Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
20. feb 2010

aj sestrin malý sa dusil rohlíkom- nemal ešte zuby a rohlík bol tvrdý a predsa sa mu podaril odkusnuť.Keby nebývala u maminky,tak ona by mu to nevytiahla,lebo skoro odpadla.

pirinka
20. feb 2010

lu...tak já potrénuju a někdy uděláme pořádnou žurku jo 😀 ?

ven, no právě. Zatím jsme zkusily jen hrušku, ale dost se ofrňovala

traktor
20. feb 2010

no nebudem klamat, aj nasmu obcas zabehne, ale jablcka sa nevzda....furt sa nanho vrhne.....chuti mu....

zaba2707
20. feb 2010

ja teda nestastna zo zubov nie som ... ved oni raz vylezu dasienka ma take ine ale oni sa mi zdaju kazdy den ine ... takze uz to az tak nesledujem. Ked daky vyleze isto dame avizko 🙂

no ja sa tiez dnes strojim kukenzi hokej, ale ci vydrzim to uz je druha vec uvidiiiimeeee ...

doteraz som kratila chvilu citkanim vas a hlavne pracou fuuuj uz sa mi nechce dost dnes bolo papierov a predkontaciek bleee

vendulacky
20. feb 2010

segra dala na FB fotky z minulého týdne 😀 😀 jsme byly na snowparty a byl tu fasching (masopust)...jinak pro vaši informaci, kdybyste nevěděli, smrťák se jmenuje dominik, je to můj kámoš a jestli chcete, přimluvim seu něj za vás 😀 😀já to mám už domluvený 😀

http://www.facebook.com/photos.php?id=178311885...

lucim
20. feb 2010

ven pri 100%ovoci - byvala frutapura - sa musim udrzat, aby som to matyskovi nezjedla ja. 😝

a neviem co tie ocicka ... simmyslela, ze o 2 dieliky vyssia teplotka co bola a trosinka nadcha, ze to sa konecne zuby blizia, ale slzia mu uz ocka a dnes rano boli aj polepene. ale ja spravna magistra mam v chcladnicke pamykon,aj vodu na riedenie, co som minule pri naznaku chorobky nedala, ale doktorka predpisala, tak snad to zaberie.

traktor
20. feb 2010

tak to by som nebola ja vsak ano.....no ked to budeme brat takto, tak zabehnut moze aj vodicka.....takze budte v pohode....zobrat babiku a cvicit zabehnutie...nie omdlievanie 😀

lucim
20. feb 2010

zabi , je sobota, noc, to ani riadne zamestnani nepracuju, kasli teraz na to a bav sa s nami.

piri ven, sak zurkujeme uz druhy den, nie? 😀

traktor
20. feb 2010

ven na tych spolocnych fotkach vyzerate ako dvojicky........ze ani neviem ktora si ty.... 😀

vendulacky
20. feb 2010

lu, jo je to mnam 🙂

tak snad to brzy zaženete...

zabi, ser na předkontace, aktiva, pasiva a zúčtuj s náma na koníku 😀

traky, nezkoušela-vyzkouším 😉

lucim
20. feb 2010

traky ja uz mam natrenovane z plavania, matkovi sa pacilo chlontat vodu a zakuckavat sa. 😉

traktor
20. feb 2010

jaj a myslela som na spolocnych fotkach zo sestrou nie s tou smrtkou, hej? 😀 😀 😀

zaba2707
20. feb 2010

uz som to zabalila kalsem do toho ... 🙂

asi idem hodit sprchu a dat sa do pyzama ... neznasam zimu bo ja mam neprekrvene dolne koncatiny jak mrtvola 😀 furt studene nohy tam si ich vzdy prehrejem a je chvilu klud

traktor
20. feb 2010

lucim a chodite vy este plavat? ci uz nie?

lucim
20. feb 2010

ven rodina carodejnic ste. aj tak ste ako z kopiraku 😀

vendulacky
20. feb 2010

piri, nekoukáš na novu? tu učurkávám 😀

zaba2707
20. feb 2010

o plavani uz silno uvazujem aj ja ... len som sa nerozhodla kam presne chodit ... chcela by som zacat niekedy ku koncu marca - uz by aj pocko mohlo byt mudrejsie 🙂

jedna babena na tom cviku co chodime na fit lopty vravela, ze tu v Blave je jedno plavko, ktore sa kona len cez vikend a to by bolo supis ... aj mm by mohol chodit s nami 🙂 a vraj tam je az 10 lekcii nie 8 ako skoro vsade

lucim
20. feb 2010

traky uz nechodime. ale ked sa nieco naskytne, pojdeme ... vraj kusok v cechach je fajn aquapark. a mozno namyjave zase nieco otvoria.

pirinka
20. feb 2010

no já jsem právě histerka, tak si radši nechám ten adrenalin s dušením ujít a budu dávat pyré jako blbec...teda pokud jí to nesežeru 😀

lu, to je fakt 😅 jedeeeeem cink

vendulacky
20. feb 2010

nojo my máme ty držky všechny 3 stejný 😀 silné vychodoslovenské geny🙂)

ty čarody byly luxusní, jsem na ně vlítla na hajzlíku, že se s nima musím zvěčnit 😀

vendulacky
20. feb 2010

já právě taky neví, vykuckat vodu je asi snadnější, než zaskočený jabko, ona ta potvora kouše jak divá 😀 ale i tak vyzkouším...
traky se smrtákem nám akorát stejně svítili oči 😀 😀 on je měl modý, já červený 😀

pirinka
20. feb 2010

ven, mám to zapnutý ale nějak to nevnímám

zaba2707
20. feb 2010

ven mne to nechce ist otvorit ☹

vendulacky
20. feb 2010

zabi, možná zas FB štrajkuje, zkus to znova později..
piri, já to mám taky jak kulisu, ale občas jsou tam dobrý hlášky 😀 taková trapná komedie 😀

lucim
20. feb 2010

a nema to míša bloknute len pre priatelov?

zaba2707
20. feb 2010

idem hodit ten sprch 🙂

ani3012
20. feb 2010

no paráda ! Som si ani nevšimla,že tá v prostriedku nemá kostým 😀 😉

ani3012
20. feb 2010

a tiež pozerám NOVU 😀 😀

pirinka
20. feb 2010

mě to taky nejde ☹

pirinka
20. feb 2010

ježiš ta v tý výřivce má ale před našima 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre