Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
20. máj 2010

dieťa mi nechce zaspať, tak idem s vami popísať 🙂

no zajtra pôjdem na poštu a hádam dáko pošlem 😀 len som jej ešte anpísala, že poštovné bude drahšie, tak si to hádam nerozmyslí 😅 a vdaka za infošky 🙂

lu...už ste to mohli mať za sebou tie stresy 🙄 ale hlavne, že je v nemocke a spravia mu to 🙂

traky..ja ju poznám len cez FB, mám ju kôli farme, ale tú už tuším nehrá...

zmurkaz
20. máj 2010

🙄

zmurkaz
20. máj 2010

teda to patrilo na ten môj príspevok 😅
Inn a ty predávaš cez MMB? a aj máš platené členstvo?

inneska
20. máj 2010

zmurka...a k tomu stolíku..aj mm ked montoval kuchyňu, tak mi jednu skrinku prevrtal naskrz, šrob trčal von asi pol centi...našťastie na takom mieste, že to nieje vidieť 😅 a ešte ex nahadzoval zrkadlo v kupelke, tak musel z neho hned takých 5x2cm odvaliť z rohu 😠

zmurkaz
20. máj 2010

🙄 .....chlapi - stať sa to nám - ti pripomínajú až do smrti 🙄 ...hodím foto aj s detailným - ako sme poriešili dieru...

inneska
20. máj 2010

zmurka...zatial so to nahádzala len na babybazar http://inneska.babybazar.sk/ dnes by som chcela na koňa nahádzať...na MMB nemám platené členstvo..

zmurkaz
20. máj 2010

no musím to tam aj ja nahodiť - zatiaľ to mám len tu na koňovi ....
a aha

acerka
20. máj 2010

...tak uz som nakupila, uz som aj masko naporcovala a nalozila do marinady este dam varit nove zemiaciky a hotovooo 😝

zmurkaz
20. máj 2010

inn - pekné ceny máš - a asi aj rýchlo predáš - bo sa mi zdajú fajn ceny 😵 😵 😵

zmurkaz
20. máj 2010

idem vychystať malého - mi malá zaspala - ide so svokrovcami do cirkusu 😉

acerka
20. máj 2010

a k tomu vrtaniu, moj muzik ked vrtal do stropu skoby pre hojdacku malemu tak sa zadarilo a jedna skoba sa mu tam zalomila, tak mame v strope o dieru naviac a este z neho aj kusok skoby trci 😒 ..a to nehovorim, ze ked to vrtal, vsade bolo tolko prachu, ze som vsetky maleho hracky musela dat do vane a poumyt a plisakov oprat 😀 😀

inneska
20. máj 2010

zmurka...fakt sa chcem toho zbaviť, preto také ceny, nech si to velkom berú 😀 len mi furt vypisujú, že či nevymením za iné 😠 tak odpisujem stále, že nem vymením, handier mám aj bez tak dosť 😀 a supiš nápad..to je nálepka alebo??

acer..aj ja som nakupovala..30€ a vošlo mi to do košíka na kočíku 😒 ale bola tam flaška pre mm a bonboška..zobrala som tatianu, limitovaná edícia, s kokosovou náplňou, tak som zvedavá aká bude 😝 slintací 😀

a konečne dieťa spí..som si ho doobeda nechtiac zobudila, tak spal len 30 min...

inneska
20. máj 2010

acer..keby sme vedeli ako dopadnú chlapské práce, tak by sme si to asi radšej aj sami spravili 😀

inneska
20. máj 2010

tak nech sa jurko vycirkusí a doma je klud 😀 a ešte k tým cenám, sú preto také, že nadpolovičnú väčšinu som všetko šila sama..made in doma 😀

acerka
20. máj 2010

ines .. ja som bola kupit zeleninku a kare a 15 ojro vcudu 😒
keby som si trufla na tu vrtacku tak si kopu veci navrtam aj sama a nemusim na draheho cakat 😀 😀

inneska
20. máj 2010

rovno začal sused kosiť 😠 dosť to počuť, tak snád sa erik nezobudí 😕

acer...ešte v obchode si vravím, že takých 20 éčiek budem platiť...a ona na mňa že 30...skoro ma vykotilo, ale čo už..dosť spravili aj výživy pre erika, tie mäsové..nemali hami, tak som zobrala hipp..a ten drahý ako šlak, ale ostatné sa mi akosi nezdali 😅

ste sa tu o papaní bavili, tak mne erik začal odmietať moje varené...som myslela, že nechce papať, ale ked som mu dala sklíčko, tak to zlupol len taký rachot 😅 tak budeme asi viac na skle, ako na domácom..ale budem aj variť, hlavne polievky..

zmurkaz
20. máj 2010

inn - na stole je nálepka - bo tam muž urobil nešťastnou náhodou dieru 😠 ....A si ma inšpirovala - tuším tiež struhnem nižšie ceny 😅

lucia32
20. máj 2010

žmurka...dobre ste to poriešili...však čo už? 😉
my papáme aj varené, aj sklíčka...sklíčka väčšinou na víkend, ale niekedy aj pre zmenu cez týždeň 🙂
Ja predávam tiež, som sa od toho odosobnila...malé predám, väčšie kúpim 🙂

inneska
20. máj 2010

zmur...treba sa vedieť vynájsť 😉 nálepka super 🙂 ako jasne, že by som bola rada, keby sa to predá za čo najvyššiu cenu, ale zas viem, že by som potom z toho sotva čosi predala..radšej takto, budem aj ja spokojná a dúfam, že aj druhá strana 😎

inneska
20. máj 2010

lu..ja predávam len po sebe, po erikovi nechávam oblečko, pre dalšie deťúchy čo budú v rodine..všetko sa bude hodiť 😀 a polovica z tých vecí čo predávam, sú moje srdcovky tričká, ale čo s nimi, ked ich už zrejme nikdy neoblečiem 😅 som ich nosila v období mojej najväčšej chudosti 😀 to by som musela dať dole ešte takmer 20kg...a to nem dám..ani keby čo bolo 😀 som rada aj za tých 14 čo som dala...šak potom ked tak kúpime nové 😀

traktor
20. máj 2010

in staci napisat do inzeratu...tovar nevymienam , len predavam 😉 ...pekne veci, super ceny 🙂

brusinka.pusinka
20. máj 2010

Ahojky sluníčka my byli venku se toulat když neprší a kuk jak chodíme po prochajdách 😀

brusinka.pusinka
20. máj 2010

A vítá, novou maminečku a dětem cmuk 😉

lucim
20. máj 2010

ahojte zlatinka, citkam vas, len nemam energiu, prisadla ma choroba, kaslem a boli ma cela lucka. nastastie je mm doma, tak navaril, bol s matkom na prechadzke.
zmur, smola, ale dobre ste sa vynasli s tym stolom, vsetkym drzim palce pri obchodoch, brusi, ste kockyyyy, vitam novu maminku, lu, dokelu, tak cakame do zajtra.

vladenka123
20. máj 2010

čauky,tak čitam,že aj Vaše deturence odmietaju papat-niektore:-naš cucko doteraz papal všetko čo videl a teraz treti den nechce žiaden obed a kupovane ani vidiet,som zvedava,kolko to ešte bude trvat......mala si prave namalovala nechty s fixami-každy inej farby,lebo aj Hannah Montana ma take....ma picne

ani3012
20. máj 2010

@lucia32 pribudlo že odpovedz,tak skúšam

inneska
20. máj 2010

@ani3012 rozmýšlam, že čo to píšeš, až potom mi cvaklo 😀

lucim
20. máj 2010

@ani3012
@inneska
to sa mi paci, setria nam prstiky 🙂

ani3012
20. máj 2010

@inneska baby to je super !!! Príspevok sa hodil aj sem a aj hore pribudlo také niečo,že kto ma spomína 😀 aspoň nemusíte behať stránky do zadu,ak ste sa niečo pýtali,tak sa vám to ukáže -skoro ako IP až na to,že sa to ukáže aj v diskusii 🙂

ani3012
20. máj 2010

a ešte lepšie je aj to,že si môžete takto naklikať viac nickov.Však Lucim ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre