Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

monr
13. sep 2010

@lucia32 také chute mi robíš že až, aspoňže dnes mi obed zostal, tak nemusím riešiť varenie. Ale takú fajne híbikovú omáčku s knedľou by som brala hneď.

ani3012
13. sep 2010

@monr som si spomenula,že Sedembolestná Panna Mária

ani3012
13. sep 2010

@monr tak s omáčkou na mňa nechoď 😝 ja keď omáčku,tak len mliečnu na kyslo alebo rajčinovú ,ale inak 🤐

monr
13. sep 2010

ja zas omáčky hockedy a hocjaké, omáčky, prívarky, mňam, len mi nemá kto vyvárať, doma nezje nik okrem mňa, tak sa mi kvôli jednej porcii nechce

lucia32
13. sep 2010

@ani3012 toto je mliečna so smotanou, ochutená octom...no mňamka 😀

lucia32
13. sep 2010

A kedže som tu včera nebola...dodatočne všetkým Máriam, všetko najlepšie k meninám...aj ked neviem, či tu nejakú máme? Aj ked sa mi marí, že vinka je Mária...aspoň podla FB 😉 ...tak sa Márie vyfarbite 😀

lucia32
13. sep 2010

Jééé a ešte Majkas je Mária, že? Tak všecičko najsamlepšie 😉

ani3012
13. sep 2010

baby ale viete čo som zažila na bazáre ?
jedna holka chcela odo mňa kúpiť hračku za 10 eur. Tak ako OK,poslala som jej číslo účtu.O tri dni mi písala,že by chcela aj ohrievač flaše za 15 eur, ale že obe za 20 eur. Ja som jej odpísala,že za 22 eur jej obe veci predám.Na to mi písala,že dobre,ide poslať peniaze ale dve minúty na to mi prišla správa, že ohrievač už nechce a peniaze za hračku - 10 eur poslala na účet.Tak som jej hračku na druhý deň odoslala napísala info.,že môže očakávať balík a na ďalší deň mi odpisuje ,že si to rozmyslela,že si zoberie aj ohrievačku za tých 12 eur. no nie je zlatá ? 😀 😀 😀 😝
a už mi neodpísala.Ešte že som jej hračku posielala aj s poistením,lebo nemám rada takéto špekulácie.

monr
13. sep 2010

@ani3012 tak to by ma vytočilo, ja mám najradšej, keď od niekoho kupujem, vždy si nechám balíček poslať, až keď mu nabehnú odomňa peniaze. Ja mám istotu, že došli a predávajúci, že som ho neošalila. Zatiaľ bolo všetko ok.
a chystám sa aj ja predať steilizátor do mw, ale ešte som sa nedokopala k odfoteniu.

idem k miške, zahajala, o chvíľu dojde aj kika zo školy, tak ma čaká kontrola tašky 😀

pa zatiaľ

ani3012
13. sep 2010

@monr mňa to ani nejako nenahnevalo,len pobavilo 🙂

zaba2707
13. sep 2010

ahojte bambulky idem vas trosku docitat 🙂 nech som trosku v obraze

ani3012
13. sep 2010

@zaba2707 krásne fotky máte z toho ateliéru 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
13. sep 2010

Aaaaaahojkyyyyy ;)
@traktor @ani3012 ...no ja veľmi také tlačenice nemusím - sa mi to niekedy zdá ako boj kto z koho - a hlavne keď tam vidím, ako tie deti revú čo sú celé hotové z toľkých ľudí a unavené z toho hluku 😔 ..... Tak my len tak, aby sme mali odškrknuté, že sme boli 😉 ...ale rátam, že na budúci rok to bude zas o inom 😉
@traktor ....tak my máme takého cca 30 kilového - ten keď sa rozbehne a "teší" sa - si veru dobrý pozor musíme dávať - bo by nás všetkých aj zhodil - minule išiel okolu Žužu a len tak zavrtel chvostom a malá už letela 😅 😀 ...ale nič sa nestalo - tak to bolo len také ošuchnutie 😉

ani3012
13. sep 2010

@zmurkaz zdar mámo ! 🙂

ani3012
13. sep 2010

no nič,Evička je hore 😵 🙂

zmurkaz
13. sep 2010

zdar ...my ešte spíme 😵 😵 😵 ...ale som ju uložila až o 12:15 😅 ...lebo potom jej je stráááášn dlho do večera ☹

zaba2707
13. sep 2010

@ani3012 dakujeme ani 🙂

no a nas trapi od stvrtka crevna viroza ... zacalo to Fifom zo stvrtka na piatok sa skoro vygrcal z podoby chuda moje krasne do rana sme asi 5x prezliekali jeho aj postele 😅 potom to sadlo aj na mm ale vo forme hnacky no a nakoniec som sla ja a samozrejme som si vyfasla najlepsie obsadenie slo zo mna vrchom aj spodkom .... krize a klby ma boleli ako by ma niekto dobil jedine pozitivum je ze za dva dni mam dolu 2,5 kg na vahe dufam ze si to chvilu udrzim 😅 takze Fifa sme odhlasili z jasli a zajtra ideme na kontrolu.

zaba2707
13. sep 2010

a uz som doma tazko povedat ci zamestnana ci nie .... zamestnavatel mi zamedzil pristup do prace tak beham po pravnikoch aby sme to nejak doriesili ....

zaba2707
13. sep 2010

Fifo je vonku s nasou znamou a ja som sa davala na poriadok konecne sa citim trosku zasa ako clovek 😀 osprchovana hlavne vlasy zmyte .... som vyzerala jak bezdak 😀

ani3012
13. sep 2010

@zaba2707 ťa obdivujem,mne by sa takto naťahovať nechcelo.A možno si to myslí aj tvoj zamestnávateľ 😀

lucia32
13. sep 2010

@zaba2707 krásna foto, aj atelierove som okukla....ty kokos ma podrž, to fakt ťa takto odstrihli??? Moje nervy...by som im dala....za dobrotu na žobrotu.... 😠
Jáj také problémy Vás kvária? Chudátko Fifko...samozrejme aj vy...ale u detičiek je mi to viac ľúto...nech sa to čo najskôr utrasie...cmuk 😲

zaba2707
13. sep 2010

@ani3012 ani mne sa velmi nechce ale ked som sa dala na boj a zatial pravnici tvrdia ze je vsetko na nasej strane tak uvidime .... posielala som im list a potom by uz mala nasledovat zaloba tak uvidime co aj oni vymyslia .... podla mna je to ubohost toho chlapa ktory si za kazdu cenu musi dokazat ze je boh ....

zaba2707
13. sep 2010

lu dakujeme ja dufam, ze uz bude aj lepsie dnes uz aspon vladzem trosku behat vcera ma bolel cely clovek aj pri lezani ... a Fifo zatial vyzera byt uz oki tak dufam, ze to tak zostane zajtra pojdeme na kontrolu nech sme isti 🙂

acerka
13. sep 2010

cafte baby 🙂
tak ja som bola dnes u dokiny...som sa cela vyhadzala na trupe takymi skaredymi flakmi, vraj je to nieco infekcne a este sa to zhorsi, uz teraz som jako muchotravka a to ideme za 2 tyzdne na svadbu ☹ a doba liecby je aj mesiac ....tak som nestastnaaa 😨 ☹ 😔

ani3012
13. sep 2010

@acerka a čo to máš ? Osýpky alebo rubeolu by som potrebovala 😀
Daj sa rýchlo do poriadku a uvidíš ako ti bude o dva týždne...teda ak to nebude ešte infekčné 😉

acerka
13. sep 2010

som o tom prave citala na nete...vraj postihuje najma adolescentov 😀 😀 ...a mladych dospelych cca do 29 rokov....no este ze mam 28 , som to len tak tak stihla 😅 😀
ale povod zatial nieje znamy predpoklada sa za je to virusove, a nieje to vraj nakazlive...som zle napisala, ze infekcne malo to byt virusove....aspon ze mrnuska nenakazim 😕

ani3012
13. sep 2010

@acerka a ak je to vírusové,tak sa nemôže nakaziť 😕 a ako sa to volá ?(tá choroba 😀 )

ani3012
13. sep 2010

@acerka ale inak fajn že už dospievaš 😎

acerka
13. sep 2010

pityriasis rosea Gibert....krasny nazov 😀 😀 😀 dokina mi povedala, ze by som nemala byt nakazliva 😅 tak uvidime

acerka
13. sep 2010

ze 😀 uz by sa aj patrilo...ale kde som to nachytala, tak to by som rada vedela ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre