rano uz aj startujeme...sme 3 tyzdne neboli, maly marodil tak som zvedava ci sa mu bude pacit potapanie pod vodu 😀

raona
13. máj 2010

odovzdame ked sa zobudi, dneska akosi podozrivo zalomila o 19:45 😀 😀 , potom sa o pol hodku prebudila, trocha som ju ucicikala a spi dalej.. to asi tie krocky ju vycerpali 😀 😀

aa smiem vediet precoooo?? ci tajnee??

nykyta
13. máj 2010

a este 😀 😀 rao neni problem ja kavu mozem 😝 😝 😝 😝 😝 aked je dobra tak urcite,ale to uvidim,lebo ja si na kafe potrpim jak sa hovori som fajnsmaker 😝 😝 ale uz idem bo sa mi mlzi klavesnica 🙄 bruuu 😔 😔 😔

raona
13. máj 2010

kedy luci??? 😀 😀

raona
13. máj 2010

aspon budem vediet, ze je ta kava naozaj vyborna 😀 oki, volakedy sa dohodneme , bru bru..
ja tiez budem musiet skoncit, skoncil hokej a tak mm ma vyhadzuje od pc, ze som zjedla vacsi podiel zmrzky a tak musim pykat tym, ze pojdem off z pc 😀 😀

lucim
13. máj 2010

nyky aj ja si potrpim na dobru kavicku.
vymyslite termin, a mozeme sa zliezt. sak sme mobilne. 🙂
juj rao, idem ti pisnut do IP, som na teba stratila cislo.

raona
13. máj 2010

cooo??? tak ty si ma vymazala ?? no pockaj!! 😀 😀

acerka
13. máj 2010

idem ja off...tak cafte 😉

lucim
13. máj 2010

to ja neeee, to moj novy vianocny mobil mi postracal kontakty a aha, uz 5 meisacov ich zbieram. ☹ 😢 😢 nebi maaaaaaaa 😝

lucim
13. máj 2010

acer plavaren? a to ma zaujima, da sa tam len tak medzi vas pribudnut? 😉
ty uz ides spinkat?
ja mam teda otazok takto na noc ...

lucim
13. máj 2010

kto ide spat, tak dobruuuu, tusim vsetky, 😵 😵 😵 zase to tu ja mam zhasinat?

raona
13. máj 2010

zhasni Luci, ideme do hajan.. 😉
bru noc

lucim
13. máj 2010

cvak tma ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 😎

zmurkaz
13. máj 2010

A ešte predsa ja 😅 ...milé moje mamulienko - kamošky....
...ja viem že vás teraz strašidelne zanedbávam 😨 😔 ....PREPÁČTE MI TO ....snažím sa na koňa do bazáriku dostať aspoň letné veci, čo sú nám malé, alebo sú vyslovene chlapčenské ... a je ich toľkooooo ☹ ☹ ☹ 😅 ...že sem stihnem len nakuknúť ale nič nenapísať ☹ .
No a okrem toho sa venujem detúchom 😵 😵 😵 ..som prehodila izbičku 😀 😀 😀 😀 ...a urobila konečne Zuzanke poriadny kút na hranie 😉

Ja sa sem určite vráááááátim 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...čo by som ja bez vás robila 😕 😕 😕 😕 😨 😨 😨
Tak a teraz už tma ..... 😉 😔

D O B R Ú N O C 😔

traktor
14. máj 2010

jeeej, zmurka, zuzka to ma krasne 😉 😵 😵 ...ach a ...ahojte 😀 ...u nas v kuse leje, este dotahujeme co treba a mame domalovane....uz len setrit korunky na to co nam chyba a hotovo....a videa a ja...no lucim ma pravdu, ked to ja zvladnem tak uz musi kazdyyyyy 😀 😀 😀 😀 ...no ale kolko trapenia ma to stalo , kym ma to tu baby naucili, ze? 😀 😀 😀 ...teda nie mna ich 😀

ani3012
14. máj 2010

dnes máme 10 mesiačikov 😵 😵 😵

monr..................... 14.7..................Miška
blani.......................14.7..................Jakub
Emma.................. 14.7.................. Branko
puckalucka...........14.7...................Matěj

kochansky......14. mája 19xx má narodeninky! Prajeme jej všetko najlepšie 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Bonifác,
Meniny oslavuje v ČR: Bonifác, Aglaja (3. den zmrzlých mužů)

aj k mesačninkám aj k meninkám všetko naj !

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň odporcov vojenskej služby /z dôvodov svedomia/ (War Resisters’ International, vyhlásený na medzinárodnom stretnutí odporcov vojny v 1985)
♦ Medzinárodný deň rodín (OSN, vyhlásený 1993, oslavuje sa od 1994)

traktor
14. máj 2010

oslavencom gratulujem 😵 😵, miske cmuk na licko 😵 a o trosku starsej kochi 😀 😵 k jej krasnym narodeninam vseeeetko najlepsie 😵

ani3012
14. máj 2010

o chvíľku prejdeme na 1500. stranu 😀

traktor
14. máj 2010

t

traktor
14. máj 2010

a

traktor
14. máj 2010

k

traktor
14. máj 2010

š

traktor
14. máj 2010

u

traktor
14. máj 2010

p

traktor
14. máj 2010

😀

traktor
14. máj 2010

😀 😀

traktor
14. máj 2010

😀 😀 😀

traktor
14. máj 2010

😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre