Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

acerka
21. máj 2010

@lucim hej 2 piratky a siltovku a chcela som aj satky na krk ale uz sa vypredali, ale mamina malemu kupila v tescu taku cervenu s autickami, tak budem dnes frajerit 😀
a k tomu plavaniu do prazdnin bude este 5 lekcii, ked chces mozes prist nam ostali este 3 lekcie myslim

lucim
21. máj 2010

acer diiik, len som citala, ze to je nejak skoro rano???? a to v normalnom studenom bazene? kolko to stoji, kedy to je, komu sa treba hlasit, co tam k tomu treba? to mam ale otazok... a este jednu . kde je plavaren? (ja som sem pristahovana 😝 )

lucim
21. máj 2010

acer a ked sa ti zadari, ze si adamko necha satku , tak hod foto, nech sa potesime. 🙂

acerka
21. máj 2010

jasne, dufam ze pri foteni budem rychlejsia ako on 😀 😀

acerka
21. máj 2010

plavaren je hned pri autobusovej stanici, je to v klasickom plaveckom bazene studenom (vraj deti otuzuju 😀 😀 ale aj pekne drkocu zubami 😀 😀 😀 ) jedna lekcia stoji 120 ceskych to je neviem kolko ojro 😝 a tieto z plavacika to robia a je to rano o 8:15 uz v bezene, cize tak o 8 uz na plavarni
http://www.plavanideti.com/o_kurzech.htm

acerka
21. máj 2010

a byva to v piatok v senici a v *Hodonine v nedelu

lucim
21. máj 2010

dakujem moc za info. o ou, dnes sme vstavali o pol 9, neviem, ci sme schopni take stihat .... ale predtym - dnes - bol pokus o vstavanie o 5, o 7, len som ho este ukecala, ze je este noc. cena za to plavco je prudko lepsia, ako v specializovanom kurze v TT.
a foto . 😀 😀 😀 😀

acerka
21. máj 2010

jednu foto mam v albume 🙂

lucim
21. máj 2010

album okuknuty, krasa, krpcek je hore ... tak zatim 🙂

acerka
21. máj 2010

aj lupeznik sa uz zobudil... 😀

lucia32
21. máj 2010

už to má za sebou...o pol jednej volal...trošku oťapený, točí sa hlávka, ale oukej 😵

ani3012
21. máj 2010

@lucia32 jéééj ! tak to som rada,že všetko dopadlo dobre.Pozdravujeme Miloška a nech už kolienka pekne slúžia a nehnevajú 😉

monr
21. máj 2010

ahojte babenky

oslávenčekom gratulujem, aj dodatočne.

inn, Paťkovi posielam pusu do nebíčka, drž sa

@lucia32 super, že to má za sebou, rýchle vyzdravenie prajem

ani3012
21. máj 2010

@monr no nazdar ženo ! Ako Miška s očičkami ?

lucia32
21. máj 2010

ani, monr....ďakujeme...o hodinu ideme za ním...bábo naše veliké 😵 ...mami prídete? no kto by neprišiel, že? aj ked je to 100 km 😉

ani3012
21. máj 2010

Luci,oni budú furt deti.Mne to hovorila maminka,že aj keď ja som už "veľká" ,tak stále sa o nás bojí. 😀

monr
21. máj 2010

@ani3012 super díky, očká už v pohode

ale teraz je chorá, už neviem po koľkýkrát, budem musieť asi aj kiku aj mišinu zas alergologovi, furt sú choré, brrrrrr

ani3012
21. máj 2010

no to som chcela,že teraz to už pochopiť viem.Ako rastie Patrik,tak neznamená to,že sa o neho menej bojím,skôr naopak

monr
21. máj 2010

veru, stále budeme deti, tak aj naše ked budú veľké. Mne mama voláva skoro denne, čo a ako 😀

monr
21. máj 2010

ani a vy jak? s Evičkou ešte chodíte na Kramáre?

monr
21. máj 2010

prídem a všetky fuč 😀

monr
21. máj 2010

jeeej, trošku si potapetujem 🙂

lucia32
21. máj 2010

Som tu...len som mu bola nakúpiť nejaký proviant 😀

lucia32
21. máj 2010

mon...aj naša Bianka bola často chorá, šli sme k alergolovi a potvrdili sa aj mnohé alergie, mandle jej chceli vyberať, ale nedali sme, šli sme radšej k moru...odvtedy sa to otočilo o 180 stupnov....

monr
21. máj 2010

lu, veru, to treba, aby sa mu ľahšie liečilo. 🙂

monr
21. máj 2010

ja som bola s kikou asi 3 roky do zadu, vôbec nič sa nezistilo, ani v rodine nikto nič také nemá. tak nechápem z čoho furt kašle a nádchuje. asi to budeme musieť zopakovať.

monr
21. máj 2010

a miška to vždy chytí od nej. ☹

lucia32
21. máj 2010

Naša furt len zahlienená, huhnala, fufnala...kašlala...ale mám pocit, že more pomohlo 🙂 Alergie síce nezmizli, tie liečime, teda berieme v kritických obdobiach lieky...ale aj tak to nie je to, čo bývavalo...dopovali sme vitamínmi, probiotikami, všetkým možným ...huhnanie jej síce zostalo, ale k lekárovi už nechodíme ako na hodiny klavíra 😝

monr
21. máj 2010

aspoň viete čo liečiť. nám teraz lekár navrhol orl, tak ak ju to chytí další mesiac, asi pôjdeme aj tam. vždy to začne tak v októbri, novembri a končí v máji. tak týždeň za mesiac kašle ako divá a soplí.

lucia32
21. máj 2010

Určie skúste opäť alergologa, alergia mohla medzitým prepuknúť 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre