Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
19. feb 2010

A aby som nezabudla, malá sa mi po baklažane vyhadzala, same fľaky okolo pusinky 😠 😝

brusinka.pusinka
19. feb 2010

to je mi líto ☹

lucia32
19. feb 2010

Brusi...naša ešte nelozí, tak zem je bezpečná, alebo posteľ 😉
A nema ti to byť prečo luto...strašne jej chutilo 😀 zjedla celý poharik...tak uvidíme, či to fakt nemohlo byť tým, že sa predtým baklažan nasolil...

brusinka.pusinka
19. feb 2010

No my Luci lozíme ne na 4 ale plažmo ležmo , a rovnou na nožky se staví co si nebude přeci ničit kolínka , by pak nemohla nosit sukýnky 😀 😀 😀 😀 😀

pirinka
19. feb 2010

brusi dík za tip. Předpokládám, že ten humus si dělala jen s trochou olivového oleje a možná bylinek, ale bez česneku 😅 ?!

zkoušela jste některá ten jogurt bez jogurtovače?

samy, tak hlavně že už se sýkorka rozhodla trošku v noci spinkat 🙂

lucia, dobrý odkaz. Baklažán musím taky zkusit

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Piri jasně že jen s bylinkami a olivko olejem bez příchutě 😉

lucia32
19. feb 2010

Piri...hojky... ja som ho robila v jogurtovači...ale z HA mliečka a nevyšiel...treba z normálneho, myslím, že aj lucim vyšiel až z takého....
Baklažanik mal úspech, až na tie flaky...tak zatial vyradzujeme...aj ked vraj len v ojedinelých prípadoch ho deti netolerujú...

lucia32
19. feb 2010

A aky humus tu riešite? som nepostrehla ? že kaša...a Dalej? 😀
Piri...ja som neskušala, ale vraj to ide urobiť aj takto...zahreješ mliečko asi na 40 stupnov, frkneš tam lyžicu jogurtu...skleničky strčíš do hrnca s teplou vodou a šmyk s nimi pod perinu...alebo iný variant, šmyk s nimi na radiator...tak vyskúšaj
😉

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Luci vyšel z UM ale musela zkusit jiné my používáme sunar nebo Hami mlíčko 😉 obyčko bez ničeho 😀

lucia32
19. feb 2010

Tu je návod bez jogurtovača http://www.chudnutie-ako.sk/forum/viewtopic.php...
Je to kolegynka z ineho fora...takže viem, že to funguje naozaj...

lucia32
19. feb 2010

Brusi...ano UM som myslela, akože normálne UM nie to protialergenne HA čo pije Natálka...z toho sa zgrclo
😝

brusinka.pusinka
19. feb 2010

no to je normální není tak ta kultůra co by se měla oživovat 😀 😀 😀 😀

vendulacky
19. feb 2010

Ahojky všem 😉

piri, tak nám prtě spí cca. od 18,30-7,30 (takže 13 hod)..někdy je ale vzhůru třeba před 7, kdy jak a přes den 2x po cca. 45 min., zase jak kdy někdy dýl a někdy míň. Třeba dneska dala ráno 30 min, odpo 45min, ale včera spala dopo 2 hodiny🙂
No a v noci jedno krmení okolo 4...je to prostě zlatíčko🙂

Jinak nám ani jogurty moc nejedeou, možná zkus piri nejdřív koupit od Hami než ho uděláš. budeš se s nim s...t a malá ti po něm ani neštěkne 😀

Já dnes uvařila můj první guláš a musím se pochválit, že tak dobrej jsem ještě nikdy nejedla 😀 😀

vendulacky
19. feb 2010

a zapomněla jsem všem popřát k výročí, zejména matýskovi puclíčkovi k 8 měsícům, cmuk

Jo a zkoušela jsem malý rozmačkat banán vidličkou a házela u toho takový gzichty, že jsem se musela přesvědčit, jestli jsem jí náhodou nerozmačkala něco jiného...smradlavého...(třeba syreček 😀 )

za to kyselou okurku mi rve z ruky a žužlá ji jak cukrkandl 😅

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Vendy no vidíš malá má jiné chutě co ty považuješ za mňam tak ona za bléééé naše malá milije mandarinky 😀 😀 😀 😀 A gratulka ke gulášku 😝 😝 😝 zítra bude lepší až se uleží 😉

traktor
19. feb 2010

jedno odpoved pre jednu co pise do ip....ked si taka frajerka preco to nedas nas plochu ale pises mi do IP....ked daco davas tu k mojej osobe, dobre sa mi do riti nestrcis....ja sa nemam za co hanbit, ked sa pochvalim matejom tak je to preto ze som stastna prestastna ze ho mam, ze sa mi narodil zdravy, ze si vazim kazdy den co s nim mozem byt.....pretoze som mala cele tehu stresove a riskla som to....mam ho, som hrda, na jeho pokroky, som hrda , ze je moj....ak toto zavidis......neprajem nikomu zle ale skus zit 9 mesiacov v strachu o svoje dieta, zvlast ked mas 3 zdrave deti.....co tu mam pisat....ze som nestastna, zenespi, nepapa, nekaka....ked to nie e pravda....ci en preto, ze teraz nemame problemy tru uz nepatrim....ved toto bola tema od zaciatku o problemoch stasti, o radosti, o radach.....a vies co....trhni si ak to takto beries....skratka moje prispevky vynechavaj....

traktor
19. feb 2010

....a este ak tu dam video, ze moj maly stoji, lezie....vzdy aj napisem....neporovnavajte, je tu rozdiel vo veku aj 3 mesiace, kazde babo je ine....nas matko nechcel past koniky , pasol medzi poslednyi...a neubudloz neho, je tu.....

brusinka.pusinka
19. feb 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 co to Ivko co se děje . kdo tě píchá ukaž já ho také pichnu 😀 😀 😀 😀 😀 Matějko je frajer a mamina je fajn baba tak kšáááááááááá neduhy 😠

ani3012
19. feb 2010

fíha 😕 😕 😕 😕
baby, veď sme dospelé...nebláznite ( tým som nemyslela traky ! )

majkas
19. feb 2010

co to, co to? kto sa tu nevie zmestit do koze?

inac ahojte a gratulka oslavencom, Matkovi posielame special cmuk 😉

my spime cca tych 11 hodin v noci s 3hodinovymi intervalmi na kojo a cez den spravidla 2x po hodine.
dneska sice rano spala len pol hodku tak si to poobede vynahradila a potiahla 2 hodinky. a teraz je take male mrncadlo 🙂

a samy super ze vam znizili splatky, ale urcite asi aj urok, ci nie? nam tiez znizili skoro o 2 tisicky v novembri a nedavali sme zaidnu mimoriadnu splatku

majkas
19. feb 2010

2 tisicky korun 😀 neviem presne tu sumu v eurach

majkas
19. feb 2010

no idem sa venovat mrncadlu, hadam sa mi podari vecer nakuki

ani3012
19. feb 2010

baby a odkiaľ máte úver ?My z Volksbank

majkas
19. feb 2010

ani my z vubky

nina41
19. feb 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
baby ja som sa dnes tak rozčulila,včera pridem do školy do družiny a jurka bolela noha,takže sme išli na pohotovosť boli sme tam od 16.30 do 20.20h,,včera ho spolužiak v škole zatočil a hodil na zem,jurko plakal na zemi,učitelku zavolali deti ,tamu len povedala aby si sadol na stoličku ani mi nezavolali,koleno ma udrete,dnes som bola v škole či urobili zapis,a učit. mi hned oznamila ,že on porušil školsky poriadok,a ked prišiel poobede domov tak ma v žiackej poznamku ,že sa dnes pobil čo vôbec nieje pravda,takže som učitelke pekne v žiackej odpisala,už tolko urazov sa mu stalo v škole,vôbec nedavaju na deti pozor.

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Nina ahojky no to bych se také čílila a navíc oni jsou od toho aby hlídali a né trstali 😠

jennna
19. feb 2010

nina...to ma mrzí...tie deti vedia byť kruté...a učiteľky sprosté!!!!

nina41
19. feb 2010

ved prave brusi.a pozrela som malu na facebooku je zlatučka 😵

brusinka.pusinka
19. feb 2010

Nina děkujeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre