Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
10. sep 2010

ahojte 🙂
konečne som si sadla..ani kafe som si nevychutnala v pohode, lebo mi ho erik povylieval, tak zbytok som rýchlo dopila 😝 takže všetko nachystané na odchod na víkend k svokrovcom na oslavu 😎 už len čakáme tatina..teda ešte zopár vecí dobaliť...prikladám moje výtvory 😅

brusinka.pusinka
10. sep 2010

@inneska krásné ty jsi ale šikovná cukrářka zachvíly budeš péct pro okolí 😉 😵 😵 😵 a příjemný víkend a supr oslavičku 😉

brusinka.pusinka
10. sep 2010

holky papa já se loučím ozvu se v pondělí mějte se krásně sluníčka 😵

lucia32
10. sep 2010

@inneska ty si bola skrytý talent...krása 😉

nina41
10. sep 2010

Ahojte 😵 😵 😵
@inneska nadherne 😵 😵 😵

zmurkaz
10. sep 2010

Ahojky kočky ... ospravedlňte ma prosím ... máme jarmok ... a prváka k tomu 😅 ...tak je to také hektikuš 😉 ..chodím na PC väčšinou skontrolovať poštu a inzeráty - tak nakuknem aj na @ 😉
Všetky vás pozdravujem a cmukoším - a samoška aj naše zlaté júlovčence 😵 😵 😵 😵
@lucim ..je to veľmi ťažké - je to obrovský skok zo škôlky do školy aj keď Jurko je viac - menej v pohode .. už .... Len ja som si musela uvedomiť, že je čas, aby urobil vlastné chyby a aby za ne (bohužiaľ - nemôžeme nad nimi mať rozprestrené ochranné krídla stále ... 😢 ) aj niesol zodpovednosť.... Takže tak ... pomaličky ale isto sa mi ten môj Jurášik úúúplne osamostatňuje a začína si žiť "vlastný" zatiaľ chvala Bohu detský život 😉 ...taktže prechádzame zmenami ... dávam tomu tak ešte týždeň a budeme zabehnutý 😉

lucim
10. sep 2010

ahojteeee, matko uz naozaj chodi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a ja mam zlomeny kabel, tak bvudem bez pc asi o minutu 😠

adka12
autor
10. sep 2010

@lucim gratulujeme, šikulko Maťulko 😵

jajona
10. sep 2010

Ahojte,

@pirinka tak držím palce, aby ste to úspešne dobojovali k zdravému koncu ;-

@lucia32 my zatiaľ jesenné topánočky nemáme, musíme niečo skuknúť. zatiaľ nosíme len botasky

@inneska tortičky sú ozaj k zahryznutiu

@lucim tak tú smradľavú ponožku prenecháte nám? 😠

my sme boli dnes v tom meste. nakúpili plno drogériových vecí. maťkovi len tak po skromne, lebo moc toho nemali, ale ušli sa mu jedny menžestráčiky, rifličky a vestička. potom si 2 h pospinkal a šli sme s ocinom na volejbal. mali z roboty takú akciu. a som taká unavená že až.... 🙄

majkas
10. sep 2010

@inneska nadherne torticky,klobuk dolu 😉 a ze to stihas popri Erickovi tak to este raz klobuk dolu 😉

@lucim aj my gratulujeme 🙂 tak kolko to trvalo kym sa rozchodil, ani nie tyzden, ze?

ja som kolacik nestihla upiect lebo z nakupu sme sa vratili az o 7, takze ma caka zajtra. ale Tami sa chovala na nakupe slusne, musim ju pochvalit. akurat pri plateni mi uchmatla penazenku a nechcela mi ju vratit po celu cestu k autu, len som trpla aby je to z ruky niekto nevysmykol kedze tam bola cela moja identita a plat karty a este aj doklady od auta 🙂

jajona
10. sep 2010

@zmurkaz tak sa pomaličky dostávate do koľají... za pár dni už bude každý vedieť čo a ako

majkas
10. sep 2010

@jajona jajo ahoj, tak ste mali vesely den 🙂

jajona
10. sep 2010

@majkas no, mňa to mesto tak vyčerpáva, keď tam ideme... nejako som si odvykla. a to sme neboli ani dlhlo, nejaké 2,5 hoďky

majkas
10. sep 2010

ale sak aspon ste nakupili co treba. A Matuskovi sa na volejbale pacilo?

jajona
10. sep 2010

bol celkom dobrý, žiadne "scény" ani nič podobné. sem-tam zamrnkal, keď Juraj na chvíľu za nami dobehol a potom odišiel

jajona
10. sep 2010

@majkas a aký koláčik ideš piecť?

jajona
10. sep 2010

jaj, začal mi blbnúť net. vonku prší, tak to ide o ničom. ale aj tak by som sa už pobrala... oči mi už klipkajú

dobrú nôcku

majkas
10. sep 2010

baby ma tu nalakali na slivkovy kysnuty s posypkou tak chcem skusit bezlepkovy. este presne neviem jak ho budem robit ale nieco vymyslim. cele to bezlepkove varenie resp.pecenie je pre mna samy pokus, niekedy sa podari, niekedy nie 🙂

majkas
10. sep 2010

@jajona dobru 😵

acerka
10. sep 2010

par novych fotoooo...hrame sa vo fontanke so siskami a papame pirohy...sme sa nechali inspirovat a mooooc nam chutili 😀

lucim
10. sep 2010

kabel mam uz zaceleny, zalepeny, siiikovny mangel. 🙂

@inneska to je parada, fantazia, klobuk dolu, pani cukrarka 🙂
@zmurkaz ako si to pekne napisala, ani som si doteraz neuvedomovala, ze to je taky velky skok v zivote dietata, ta skola. tak jurkovi ... ale aj patkom drzim moc palce. 😉
@jajona mali ste pekny den 🙂 a ta ponozka nemusi byt smradlava, moze byt aj vyprata, hlavne, ze bude vytahana, ale ked vemi chces, moze mat teda aj nejaky odór. 😀 😀 😀

@acerka jeeej, zlatusik adamko. 🙂 tak pirohy aj u vas? mnammmm 🙂 kedy sa stretneme v stonozke?

pirinka
10. sep 2010

ahoooj, je tu někdo 🙂 ?

jdu Vás dočíst

lucim
10. sep 2010

piri jojo 🙂

acerka
10. sep 2010

@lucim ahoj no neviem kedy sa stretneme, mozme aj na buduci tyzden niekedy 😉 a gratulujem k chodenie Matkovemu 😵 😵 😵

lucim
10. sep 2010

@majkas normalne som si to dohladala .... a vsetky ste tu mali pravdu - matko 4.vecer zacal robit prve krocky a dnes po poobednom spanku zacal chodit. cize 7 dni, vraveli ste mi, ze do tyzdna. 🙂 bolo to take zlate. zobral si plastovu flasu, mal plne ruky a ze ju ide odniest odo mna tatovi - po vlastnych cez celu dlhu chodbu - a potom ku mne - a veeeeela krat za sebou. 😵 😵 😵 a zrazu to ide.

lucim
10. sep 2010

@acerka co tak v utorok doobeda?
a dakujeme. 🙂 drahy si tu zanotil, ze Ooooo ten je moj - kedze aj on zacal chodit az v 14.mes. 😀

acerka
10. sep 2010

@lucim ok moze byt 🙂 uz sa tesiiiime, tak v materskom centre 😵 😵

acerka
10. sep 2010

idem off maly bude v noci zase aspon 6x vycinat....ach jooooo ☹ ☹

lucim
10. sep 2010

@acerka dobru nocku .. a nech je to max. 3x. 🙂

pirinka
10. sep 2010

@inneska teda ty jsi ohromná šikulka 🙂 . Slaný dort už jsem sice taky párkrát dělala, ale ten dortík nanynku bych určitě nezvládla. Kloubouk dolů

jo a innes, brusi užijte si víkend 🙂

@majkas a děvenky moooc děkuju za podporu. Já věděla, že si tu u Vás můžu vylít srdíčko 😉 . Hned je člověku líp

a zlákaly jste mě taky tím pečením a už se peče makovec 🙂 . Původně jsem se nadchla pro ty úžasné pirohy z rohlíků, ale v krámku kam jsem narychlo odběhla od doktorky neměli lekvár, takže jsem zvolila jinak 😉

jinak botičky na podzim už máme. Z prvních plných boek malá odrostla, tak jsme museli koupit nové. Máme od pegresu.

budete kupovat i nějaké sněhulky a kdy? Nevím jestli je mám pořídit už teď, ale bojím se, jestli jí třeba najednou nevyroste moc nožka. Asi ještě počkám

a nakonec nemáme šestou. Volala jsem dr abych se zeptala co na tu vyrážku můžeme mazat a když jsem jí popsala, jak vypadá tak se jí to nezdálo a měly jsme se přijet ukázat. Je to "jen" ekzém po těch horečkách, jak se asi potila ☹ 😅 . No jo, kdo by to byl řekl, když byl průběh skoro ukázkový...3 dni teploty, pak najednou konec a na trupu vyskákalo plno pupínků.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre