Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lumina
26. aug 2009

nam celkom zabral espumisan, teraz skusam infacol, lebo kvapkat ten espumisan hlavne v noci mi uz prislo na nervy a infacolu staci jedna kvapka rovno do pusky

inneska
26. aug 2009

ja som zatial nerva nemala 😎

babyzuzana
26. aug 2009

inesik ja pijem, ale nie uplne poctivo, ja by som ho mala skor asi vylucit, lebo to moje dieta prebalujem snad co hodinu a vkuuuse mame "nasřáááno! 😅

lucim
26. aug 2009

dakujeme za pochvaly, pri matyskovej vyrobe sme sa fakt svedomito snazili 😀

my pri matkovych vecernych cirkusoch davame niekedy aj vodicku na pitie, aj dudel, aby si tvoril slinky,on ma tu zahu, chcel by to furt zapijat mliekom a potom boli tie vreskoty na bradavke, odstrkovanie, teraz to uz skoro nie je.

reilyy
26. aug 2009

inn, sak mas kludne dieta, preco by si mala mat nerva? 🙂

reilyy
26. aug 2009

maly chrapka, idem aj ja, noc bude asi krusna 😅 4.testovacia 😝

vendulacky
26. aug 2009

innes, na tvou radu piju zas fenykl spařenej s kmínem...tak uvidíme
lucim, bublinky, jak kdyby vypily biblifuk🙂)
aspi, prasklinky jsem měla krvavé, byly vidět a bolely...kam jedete na dovču? My jsme přemýšleli taky, ale nakonec nejedem, malá je zatím trochu nespolečenská, tak radši jen korzovat v dosahu bydliště🙂

...a vůbec víte co? Jdu si dát sklenku červenýho a utopit adrenalin....

inneska
26. aug 2009

vendulka...ja ten čaj pijem denne pol litra a ten dophik mám tento http://www.lekarenapatika.sk/clanky/obr/hnacka_... 😉

inneska
26. aug 2009

ven ... ja si popíjam černé pifko 🙂

rei...tak dobrú nôcku a pokojnú 😉

lucim
26. aug 2009

ven daj si, na zdravie nasich deticiek, ja som mala vcera. 😉

rei som zvedava na pokroky. 🙂 bruuuu ak uz ides.

jajona
26. aug 2009

Ahojte,

rei... moooc ďakujem za tip - zaspávanie na fit lopte. 1 krát to vyšlo. Uvidíme, či to pôjde aj ďalej takto.
Spinká asi od 20 h. Jaj, taká som rada.

aspine: to s tým kojením je presne u nás také isté. myslela som, že nie je mliečko... ja teraz skoro vždy po kojení cvičím nôžkami. hádam to voľačo pomáha.

reilyy
26. aug 2009

jaaaaj jaji, to som rada, drncanie zabere furt, to sa neboj 😉
ideeeem, vsetkym bru, rano rekapitulujem noc jak furt

vendulacky
26. aug 2009

rei, trochu jsem početla, fakt není co závidět a strašně ti přeju co nejdřív max. jedno kojo za noc 😉 (celou noc prospanou ti budu přát, až jí prospíme i my 😀 )

Já vás stejně obdivuju! I když máte problémy, kolikrát mnohem větší než já, jste stále cool a sršíte dobrou náladou...já nemám někdy chuť ani přispět, všem bych jen lezla na nervy...

babyzuz, můj sen, mít plně naloženou plínu, už jsme se nevykadily asi 3 týdny až měsíc.... 😒 Chtěla jsem jí nechat prostě tak dlouho, dokud to sama nezvládne, ale bojím se aby se mi nezapekla ještě víc, už teď mám hovínka jak karamel hustý..

jajona
26. aug 2009

idem aj ja zaľahnúť. som zvedavá, že dokedy vydrží

brú nocku 😔

lucim
26. aug 2009

ooozaj, este mate v autosedackach novorodenecku vlozku? my sme ju pred 2 tyzdnami vylozili ... uz nam bolo fest tesno. 🙂
fitloptu mozno niekedy skusim namiesto taneckov. ale uz 2 dni sme nemuseli tancit. 😉

vendulacky
26. aug 2009

innes, ty jsi prostě super máma se super synáčkem 😵 Erik to cítí tu spokojenost, lásku a štěstí...(ne že bychom to my neměly, ale ty máš pochopitelně dvojnásob 😉 ) a erik ti to takhle vrací, je to zaltíčko 😉

inneska
26. aug 2009

rei...držím palec, nech je rekapitulácia ráno veselšia 😉

jajo...super, že máš novú fintičku na matúška 😉 fitku...nech vám to vydrží..a dobrú 😉

babyzuzana
26. aug 2009

cooooo???????????? aku vlozku??!?!

inneska
26. aug 2009

ven...tak čo, aký máš ten infants?? ten čo som ti hodila link?? ja mám ten 🙂

vendulacky
26. aug 2009

lu, vložku jsem posunula víš, má to dvě polohy a vyndala jsem jí z lehátka 😉 Už teď reálně vidím, že na podzim-zimu se s fusakem nevejdem do vaničky (s čímž jsem počítala) a přestavíme na sporťák..je dlouhá ta naše holka jak tejden před vejplatou 😵

aspine
26. aug 2009

vendy cekam na to vynadani 😀
a neboj zas bude lip 😉 proste to musime nejak prekonat a vydrzet a kdyz mas blbou naladu tak prave tehdy sem musis prijit a my te z toho vyvedem 😉
jedeme na Lipno....nikdy jsem tam nebyla ale podle fotek a toho prostedi tam to bude urcite super. vcera jsem tam zarezervovala apartman tak se strasne tesim 😵 doufam ze bude pocasi 😅
tak pojedte s nama vejdou se tam 4 dospelaci 😉 aspon si nebudem vycitat rev deti a nespolecenske kojence 😀

ja jsem jeste nezkousela ji nechat spat od osmi vecer az co vydrzi....vzdycky ji vzbudim kolem pulnoci a takovou v polospanku ji nakojim a sup zas do postylky 😀 kolikrat si toho ani nevsimne no a pak se budi kolem paty, pul sesty 🙂 treba to nekdy zkusim a uvidim do kdy vydrzi 😉

inneska
26. aug 2009

luci...ja som cez víkend vyhodila, erik je naposledy celú ogrcol...tak som ju dala oprať a viac ju už nedala 🙂

babyzuz...v autosedačke by mala byť taký vlaožka, pre najmenšie bábätká, aby im v sedačke nelietala hlavička 🙂

inneska
26. aug 2009

ven..krásne si to o mne a eričkovi napísala 😵 😵 😵 dakujem 😉

babyzuzana
26. aug 2009

ja ze som zase nieco prehliadla 😅 som nevedela, ze sa to vola novorodenecka vlozka 😲 ani neviem co som si myslela, ze co to je, ale tiez som si dnes povedala, ze to za chvilu vyhodim

inneska
26. aug 2009

ven...no tiež si neviem predstaviť, ako v zime vlezieme do kočíka...vanička asi nula bodov 😒 tiež sa zrejeme bude realizovať šporťák...teraz nás plný kočár 😀 a dlhý sme ako týždeň pred materskou 😀 😀

aspine
26. aug 2009

vendyyyyyyyy tys tam byla takyyyyyyyyyyyyyy 😠 😕 😀 ty blaho to je skoda ze jsme se nescuchli ☹ teda ale bylo by to setkani...tam jsem zas mela nerva ja 😀
mala se nam v aute pokajdila az na hodobozovy oblecko tak jsem ji tam prebalovala a prevlikala a to posr... obleceni jsem prala v hospode na zachode 😀 😀 a pak u vriskajicich anglickych skotu dostala mala hysterak a chtela je asi prervat....tak jsem ji zacala krmit ze je hladova a ona po kojo zacala rvat uplne stejne 😅 no masakr...tak jsme to sbalili a uhaneli pryc 😀
bylo tam strasne lidi a strasny vedro ale jinak super 😀 😀
jejej tak to me mrzi ze jsme se takhle minuly 😝

babyzuzana
26. aug 2009

inak z tolkeho vlacenia davida na rukach uz aj snad na 80 % drzi hlavicku sam takze vlozku mozem pokojne vyhodit
inak ja tak neznasam tu autosedacku, mne sa tam zda david taky ohnuty, on tam reveeee, sa priznam, ze uz som ho viezla v hlbokom na zadnych 😒 😒

vendulacky
26. aug 2009

rei, jajo dobrou, držím palec 😉

innes, já mám ten samej, ale je tam pro sěti od 2-15 let..??
http://dophilus.cz/?pg=infants&lg=cs (klikni na leták)

aspi, lipno není daleko... 😉 a xaver si vzal dovču zrovna tenhle tejden....

inneska
26. aug 2009

zuz 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre