Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
16. feb 2010

Brusi...len mne to príde variť taký kúsok zvlásšť zbytočné a drahé, vo velkom a mraziť nechcem a spolu? neviem, mne to príde, že to mäso(naše) ostane také neslané...vo vnútri 😝

ani3012
16. feb 2010

tak teraz som kukla a akurát nabehla,len mi "zabudli" doplatiť ten január ! 😠

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Luci já pak vařím dál a není bez chuti, je dochucené a třeba gulášek chutná nikdy nezbyde.Nebo třeba použiji jěště 30 min vaření v osolené vodě a pak udělám omáčku.Nikdy mi to nepřijde jako zbytečné chce to jen prostě udělat jídelníček. a pak je to pro mě jednoduché 😉

traktor
16. feb 2010

brusi aj ja mam najlepsie mesko na dupke....a ze ho je.....zeby s tych kolacikov? 😀 😀 😀 😀 jaaaaaaaaaaaaaaaaj stretko moje stretko....aiduska volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....pridem, uvidim , pokecam, zmlsnem...tesim, tesim 😀 😀

lucia32
16. feb 2010

ani...teraz sa to berie mesiac späť asi, že? teraz si dostala za január 🙂

ani3012
16. feb 2010

to tak je? A ja sa teším,že budem mať o 100 eur viac 😅 Takže keď mi rodičovský končí v máji,tak ešte v júli dostanem korunky? -už som v troch rokoch 😀

lucia32
16. feb 2010

za január by ste už vo febuári mali dostať 100€ viac, jedine, že to budú neskôr dolacať 😝 Mne má prísť, že 41€ 😎

ani3012
16. feb 2010

tak ja som v januári dostala 164 eur a teraz 256 eur. A mali by mi poslať aj za ten január ešte doplatok tých 100 eur,alebo nie?

ani3012
16. feb 2010

za január som dostala 256 eur.Tak sa nič nebude doplácať 😒 Neva! Panboh zaplať aj za to 🙂

ani3012
16. feb 2010
blani2
16. feb 2010

Ahojte 🙂

všem oslavencům hooooodně zdravíčka 😵 😵 😵

Koukám, že probíralo opět jídlo 🙂 V těhu jsme furt něco kuchtily pro sebe a teď hromadně vyváříme pro naše miláčky. I když vlastně i v těhu to bylo pro ně 😎
Brusi, nechci tě odrazovat od těch nálepek na auto...ale ... já jsem se nechala něčím podobným zlákat už dřív taky a do měsíce nám Kubíček z auta odletěl.... 😝 Rozhodně jsou lepší nálepky, které se lepí zevnitř, ale na takové spešl obrázkové jsem ještě nenarazila.

samayka
16. feb 2010

no keď sa tu rieši jedlo... naša sýkorka už odmieta jesť aj normálne jedlo,nielen kašu... dnes a aj včera bol riadny cirkus pri obede. tak som to stopla, aby som ju neznechutila úplne... ale horšie že ani moje mlieko do nej nejak neleze... žeby brala zo zásob??? a je upišťanček upískaný... asi ďalšie žuby... fňuk.

inak zdravíme všetkých a oslávencom prajeme všetko naj naj naj...

a Ďakujeme za pochvaly fotiek na FB. lásočka moja okatá... dúfam že sa čoskoro vrátime do starých kolají...

traktor
16. feb 2010

samy neboj upravi sa to, aj matko odmietal uplne vsetko, ani obedik ani kasicky...nic....a preslo a uz papa vsetko..... 😉

raona
16. feb 2010

Ahojte babule, hlasim Sarinka uz nema chvalabohu teploty, nevyhadzala sa, volala som teda dr. a ze to bola asi nejaka viroza, bo ani zub ziaden nie je vonku...

dakujeme za gratulacie.. a ANI, ano Sárka /ale kludne pis SARA/ 😉 😉 😉 😀

no len uz mne musi ta nadcha prejst a budeme celkom fit..

raona
16. feb 2010

babule uz aj rybky davate? odkedy sa moze zacat ryba davat??

lucim
16. feb 2010

dobry den. 😵 😵 😵

matkovi a sarinke vsetko naj naj naj cmukov vela a usmevov este viac, ostatnym tiez gratulkooooo 🙂

pridavame sa do klubu odmietajucich papu a piskacich, dnes nezabrala ani zemiakova kasicka, ani hruska. len tak akoze stipocku. ani mlieka moc nechcel. nA chvilku zabral gel na zubky.

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Krásný den znova .
Ani my máme v manžovém autě tuto:je fajnová 🙂
http://www.slune-cz.cz/autosedacka-zopa-carrera/

raona
16. feb 2010

brusinka aj my mame tuto autosedacku 😉

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Rao no vidíš my máme dvě u manžela je v autě tato a u mě je Britax co jsem dostala v práci, abychom nemusely pořád přehazovat 😀 😀 😀 😀

inneska
16. feb 2010

ahojte babulienočky 🙂

oslávenčekom gratulkujeme a posielame pusinečky 😲 😲 😲 😲 😲 hlavne Maťulkovi 😵 😵 😵 😵

tak tá moja diera po zube je podstatne lepšia...už to ani nebolí a aj to odpuchlo...bola som dnes na výmenu drenu a ešte zajtra idem, posledný krát 🙂 a posledný krát sme boli aj na chirurgií na prevez...od zajtra to mám nechať na volno a mastiť kalciovou mastičkou 🙂 koncom týždňa sa môžeme začať doma kúpať a na plavko môžme najskôr tak o 2 týždne..

a tiež sa pridávam do klubu nepapáčov...niečo spapá, ale od toho ako bez mihnutia oka spráskal 200ml pohárik to má daleko..a ked papá, tak stráášne vymýšla okolo toho 😝 a mm pije tak na 5 pokus..a čaju len pár glgov..

mne detský dr povedal, že rybu mám až po roku dávať 😒

raona
16. feb 2010

babule, mozem Vas este poprosit, ak ste nehlasovali, zahlasujte mi za Saru na www.dojcenskavyziva.sk potrebujeme este nejake hlasy , este nikdy sme nevyhrali, tak nech mala aspon nejaku kasu dostane 😀 😀 vopred vdaka vsetkym hlasujucim...

a dneska sme mali prvy krat cviklu, spraskala to ako nic.. zatial netrpime nechutenstvom 😉 , len cajik mi doteraz odmietala, ale dneska jej akosi chuti 😉 😉

brusinka.pusinka
16. feb 2010

Rao jak se tam dostanu mě to pořád chce registraci ale já mám českou a tam vy nejste hoť link přímo se Sárinkou 😉

brusinka.pusinka
16. feb 2010

My dneska papkali jáhlovou kaši s králičkem a špenátkem a troškou olivového oleje. Krom nemoci si nemůžu stěžovat na jídlo, teď odmítá mlíčko, ale jí kaše, jogurtíky i vařené mňamky. Včera večer jsme dělala palačinky z pohankové mouky a místo vejce jen žloutek a mlíčko její a vychlazené, a nastrouhané jablíčko v těstě a po kouskách krmila jej ji šmakovalo, jak mlaskala. No a my měli večer obyč palačinky s vanilkovým pudinkem a ovocem a šlehajdou 😀 😀 😀 😀 😀 😀

raona
16. feb 2010

brusinka ano, musis sa tam registrovat, inak ta to tam nepusti hlasovat.., takze ani cez link sa tam nedostaanes ak ti poslem.. ale ak by si sa registrovala, tak Sarinku najdes takto /momentalne je na druhej strane/:

Sárinka a Nestlé kaša
(raona 9.2.2010 20:26:37)
Nestlé kaša to je vec, budem z nej silná, tak to mama, tata vedz

link skus, ale asi ti to cez link nepojde: http://www.dojcenskavyziva.sk/fotosoutez.aspx

brusinka.pusinka
16. feb 2010

no tak to mě mrzííííí ☹ ☹ ☹ ☹ nemůžu se ani registrovat nejsem slovenka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Hned bych Sárce hlasek klikla 😠 je to na prd proč to není česko-slovenská registrace tam bych mohla hlasovat na českém jsem 🙂 No posílám alespoň Sárince cmuk a pohlazení 😵

raona
16. feb 2010

dakujeme za cmuk a pohladenie 😉 😉 aj to potesi..

mna stve to, ze tam nemoze hlasovat hocikto, ale ze chcu registraciu.. to je dost hlupe.. 😉 ale vsak hadam sa v prvej 15tke udrzime do konca sutaze.. 😉

ani3012
16. feb 2010

tak som sa teda regla a odhlasovala 😉

raona
16. feb 2010

dik ani 😉

pirinka
16. feb 2010

ahooooj 🙂

hm, zase kuchtění. Zrovna zítra chci naběhnout do řeznictví a zkusit sehnat telecí, abych malé taky trošku přilepšila, protože zatím ho mám doma jen ve skle 😉
a zítra budeme asi kuchtit červenou řepu...jen nevím jestli s brambůrkem a nebo zkusíme poprvé těstovinky

raona
16. feb 2010

pirinka, ja som dneska davala cervenu repu 😉 so zemiacikom a chutila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre