Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. feb 2010

vin nemas zac. ja budem este lenivko, kym tomu matysek moc neda, a budem flastickovat az do jari asi. 🙂 budem sa nadalej spoliehat, ze vyzivari to robia najlepsie ako vedia pre moje dieta a mne setria cas. 😝 😀

raona
11. feb 2010

baby a cviklu mozem dat aj co mame doma zavarenu?? alebo davate cerstvu??

a ryzu som tiez este nedavala, furt len zemiaky a vacsinou aj ostatnu zeleninu miesam zemiakmi.. 😀

vinka
11. feb 2010

Každá veríme tomu čo chceme. 😀 😀 A ako sa držíte?Joj ten môj školák teraz bol chorý a o týžden ide na preteky zas.Bude mať čo teraz dobiehať. 😝 Aj cez prázdniny povynne bude chodiť plávať. 😖 Vezmem Vivinu sa vyčlaptať a malú nechám babine. 😉

vinka
11. feb 2010

Raona tak niesom sama.Lenže ja mám už dve deti doma a na ryžu som úplne zabudla. 😀 😀 😀 Pritom viem,že je to ako mrkva.Neškodná potravina. 😀 😀

lucim
11. feb 2010

jeeeej, som si spomenula, uz som matkovi varila - cestovinky do prikrmu a cerstve jablcko som mu skusala udusit ... ale nad presnidavkou a cerstvym kompotom vyhralo jablcko cerstve v kuse. 😝 a este mu varim lucku 😀 😀 😀 u
ryzu uz mal v prikrme a v kasi. 😝
vin a daminkovi to ako ide? preteka? vyhrava?

raona
11. feb 2010

dobre vediet vinka.. ja tiez zajtra varim ryzu 😀 😀 😀

gabrielkabj
11. feb 2010

lucim dík no chcela som si objednať zaclonu do obyvaku, ale nemaju taku veľkost ako ja potrebujem do kelu ta nič z toho ale su tam asi 3-4 pekné veci na oblečko ale tu v Bj otvorili teraz take menšie nakupne centrum a je tam aj takko a kik a gate tak tam sa dá tiež ok nakúpiť. Jasné cvikla sa už smie a petržlén našej nerobil žiaden problém tak je to ok aja vždy kupujem čerstvú cviklu a povarim ju asi tak hodinku dost dlho sa varí ale je mnam mnam

gabrielkabj
11. feb 2010

no ešte že ma máte že???????????????????

he he

raona
11. feb 2010

luci, aj cestoviny sa uz mozu??

raona
11. feb 2010

gabi ano, petrzlen aj karelab to uz mame za sebou a v pohode, len s tou cviklou som si nebola ista..

lucim
11. feb 2010

rao, v kontexte najnovsich vyskumov je dobre zacat s lepkom skor, kym je dieta chranene materskym mliekom. tusim pisali medzi 5tym a 7mym mesiacom. sme tu po tom pred casom so zmurkou patrali a nasli odporucania gastroenterologov. dala som, je to v pohode. nevajecne.

raona
11. feb 2010

a cim si davala luci tie cestovinky? ci len same?

gabrielkabj
11. feb 2010

no babenky opúšťam vás idem sa povenovať manželovi pa pa 😀

lucim
11. feb 2010

rao, uvarila som ich a mixla do masovozeleninoveho prikrmu.

lucim
11. feb 2010

gabi, prijemny sexik. 😀 😀 😀

gabrielkabj
11. feb 2010

heheheh ta to hej sš me odhalila na plnej čiare 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucim
11. feb 2010

este nieco som vam poslala do mailov, co som mala ulozene. 🙂

gabi. zname svi lidi. 😀

raona
11. feb 2010

luci nejde mi to otvorit, vies to poslat s priponou doc?

vinka
11. feb 2010

Lucim no niekedy vyhrá inokedy nie. 😉 Ale ved nemôže nosiť stále medaile.No kde by sme to vešali. 😀 😀 No teraz na posledy bol v Brne a odtial nepriniesol nič. 😒 Teraz má pred sebou Humenné tak som zvedavá.Po chorobe neviem či sa mu oplatí tam vôbec ísť. 😒

zaba2707
11. feb 2010

ahojte ahoj lucimka ... juuuj dakujem ze si na nas hrda ... ja som tam fakt sla nie ze s malou ale skor so ziadnou dusickou mame to za sebou tak je super

mmmm takze by bolo treba zacat uz aj s cestovinkami??? a ake ste drobcom robili?

zaba2707
11. feb 2010

idem usilovne pracovat ale budem nakukat

lucim
11. feb 2010

vin, hlavne ze sa zucastni, ze je v pohybe a ze ho to bavi. 🙂 ja som nemala ziadnu medajlu za plavco, teda ak neratam medziskolske sutaze v trojboji. 🙂

jarka ze si to ty tak to preulozim - ja nepouzivam microsoft odffice, nechcelo sa mi ho platit, ked openoffice je z netu zadara. 😉

lucim
11. feb 2010

ahoj zabiiiiiiii, fifi podrezany jazycek spinka? 😝

raona
11. feb 2010

luci dikes

lucim
11. feb 2010

nemas zac 😉

raona
11. feb 2010

si predstavte, nasa slecinka uz dve hodky spi na tatkovi xi xi a on sa boji ju ist odniest do postielky, ze sa zobudi 😀 😀 😀 neviem ci chce s nou vydrzat do prveho kojenia na gauci...alebo co.. no ale zazrak, ze ona uz vobec spi.. inokedy zaspava v taktomto case alebo neskor 😀 😀 somm fakt zvedava, kedy sa prebudi..

lucim
11. feb 2010

rao nech si ju tatinko uzije ... uz musi byt dobre otlaceny, chudacik. 😀

zaba2707
11. feb 2010

lucim ano buva od nejakej 20,40 zjedol misku kase a potom ho drahy nejako zazracne rychlo uspal uplne bez vymyslancov 🙂

raona
11. feb 2010

no ano, dve hodky ju drzal na sebe mala je od neho cela spotena 😀 😀 ani prikryvku nepotrebovala, ale uz som ho vyslobodila, preniesla som juu uspesne do postielky, snad sa nezobudi na to, ze uz neciti tatina 😀 😀

raona
11. feb 2010

zabi,takze aj u vas dneska uradoval ocinko pri uspavani?? 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre