Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
27. jan 2010
blani2
27. jan 2010

Traky 😀 to je super. A jaká čapka 🙂 Maťko machr a jaký má u toho správňácky výraz 😀

traktor
27. jan 2010

teda to dieta nie...to som si prosim porodila sama 😀 😀 😀 ...a uz neviem..nohavky velkost86 a len len ze som matka do nich dostala...to co su dnes za cisla.....

traktor
27. jan 2010

hej, ze ho zas otravujem...vcera som ho fotila az prilis...dnes nebol vobec nadseny ze zas....

brusinka.pusinka
27. jan 2010

trak Je k sežrání malí veksláček 😉

pirinka
27. jan 2010

jé ani ty jsou krásný. Můžu si zabrat ty se zlatem, pokud je teda nebude chtít karamelka 😀 ?

brusinka.pusinka
27. jan 2010
inneska
27. jan 2010

sme sa kúpali, papali a teraz spíme 🙂

traky..https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

vosky...ja valentíne neriešim, a mm duplom 🙂

pirinka
27. jan 2010

teda maťko bude pěknej korzár 😀

je tu někdo, kdo mě ještě nemá na FB mezi přáteli? Potřebovala bych něco vyzkoušet 😉

katica5
27. jan 2010

ahojte, vsetko naj oslavencekom
vosky tiez neporadim valentina travime kazdy inde
piri ja ta este nemam

pirinka
27. jan 2010

jú kati...můžu ti písnout IP. Jsem záhadná jak tajemnej hrad v karpatech 😀

katica5
27. jan 2010

piri jasne

katica5
27. jan 2010

pochvalim sa Vam Max vie nove slovicko ze blee dnes papal spenatik a pri vypluvani ho dost casto pouzival 🙂

blani2
27. jan 2010

Piri, ani já tě nemám v přátelích. Já tě vlastně ani neznám... 😎 Se tu s tebou nějak míjím, tak teda ahojky 🙂

blani2
27. jan 2010

Kati, moudrého synka máš 😉 Kubíček dostal k Vánocům mluvícího krtka a strašně se směje, když krtek volá fuuuj, tak už tuším, co bude naše první slovo 😕

blani2
27. jan 2010

a jinak se musím pochválit i já, už spíme 😵

katica5
27. jan 2010

blani ale potom to papal aj bez toho ble 🙂

blani2
27. jan 2010

Kati, tak to on jen zkoušel mamku, co? 🙂 a co už všechno papáte?

katica5
27. jan 2010

blani, no papali sme uz mrkvu, zemiacik, tekvicu ( dyna ) a dnes sme mali spenatik a vy?

blani2
27. jan 2010

My jsme na tom podobně, akorát místo dýně máme za sebou květák. Dnes 3. den. Zítra máme pauzu ve zkoušení nových druhů, chystám se mu udělat na 3 dny mrkev s bramborem. Zatím šmakovalo vše, u večerní kaše je trochu křik, ale statečně otevírá pusu a papká. To má asi po mě, já jsem jedla údajně krupicovou kaši se stejným humbukem. Nevím, jestli je to tou kaší, ale zlepšilo se nám od jejího zavedení noční spaní. Kubík se budí jen 2x na kojení a spí mnohem klidněji. Akorát si zvykl poslední dobou spát na boku a často se stává, že se překulí na bříško. To se mu asi moc nelíbí, protože funí a vyžaduje si mé otočení. I když přes den už se otáčí i z břicha na záda. V noci mu to jde asi hůř.

jennna
27. jan 2010

ahojte koníkovky.... booože ale vás zanedbávam....ale viete ako je to bez vlastného PC...

ale mám dobrú správu..tie fotky, čo som mala o ne prísť sa nakoniec "zachránili" !!!! som prešťastná!!!

aaaaa... dnes má Dianka 7mesiačikov....

včera mi drahý kúpil brusle....korčule na ľad....a dnes sme boli na jazere ich vyskúšať....stála som na nich no hádam aj po 20tich rokoch.....
Dianôčka šla do kočíka, mala čas obedňajšieho spánku...a ja som pirátila za kočíkom... 😀 😀 😀

katica5
27. jan 2010

nas tiez uz spi na boku a bruchu sam sa tam otaca nejako automaticky

pirinka
27. jan 2010

hlásím, že u nás už se z postýlky taky ozývá chrupkání 😀

blani 😀 ahoooj

tak my taky statečně papáme všechno co mamka navaří 😵 . Pravda, u prvních lžiček nejdřív vždycky trochu špulí pusinku, ale pak statečně otvírá 🙂 . A kaši jsme taky zavedly. Jen zatím dáváme míň jak polovinu toho co je psané na krabičce...stejně mě šokuje, že od 4.měsíce tam píšou už cca 230ml 😨 . Naše má zatím rekord necelou 100 a to papá už asi 14 dní. Jen na spaní se to zatím bohužel neprojevilo

pirinka
27. jan 2010

lovím spací pytel na mma...držte pěsti 🙂

inneska
27. jan 2010

my sme sa práve zobudili 😅

piri...nech sa pošťastí 😉

traktor
27. jan 2010

ahojte aj ja lovim a som ulovila 😀 😀

traktor
27. jan 2010

tazky, pretazky to bol boj 😀 😀 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1741959

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre