Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ozi
20. jan 2010

ja tiež dojedám a chutí 😀 a minule dojedol Samko a vraj výborné

majkas
20. jan 2010

mm mi teraz hovoril ze v tescu dolozili pampersy tak komu sa nepodarilo kupit tak sup smer tesco 🙂

jennna
20. jan 2010

ja som dnes v tescu kúpila dianke hryzátko krásne...jahôdka, černica a citronik na krúžku , ale veľmi krásne to je... prvú knižku plastovú pískaciu macko POO...
no a trochen som sa ofajčila, kúpila som kašičku nestlé...na dobrú noc osemzrnnú lipovú....a doma som zistila, že sa rozrába s mliekom....tak nič....ja UM doma namám....ale skúsila som rozrobiť do vzorky BEBa....tak to iný humus....tak som vyhodila prachy....čo už???

mata1976
20. jan 2010

ahojte, konecne sme zohnali tie nestastne pampersky 4-ky v malom tescu v KE, vsade mali ine velkosti len nie tie co potrebujeme...

dnes sme boli v poradni, vazime 8520g a meriame 71cm. zeleninka nam chuti, pomaly zacneme s kasou. kupila som mliecnu ryzovo-obilninovu hipp a hami v tescu na akciu tak uvidime ci nam bude chutit aj to...

veselo sa pretacame na brusko a spat, otacame sa okolo vlastnej osi 🙂 🙂 🙂 , obcas zacuvame do zadu a aj ritku uz podvihneme do takej striesky, este nesedime ale drzanie tela v sede uz mame pekne. zuby stav 0 - pediatricka to okomentovala tak, ze kojenym detom vychadzaju zubky neskor aby maminy pocas dojcenia nepohryzli... 😅 😅 😅

majkas
20. jan 2010

jenn my tiez len dozadu 😉

a inac zacinam pochybovat ci sa mi podari odstriekat si na vecernu kasu, prsia mam furt take polomakke...a tami po obede este riadne cuca
a to jej este mam neskor davat podla nasej doki mliecne olovranty ☹

arci
20. jan 2010

inn: ten tvůj synáček je neuvěřitelný, ale úžasnej a krásnoučkej
to mi akorát pořád jen hačáme (ale s oporou) a točíme se dokola,couveme, ale nějaké otáčení na bříšku... 😒 😒 , to než se dočkám tak bude chodit, naše princezna je v tomto trochu lenoch a co by se přetáčela když se jí všechno podá nebo se k tomu pořádně natáhne a má to
a zoubky máme zatím taky 0, už minulý měsíc vypadalo že se něco klube a zase nic, 😉

voskovka
20. jan 2010

ahojte....dobojovane.... 😒 adamko je lepši,ale stale veselo.mna bolia zuby...idem zblazniť... 😢
čo nove???

inneska
20. jan 2010

dakujeme babulky 😵 😵 😵 ja sama nechápem, kam sa erik tak ponáhla 😅 nakrúcam to, aby ste mi verili 😀 že si nevymýšlam...

ale nebojte sa, vaše detičky ho čoskoro dobehnú a potom bude jedno, kto začal skôr sedieť alebo chodiť 😉 aj vaše deťulky sú krásne, úžasné, jedinečné 😵 😵 😵 a nadovšetko ich milujeme 😵 😵 😵

jennka...ak sa ti bude dať a dianke sa to páči, tak pokračujte v kurze...my s plavkom začíname bud. týždeň, tak som zvedavá ako sa bude páčiť nám..a ani dianka ti nechcela tú kašu papať??? lebo niektoré kaše ani mne nechutia, ale ich ´žerie´ 😀

maťka...pekné miery 😉 a my také kaše papáme a chutia nám 😵

jennna
20. jan 2010

inka...obe nás to tam baví...

určite si to aj vy užijete!!!

dianka mi nechce posledné dva dni nič papať okrem MM...tak neviem....

aspine
20. jan 2010

inn Erik je proste borec! 😵 no co se divim vyzdyt je to vlastne korunovany kral a hlava pomazana 😀
.....jo a vitej do klubu cervenych 😉 ja mrchu poprvy dostala 17.12. tak jsem cekala ze ted bude a ono zatim nic 😅 😕

pri dnesnim koupani se zas podarilo videjko tak za chvili ho dam do frcu 😉
jinak jsme dneska zkusili poprvy ovoce a to jablko a banan...jsem si myslela jaka ze to bude pochoutka, ale mala mi na to hodila jeden velkej bobek 😝 ani banan nechtela! 😕 to jsem se divila, protoze ten je prece nejlepsi 😎 no nic zitra to zkusime znovu 😅

zmurkaz
20. jan 2010

aspi .... 😅 ... že by druhá tehulka? 😀 😀 😀

... no a malá zistím že je to mňam a potom hor sa na banáány 😉

http://www.facebook.com/profile.php?v=app_23929... ... no neviem, či som tam dala dobrý link - ale včera si bola zvedavko 😉

aspine
20. jan 2010

zmur neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 dej pokoj aspon tak dva roky si dam pokoj 😉
no jo kdyz ale ja nemam FB 😒

inneska
20. jan 2010

zmurka...mne to neprehrá ☹ nedá sa mi naištalovať ten prehrávač na FB 😠

aspi..já zapomnela, že jsme král 😀 ale díky...mna tá MS celkom zaskočila..ešte si mohla dať volno 🙄 ani u nás sme s ovo nepochodili..ako napísala brin, ako keby som mu citron dávala 😀 ale čistý banán som neskúšala, tak mám kupený...tak skúsime ešte to 🙂

lucia32
20. jan 2010

čúsik babulky...straším na mma, o chvíľu som tu...

katica5
20. jan 2010

ahojte, prihodila som nejake nove fotecky http://www.facebook.com/album.php?aid=2030364&i...

inneska
20. jan 2010

kati..malý je krásny 😵 😵 čokoládka naša 😀

lu..čúz 😉

inneska
20. jan 2010

kati...a poslala som ti žiadosť o priatelstvo 😉

katica5
20. jan 2010

inn dakujem
mame fotky aj s mrkvou no nie je na nom moc vidno 😝

aspine
20. jan 2010

inn tak to jsem zvedava jak dopadnete 😉 my zitra zkusime taky 🙂

luci tak bacha na krotitele duchu 😉

aspine
20. jan 2010

a tady je to dnesni videjko

https://www.youtube.com/watch?v=Q6ctAkDWdNw

😉

lucia32
20. jan 2010

Už som tuuu...inn Erik je king 😀 on je fakt velký šikulko 🙂

lucia32
20. jan 2010

aspine....Markétka je malá cácorka a hned máte aj vymalováno 😀 ...tá mokrá stena 😝 😀

aspine
20. jan 2010

luci to ji rikame pokazdy a ona se to nechce vzit k srdci 😀

zmurkaz
20. jan 2010

ahojky ... takkk dnes ti vidím na dlho .... 😀 😀 😀 😀 .... malá hodila šlofíka o 19:30 ....sme boli kupovať Jurkovi akože roláky a tak ... mi cez vianoce vyrástol tak 2 cm 😕 ......
Aspi . tááá je supiš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 - my to máme také isté .... len naša to robí rukami 😀 😀 😀 .... musím nahrať 😉 .... no škoda že ťa to tam nepustilo .... 😒
Inn - asi ne,áš nainštalovaný ten program, čo to prehráva .... 😖 - sme si ti museli tiež aktualizovať

zmurkaz
20. jan 2010

no som napísala 😀 😀 😀 😀 ... nie ti vidím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - ale to vidím 😀 😀 😀 😀

A ešte som nenapísala, že sme pozerali aj nejaké topánočky .... no otras - teda ceny!

lucim
20. jan 2010

ahojteeeee, inn, zmuri, mate sikovne vstavacie deturence 🙂 🙂 🙂 som okukla videjka
.... a vcera ma zmur inspirovala, tak som rano matkovi ukazala, ze aj my mame mriezky na postielke (smer stena a nemo) ... a hadajte, co robil vecer? no jasne, pokusal sa o vstavanie ... 😝 ... prijimam typy, za aky cas vstane. 😝

kociky a zdravim vas, idem dokukat dalsie fotecky a videjko ...

... som medzi tym objednala ohradku ...

majkas
20. jan 2010

sorry ze som tak zdrhla, mala chytila jeden zo svojich najnovsich "hysakov"
a zaspala az teraz pred 10 minutami

aspi u nas taky tak, mokre vsetko naokolo 🙂 a ked budes dohovarat aby to nerobila tak ona pochopi presny opak 😀 😀 😀

lucia32
20. jan 2010

naša zaspinkala o pol 7 po kupkaní...potom ešte vstala nacucla sa mliečka, pokukala s tatom telku a zaspala znova, samo za asistencie môjho náručia... 😉

lucia32
20. jan 2010

dnes mám noťas v posteli, tata spí, ja akože aukciujem...dnes to bol boj...pokuki čo máme http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1717314 a http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1717269 dúfam, že som tú 2. neprepískla, nejak nemám prehľad o cenách 😝

lucia32
20. jan 2010

no ked vás niet, idem ja haj...nejak som unavko...na mna príliš neskoro 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre