Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
26. aug 2009

Ahojky děvčátka kuřátka a přejeme pěkný sluníčkový dník.
dneska jsem četla noviny na netu a moc mě překvapil tento článek , hned bych tam zajela a nějakého prcka si vzala 😒
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/12143...

reilyy
26. aug 2009

inn, v noci spaval, lebo od 18.00 do 22.00 vacsinou kolikoval a ziapal na plne hrdlo, takze sa vycerpal....teraz koliky zvladame dudlikom a prdkame, takze uz sa nevysili vecer a tak chce v noci byt hore

brin, ja mrtvu muchu ani hrat nemusim 😀 😀 ja furt lezim pri nom , zaspavam a on si kope a heka a ja nic, ale ked to trva uz dlho tak uz som zla 🙄 🙄 cez den sa vacsinou dalo ze oddychnut ale vcera chcel spat vyhradne na rukach

brinzulka
26. aug 2009

satku este nemas?
josifek...prave ohovaram v dobrom jednu holku, co si adoptovali chlapceka...ze budu mat asi aj dievcatko na adopciu..len neviem ako ...ale nie je to moja vec to vobec rozoberat...ze maju vela penazi , umele oplodnenia nezabrali, tak maju dieta...a na ceste papierovania druhe...a kopu penazi k tomu...ale snad tie deti lubia...

reilyy
26. aug 2009

aj ked som ja bola v porodke tak nejake dievcatko tam nechala zenska a vyparila sa.......

inneska
26. aug 2009

brin...ako to robíš, že chudneš, ja som ešte aj 2kg pribrala 🙄 ale zase velkú hlavu si z toho nerobím, ked dokojím, tak to postupne zhodím, ale trochu ma tie kilá aj tak serú 😀 😀

a polífka dovarená 🙂 a idem prebaliť posratú riťulu 🙂

reilyy
26. aug 2009

satku este ne, snad dojde dnes 🙂 uz sa na nu tesim 🙂

brinzulka
26. aug 2009

innes...ale mne to chyba...sak som koncila, ze 75kg...a teraz mesiac..a 61...sak ma chrbtica boli

reilyy
26. aug 2009

ja som sa vcera snazila natlacit do rifli spred tehu....tak som ich vytiahla po stehna 😕 🙄 🙄 asi budem v zime chodit v letnej sukni

josifek
26. aug 2009

Brin...pokud adoptuji dítě tak by to mělo být jen z lásky k dítěti, a ne ze sobeckých důvodu. Já mám tetu ta má tři sourozence z děcáku a milujeje jako vlastní.Mám ji v albumu jak drží naši Karamelku.
Reily za to bych ty matky trestala, když vím že to neuživím dám hned papíry k adopci a né že dítko bude kolovat po dětských domovech. Sobecké čůzy 🙄

reilyy
26. aug 2009

brin, ja ti dam aj 15 ked chces 😉
josi, snad sa v nich najde pozostatok materinskeho citu a vratia sa po deti

josifek
26. aug 2009

inesko já také moc nehubnu, a když tak pomalu není kam spěchat hlavní je že mám dobré mléčko 😉

fibi
26. aug 2009

zdravím 🙂 Tak ja mám ešte 6kg navyše... Už tri týždne sa mi váha nehýbe. Som nejaká rozožratá alebo čo 😅

reilyy
26. aug 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

takto by som chcela aby vydrzal od 22.00 do 6.00 🙄 🙄 🙄

brinzulka
26. aug 2009

krasne buuuuuuuuuuva...rei...ty mas take nesplnitelne zelania 😉

josifek
26. aug 2009

Jaj Reily jak mmě to štve člověk čekal 14 roků než se podařilo a jak vidím jak ty dětičky nechtějí je ni jak žralokovi, hned bych je pokousala za to že si toho neváží 😠 Není to spravedlivý že takové nějaké rodí jak na běžícím pásu a jiná nemůže mít dětičky a tak by chtěla ☹ .
No nic jdu nakrmit Karamelku a pak se sprchnout a valím na gyndu na kontrolu 😉

reilyy
26. aug 2009

😀 briiiiiiiiiiiiiiiiiin 😝 😝 ja ti dam nesplnitelne 😠 😀 😝
ja vam poviem zajtra jaka tlasta som, idem na gyn kontrolejsn

josifek
26. aug 2009

Rei Petřík je kouzelný
😵 😵 😵 😵

reilyy
26. aug 2009

josi, to je ten blby zakon schvalnosti....furt to tak bolo....ti co chcu nemaju a ti co nechcu tak maju aj za piatich

brinzulka
26. aug 2009

a ja az za mesiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac 😒

josifek
26. aug 2009
jennna
26. aug 2009

ránko....o kilečkách...,??? brin, keby som ja mala tak 61....by som bola ako prútik.....

ja som dala dole už 20....ale čo z toho ked mi ešte 10 do pôvodnej treba a chcela by som 14do modelky... 😀

brinzulka
26. aug 2009

krasne...idem pa...david hupe maleho jak na husenkovej drahe...skulturnim...vyvesiam, nalozim a uz sme vonku...pa babulky..

jennna
26. aug 2009

rei....Peťko je krásnučký!!!!

jennna
26. aug 2009

rei ja pôvodné oblečko ani neskúšam...kým cítim ako sa mi šúchajú stehnienka o seba, tak tie "depky" riskovať nebudeem..... 😀

lucim
26. aug 2009

mooooorrrrning, tak som vas docitala, a nocnej smene sa ospravedlnujem, vcera u nas bol navstevny den, poobede sa dokoncila strecha na altanku, brasko odisiel a prisiel moj otec a polosegra, k nim sa v altanku pripojil kamos a jeho 2 dcery, a aby nebol altanok nevyuzity, tak prisli aj horny a vedlajsi susedia navecer. aj sa pogrilovalo, aj mlsalo aj vinkovalo.
a ked som k vam vecer chcela nakuknut, nefungoval server. tak ma to nejak zmohlo, ze som zalahla aj s krpcekom 22:45. ani netusim, kedy som tak skoro isla naposledy ... asi niekedy na zaciatku tehu, ked som mala spavu nemoc.

a cmukaaaaaaaaam, chvalim deticky, lutujem vas s problemikmi a vsetky linky som poklikala vsetky fotecky ocumla. nice. 😉

jennna
26. aug 2009

lucim ...tá fotka 29je najsuprovejšia....Matejko je rozkošný!!!!

lucim
26. aug 2009

som vyuzila ze matko spi a dala som si vanu . 😉

jenn ..kujemeeee 🙂 kukla som ti na dianku, krasne vidno, ako ju coraz viac zaujima svet, ma roztomilucky kukuc vsade. 🙂

jaaaj a od vcera vecera sa mi matko fakt vedome preguli na bok, takze uz budem musiet viac davat pozor, nech od niekial nezdrhne. 😝

jennna
26. aug 2009

aj my ...kujeme... 😉

je fakt veľmi vnímavá!!!! a ukecaná......včera po kupkaní a pakaní sa v postieľky vykeciavala a vyrehotúvala pozerajúc do stropu, akoby sa rozprávala s anjelikmi do pol deviatej, potom zaspala s úsmevom na perách...

a stále sa otáča z bruška na chrbátik, sa jej tá poloha veľmi nepáči a najsamzlatšia je, ked sa ideme dudkať po ležiačky....to očakávanie v očkách a sama sa prevalí na bok, ked sa nadstavujem.... 😀

simonito
26. aug 2009

Ahojte 🙂

Reilyyyy...konečně sem viděla malého, je to fešák 😵 😵 😵

...samo že všechny máte krásné mimísky 🙂

jennna
26. aug 2009

simo ahoj....jémine...teba som sto rokov nevidela!!!! asi tiež nemám veľa času sem chodiť alebo sa míňame...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre