Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
4. jan 2010

poslala jsem vám free fuel, nevím jestli funguje i tohle..
inn, si říkám jak frčíš na farmě levely a nikdy online 😀

majkas
4. jan 2010

hej som zabudla Tami pochvalit, dneska sa jej podarilo uz aj mamamam a potom to uz kombinovala na babambam a mamba 🙂 joj uz sa strasne tesim ked mi povie prvykrat mama tak naozaj ze si to uvedomi ze som to ja 🙂

no idem ,papa

inneska
4. jan 2010

páni, práve máme hodinu spevokolu 😀 😀

inneska
4. jan 2010

majka...dobrú nocku mamamam 😉

ven...funguje to 😉 mám aj fuel..díkes holka 😉 vieš, to ja len pomyslím na farmu a ono to harvestuje 😀

traktor
4. jan 2010

ven a mne to nefunguje....a majka dobru noc

vendulacky
4. jan 2010

ok broučínkové, neska si po dlouhé době natáhnu hnáty na gauči...ještě si zajdu nakrájet uzený 😀

Tak brou....cmuk

lucim
4. jan 2010

ja som pre matka zatial heme a hema 😀 a kecame vselico a aj volame. 🙂
maji, kraaasne ti recni, aj trakusik maly. 🙂
inak, dik vam za ceny na tie prikrmy, fakt sa super oplatia.

dobru majka a ven.

lucim
4. jan 2010

fuel mi funguje aj posielaci aj darovaci. 😉

inneska
4. jan 2010

boli sme kojo aj spíme zatial...

traky...jak to?? skopírovala si celý ten odkaz?? 😕

ven..tak dobrú nocinku 😉 a oddýchni si ...

luci..ja som to objavila náhodou včera u babky..mala už len jednu stránku z toho letáku kdesi pohodenú..pozrem dátum aktuálny, tak hor sa na nákup 😀

traktor
4. jan 2010

ven dobru noc 🙂

lucim
4. jan 2010

jaaaj, zajtra chcem konecne absolvovat ortopediu, som tam zabudla ist a potom dovolenkovali .. a to je na Myjave a tam tesco nie je ... iba v senici, ale to naozaj nemam po ceste na brezovu - do prace. 😒 no nic, snad este budu niekedy podobne akcie.

traktor
4. jan 2010

hej a ukazalo okno ze sa to neda, vajicko mi krasne preslo a toto nie...

inneska
4. jan 2010

traky..tá tvoja mail adresa...je s medzerou či bez? som ti posielala mail a vraj ti to nedoručilo...alebo pošli niečo ty mne a budem mať adresu 😉 inneska1@gmail.com 🙂

traktor
4. jan 2010

lucim, na papanicko pre deti su akcie casto, tak hlavu hore, nabuduce sa vyburis.... 😀 😀 😀 😀

lucim
4. jan 2010

traky mas pravdu ... ja im este dam zarobit na flastickovych akciach, ked uz na mne nezarobia na mlieku 🙂

gabrielkabj
4. jan 2010

Ahojte chcem vedieť či aj vaše detváky mali alebo majú vo vlaskoch také šupinky oranžové. Keď jej to trochen poškriabkam ide to dole. Vraj s olivovým olejom treba pomastiť a vyčesať. Viete aj inú radu alebo ta je ok? Dík

inneska
4. jan 2010

traky...mám pocit, že ten fuel môže zobrať len jeden človek...bo velmo rýchlo je hned preč...a možno ked som ho ja zobrala, tak ti neostalo...inak neviem...

luci..škoda, bo sa to oplati...ale ešte určito bude, ak budeme vedieť, tak dáme vedieť 😉

inneska
4. jan 2010

traky...poslala som ti maila, tak písni, či ti prišiel abo nie 🙂

gabi...aj erik mal šupinky(síce biele), ale tiež som to s olejčekom(aviril) namazala a vyčesala a za 2 dni bolo po nich 🙂

traktor
4. jan 2010

gabi mali sme aj u matko tie supinky a veeeeeeeeeeeeeeeeelmi dobra masticka je LIPOBASE tou som natrela, a boli fuc....je fakt super, predpisala nam ju dokyna 😉

inneska
4. jan 2010

traky..zase ti mail nedošiel...nemáš plnú schránku??

gabrielkabj
4. jan 2010

no super dík inn tak sa tešim lebo aj aviril mám tak zajtra bude u nás kadernícky salón 😀 😀 😀

gabrielkabj
4. jan 2010

Trak aj tú mam je to taka dosť veľká že? a mastná jak šľak

traktor
4. jan 2010

ale dosliel mi...1 ks, kolko si posielala? a schranku nemam plnu, dnes som mazala....

traktor
4. jan 2010

gab hej velka, ...asi sa ma mastit cela rodina...si myslia ze kazdy ma tolko deti ako ja, ci co? 😀 😀 😀

lucim
4. jan 2010

mne dala doktorka kerasal, odstranuje odlupnutu kozu, a este ucinnejsi je od biodermy babysquam na supinky.

traktor
4. jan 2010

in doslo mi o 19.44 ...daco ze treba zvuk...ale nic tam nie je, nejde to otvorit...to co sa tu dnes deje...aky skriatkovia? 😕

gabrielkabj
4. jan 2010

dík žienky ste super vždy poradíte a čo to stretko na Východe viete tiež niečo nové? Lebo ja sem nestíham chodiť neviem ako to robíš ty Trak 😨

inneska
4. jan 2010

traky...jakto že ti došlo, ked mne poslalo správu o nedoručení?? 😕 no a teraz ti prišlo?? ten o 19,44 som zabudla prílohu, preto tam nič nebolo 😀 teraz okolo 22,45 som znova posielal....

traktor
4. jan 2010

stretko 18 april, hodina a miesto sa este upresni....a ako to robim? no ja nespim, to budetym...proste nemam potrebu spat, spim 2 hodky...taksi stihnem vsetko porobit, a mam uz velke deti ktore su naucene si svoje kralovstvo upratat, takze to je velke plus... 😉

inneska
4. jan 2010

gabi...baby to dali na 18.4. v nejakej aide...čas ešte neni tuším stanovený..ked tak sa ti písne do IP 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre