Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
15. jan 2010

a to co ze tu nikto?

zaba2707
15. jan 2010

kukuk dobry vecer vinsujem 🙂 stale sme chori ale je to o kuuuusticek lepsejsie tak snad to uz bude len dobre, vsetkym oslavencekom cmuky cmuk, vsetkym choruckym rychle uzdravko, a vsetkym vlozkujucim mamineckam skore odvlozkovanie ... aj ja som s vami v skupine ... 😉 snad by som vas v tom nenechala 😉

a pohrala som sa trosku s fotkami ale hodila som ich na FB ak ked chcete kuki kuk
http://www.facebook.com/album.php?aid=7750&id=1...

zaba2707
15. jan 2010

k antike ... je som do tejto nedele co bola jedla Azalia tabletky ... ale kedze uz vobec nekojim tak som iba dojedla posledne balenie a hned ako som dobrala sa dostavila cervena tetusa ... no a teraz v stredu idem ku gyndovi dat predpisat daku normal antiku ... neviem aku ale sak snad nieco ujo poradi a vybere 🙂

zaba2707
15. jan 2010

huhuhuuuu je tu este niekto???

lucim
15. jan 2010

ahoj zabi, som rada, ze vam je lepsie a iem okuki foto ... spinkajuci naaaadherne babo 🙂

lucim
15. jan 2010

s havom perfektne zabery a smejko je fakt zlaty. 🙂

zaba2707
15. jan 2010

ahoj mojka dakujeme za pochvaly a vy sa ako mate ... vobec nestiham docitavat ... posledne tri dni som musela riadne makat uctovala som az sa mi z hlavy parilo a popritom tie nase bacily ... ale nastastie sme to nejako zvladli

zaba2707
15. jan 2010

prajem vam dobru nocku idem sa zvalit aj ja 🙂 cmuk vam a sladke sny

lucim
15. jan 2010

my chodime do prace, starame sa stale o babku a v stredu som bola na nakupy v brne, mame novu autosedajdu.

posledne 2 dni mal matko nejake nervozne stavy, ja neviem, ci sa uz konecne tie zubky blizia, kazdopadne gelik a masaz dasien pomaha. a je to coraz vacsie mamine mojkadlo a sikovne.

lucim
15. jan 2010

a dobru nocku tebe aj fifkovi teda. 😵

traktor
15. jan 2010

AHOJTE, zabka krasneho bombulka mas 😵 😵 😵

traktor
15. jan 2010

a pochvalim sa, volala mi in...jeeeej ja poznam jej hlas 😀 😀 😀 ..a dostala som taky sok, co som to necakala, ze som prvy krat, hladala slova.... 😀 😀 😀

lucim
15. jan 2010

cau trakyyyyyyyyy 🙂
idem to vedla skontrolovat, tato nevie, kde ma matko vypinac. mojkat treba.

traktor
15. jan 2010

tak sa mojkajte 😵 😵

zmurkaz
15. jan 2010

Ahoj ahoj ahoj 😵

zmurkaz
15. jan 2010

staršie dieťa uspané, malé dieťa uspané 2x - štvrtka domu uprataná.... idem vás skontrolovať 😀 😀 😀

zmurkaz
15. jan 2010

a tu nikto?!?

lucim
15. jan 2010

cau zmur 🙂 kasli na lestenie kluciek zubnou kefkou 😀

bol to aj hlad, po hodine a stvrt, aaaaach jo. tato nema mliecne prso. ale matko uz zase spinka.

traktor
15. jan 2010

co je to upratovanie? 😀 😀

lucim
15. jan 2010

traky, to je to, ked vydas detom prikazy, ze sa maju suchat o nabytok a podlahu, aby sa zotrel prach. 😀

zuzu08
15. jan 2010

čaute kočky,tak upratovanie je to čo som už pol roka poriadne nerobila!

zmurkaz
15. jan 2010

moja ma tiež akosi mooooc papala - asi sa bojí, že už nedostane - keď sme začali s príkrmami 😀 😀 😀
NO a už to tu bolo strašné.... neznášam chumáče prachu na podlahe 😠 😠 😠

zmurkaz
15. jan 2010

😀 😀 😀 😀

zuzu08
15. jan 2010

lu 😀 😀 😀

lucim
15. jan 2010

ahoj zuzu. 🙂

zuzu08
15. jan 2010

baby tiež ste mali problemy s kakanim po prvych prikrmoch?teda nie vy ale vasi drobci 😀

lucim
15. jan 2010

zmur myslis to divne, v com su aj moje a mackine vlasy ? to drahy snad zajtra povysava. 😝

jaaaaj som objednala matkovi 2 bodynka 🙂 , bo v tunajsom tescu taky tovar snad nepoznaju a po detskych butikoch teraz nemam cas chodit a ani v brne som neobjavila. a sa mi zda, ze vo velkosti 80 sa snad ani moc nerobia, ci co, ked to neviem najst, alebo su take o nicom. 😒

zmurkaz
15. jan 2010

...my našťastie nie .... 😀 😀 😀 ....ani ja ani malá ... ale som chodila okolo nej po špičkách či sa vykaká 😀 😀 😀

zmurkaz
15. jan 2010

Lucim - presne!!! 😠 😠 😠 - to môžem aj každé 2 dni vysávať alebo zametať 😠

zuzu08
15. jan 2010

a ešte jedna otazocka,stale vam padaju vlasy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre