Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

josifek
27. aug 2009

Reily malí je sladký a šátek má pěknou barvičku, a neboj to zvládneš jen trénuj 😉

reilyy
27. aug 2009

josi 😀 sak uz mi skoro vypadol, pri koliske visi dolu hlavou, ale zachrnel hned, aj v poskrucanej polohe 😅

reilyy
27. aug 2009

a som myslela ze satka bude viac biela 😕 ale je v podstate zlta, teda zlataaaa 😝

reilyy
27. aug 2009

a nevedela som co je ze PILNY BALIK, tak mi totiz satku posielali.....ze dnes rano ju poslali a hned aj dosla 🙂

josifek
27. aug 2009

Hlavní je že jse mu líbí a žlutá je krásná barva sluníčková. A když budeš vázat tak nad postýlkou nebo postelí aby kdyžtak padal do měkkého 😉

josifek
27. aug 2009

JJ to je rychlo pošta 😉

reilyy
27. aug 2009

🙂 hej, pri mojej sikovnosti to musim skusat asi v lahu na posteli 😝

reilyy
27. aug 2009

idem rychlo upiect francuzske zemiaky kym spi....aj mi uz namontovali pracku tak musim umyt kupelnu a dat vyprat....jak sa mi nechceeeeee 😒

josifek
27. aug 2009

Neboj to zvládneš 😉 za chvíly se vzbudí Karamelka tak pujdem s malou a synem na zmrzku zase je děsnej pařák 😝

josifek
27. aug 2009

Reily pračka pere sama a brambory ať se ti povedou 😉

reilyy
27. aug 2009

nech uz leto skonci, tieto hice nama rada ani ja ani maly
pracka popere, to hej, ale najprv musim nastudovat jak funguje, je tam vela gombikov na mna 😅

josifek
27. aug 2009

😀 😀 😀 😀 no to je na každé pračce 😀 A léto mám ráda ale tak jen do 25 stupňů, ale milujeme podzim a jaro to je moc fajn období 😉

josifek
27. aug 2009

A zimu jen okolo vánoc protože ve městě není moc sněhu a to mě štve, ale kvůli tomuto co je na fotkách mám zimu rádahttps://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

traktor
27. aug 2009

ahojte, obedik navareny, tak mrkam co ste popisali... rei petko je zlaty, ta satka mu sekne 😉 , a viazat sa ju naucis...a ked nie tak bude pre petka ako taky ukryt 😀 ...a uz vie past koniky? ja som si pomohla vankusom, dam malicky vankusi / mozes pouzit aj kojo vankus/ na postel a nanho polozim mateje / aby ho mal krk + prsia/ a dviha hlavu 😀 😀 , inac nie len takto , ale hlavne ze pasie

lucim
27. aug 2009

halooo, len nakukujem, tiez idem varit, spagety s cervenou omackou.

rei, viaz a vkladaj maleho pred zrkadlom, tak to aj odporucaju a mne to funguje.
takze nova pracka? my uvazujeme, ci kupime novu.

lucim
27. aug 2009

cau traky 🙂 my uz pasieme, ale dlho nevydrzime. 😉
rei, najdi idealny praci program, ja aj tak furt pouzivam jeden, len teplotu menim. 😝

reilyy
27. aug 2009

zrkadlo mam len male 😅
a na pracke som vzdy pouzivala 40 stupnovy 30 minutovy rezim 😝

inneska
27. aug 2009

hojte babule 🙂

čítame od rána, len nebol čas písnuť...ešte aj štrúdlu som piekla, bolo kopec padaviek jablčok od babky 🙂 už mi tu rozvoniava 😝

inneska
27. aug 2009

luci...ani my dlho nevydržíme 🙂

inneska
27. aug 2009

rei..peťko+šatka=perfekto 😉 a práčku zvládneš..neni tam nejaká tabulka, ktorý program na kolko °C a na ako dlho?

reilyy
27. aug 2009

my nepasieme 🙂 ale budeme, raz 😀
inac, pisala mi nejaka holka IP, sa rozculovala co mam sfotene v albume tie info a tie obrazky, ze vyplasim mamicky co je tam popisane, ze kazde dieta je ine....a podla jej odborneho usudku je vraj uplne normalne ze 3 rocne dieta nechodi 😝 takze sa nestresujem s konickami 😀

reilyy
27. aug 2009

je inn, setko tam je napisane len musim pokukat 🙂 a nova pracka sa ma najprv akoze skusobne bez veci zapnut a vyprat? 😅

inneska
27. aug 2009

lu...som smutný hroch, ale na stretko na 99% neprídem ☹ zrovna ten víkend máme auto v MT v servise 😒

inneska
27. aug 2009

rei..tuším, že hej..už si ani nepamňtám, či som to ja robila...ale asi hej...a nezabudni si zozadu vytiahnuť poistky, aby si nezrušila pračku hned pri prvom praní 😉

reilyy
27. aug 2009

😕 jake poistky?

inneska
27. aug 2009

rei..a idem kuknúť ti albumu čo sa ´bludy´ to tam máš popísané 😀 😀

inneska
27. aug 2009

sú to poistku, ktoré držia bubon, aby pri prevoze sa neutrhol...malo by to byť zo zadnej strany pračky 🙂

reilyy
27. aug 2009

joj, vyzera to zlozito 😒 asi to necham na nejakeho XY

inneska
27. aug 2009

niee...tie poistky sú zo zadu také štuple, asi 2 cm na priemer...vytiahneš a zastrčíš krytky 🙂 ked sa na to mrkneš, tak ich určite uvidíš 😉

traktor
27. aug 2009

no doteraz som davala fotky / az 4 ks/, som dobra co? 😀 😀 no nemozem byt vo vsetkom dobra, ze? 😝 rei ti nezavidim, my sme na vianoce tiez kupili druhu pracku, a kym som prisla na to ako sa perie...no hruza...ja na take veci nemam hlavu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre