Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
23. aug 2010

babule poraďte, miške to spuchlo a celé očervenelo, čo jej na to dať?

monr
23. aug 2010

natrela sudocremom, idem ju dať spať, snáď bude ok.

zmurkaz
23. aug 2010

@monr ...nemám potuchy 😕 .....

zmurkaz
23. aug 2010

@monr ...nemám potuchy 😕 .....

traktor
23. aug 2010

@monr asi by som nic nedala...to tym tlakom, preto to spuchlo, do rana by to malo byt uz ok /nam sa to stalo pri simone, sme mali hava na dvore uviazaneho a tiez sa toto stalo...ale na druhy den to odpuchlo...ostalo sice cervene, ...taky kruh dookola ale postupne to mizlo.../..ti poviem, neprijemna vec...este dobre, ze to neskoncilo horsie...

zmurkaz
23. aug 2010

...som trochen čítala tie témy že čierna listina a zablokovanie .... no a otras akí sú tí ľudia ... si myslím, že je to tu všetko dobré a ani som len netušila že aj tu sa nájdu také potvory ☹ 😠

zmurkaz
23. aug 2010

no priebežne nakukujem a upratujem po tej Jurášovej detskej párty 😉 ...a tu furt nikto?

anavi85
23. aug 2010

@traktor no chceli, ale zial sa to tak velmi zvrtlo, ze musime riesit tolko veci, ze by nechceme mat dalsie, teda kym to nebude lepsie a to tak skoro nebude...potrebujeme vyriesit byvanie a este par problemov s mojov materov /sudy a tak/, to by sa malo skoncit do roka a potom hor sa do Rakuska, ja by som isla aj dalej, len Petko je naviazany na sestru a starkych...sme sa tak zhodli, ze budeme len tu v Rakusku, je to kusok a predsa je tam ina moznost a uroven zitia...keby bolo po mojom, tak sme este pred tehu prec, ale teraz sam uznal, ze bude lepsie ak pojdeme prec...

mojho bratranca zena, robi v Hainburgu, zatial, ale stale ziju v PN /tiez pojdu byvat do Rakuska/ zaraba tam 77 000 sk, sama povedala, ze to bola naj vec, ktoru mohla urobit pre rodinu...velmi to chvali

sme sa konecne zhodli, ved mame len 25, tak to riskneme...verime, ze to pojde len dobre a budeme tam spokojny 😉

anavi85
23. aug 2010

@hathor1231 tiez si myslim, ze tam bude fajn a zase nebudeme az tak daleko od rodiny 😉

traktor
23. aug 2010

@anavi85 ja mam brata v skotsku, najprv isiel sam...ale to nem dobre, potom za nim isla aj zena a deti, prenajali si dom, brat sa zamestnal, teraz dostal uz aj normalnu zmluvu a je im dobre...u nas by tolko urcite nezarobil a ani by si toho tolko nemohli dovolit...chcu sa vratit , raz..teraz urcite nie..tak ak ste rozhodnuty, treba to skusit, vsak to nie je daleko a stale sa mozte vratit 😉 ja som zas clovek, co by nikam nesiel...ja som taky domased 😀
@zmurkaz a ako dopadla party?

zmurkaz
23. aug 2010

@traktor ---aj ja obdivujem ľudí, ktorí sa vedia rozhodnúť a idú - ja by som musela zbaliť dom, rodinu, priateľov, ..... celú Trnavu ... 😅 .... a párty: super - bez ujmy na zdaví - len po celom byte sú hračky 😀 😀

traktor
23. aug 2010

@zmurkaz 😀 😀 😀 😀 tak sme dve...my musime ostat doma..bo to balenie..ach jaj 😀 😀 ..party super..take akcie mam rada...len ten bordel po tom uz nie 😀 😝 ...aj ked ja mam pocit, ze u nas je party furt..

zmurkaz
23. aug 2010

@traktor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

anavi85
23. aug 2010

@traktor moj drahy povedal, ze ked budeme mat uz nasporene a budeme na dochodku, tak sa mozme vratit uzit si, ze raz ...ale ja si skor myslim, ze ak sa nam tam zapaci uz sa nevratime...aj tak chceme ist tak maximalne hodinku od SR...snad to vide...no a my chceme ist spolu...preto sme si aj dali ten rok na jazyk a aj vsetky vybavovacky 😉

anavi85
23. aug 2010

mna vzdy tahalo von...uz ako 5 rocna som hovorila, ze ja budem londyncanka, alebo v USA, Spanielsku...nikdy som nechcela ostat tu, mna to jednoducho taha do sveta 😀 , no co so mnou mam tulave topanky

zmurkaz
23. aug 2010

@anavi85 😉 ...to je povahou - držím palec, aby vám to vyšlo

zmurkaz
23. aug 2010

a čvo tu dnes nikto nie je?

acerka
23. aug 2010

ahojte,
par foto mrnuska......ozaj a sme ostrihanyyy 😀

anavi85
23. aug 2010

@acerka ako ostrihany je vacsi fesak 😀

zmurkaz
23. aug 2010

@acerka jééé - fešáčisko 🙂

acerka
23. aug 2010

@anavi85 len teraz je ako keby ziadne vlasky nemal, kedze je blondacik 😕 ...a dakujeme

acerka
23. aug 2010

@zmurkaz dakujeme 😵

zmurkaz
23. aug 2010

no nič babulečky - idem ja of .... ma to akosi zmohlo 😅 ...tak pa pa 😉

traktor
23. aug 2010

@acerka jeeeeeeeeeeeee aky šumny chalan 😵 ....aj matko je blondiacik a tiez akoby ziadne vlasky nemal..a to este nebol ani strihany..vsak ani poriadne nie je co strihat..

traktor
23. aug 2010

@zmurkaz dobru nocku 😵

lucim
23. aug 2010

ahojte puskyyyy 🙂
@acerka jaaaj, velky frajer je teraz ten adamko ... a kedy si dame stretko my dve? 😉
anavi - budem ti drzat palce v planoch, vidim, ze o tom dost premyslas ... a v kontakte s nami budes vzdy - internet je vsade a na stretka do hopsasa to budes mat mozno este blizsie. 😉

lucim
23. aug 2010

traky , som rada, ze matkovi nic vazne nie je. 😉
zmur pa paaaaa, sladke sny. 🙂

anavi85
23. aug 2010

@acerka to aj my mame, Adko bol strihany uz 4 krat, dokonca uz som tak zvyknuta, ze si ho ani neviem inak predstavit...ale ako som povedala, velmi to Adamkovi pristane

adka12
autor
23. aug 2010

no baby, to tu sú aké veľké plány. Ja by som aj rada odísť, ale ja som tak naviazaná na rodinu, že ja sa nepohnem ani na krok 😀 😀 😀
aj ked brášku mám v Prahe už 10 rokov, hned by som aj ja išla, aj som chcela ale začala som vysokú a teraz už asi nie ked máme tu zázemie, rodinu, bývania, priateľov. Ja by som fakt nevedela odísť. A keby som musela, asi by som dlho plakala tam v diaľke do vankúša 😢 😢 😢
A inak ked sú tu už také odvážne plány, mne dnes bolo zle ráno a mám taký pocit, že je to z novej HAK. Tak som mužovi zahlásila, že ak to neprejde, vysadím ju a keď sa nám zadarí, tak sa zadarí. Aj tak chcem druhé bábo tak to príde samo keď bude ten správny čas 😵
Je tu ešte niekto, kto plánuje takto do dvoch, troch rokov druhé bábo? Samozrejme okrem Leničky a Kuchy (teda myslím, že som tu čítala, že je tehu znova).

acerka
23. aug 2010

a takto mrnuska doriadil tatinko pri krmeni tekvice ...jak princ so zlatou tekvickou na cele 😀 😀 😀

acerka
23. aug 2010

@lucim sak mozme hocikedy, sak sme na rodicovskej dovolenke a ja som v Se stale 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre