Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

reilyy
28. aug 2009

hadice su kratke, takze budem musiet posuvat pracku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a okrem toho mi namontovali zly kohutik na voduuuuuuu ☹ ☹ ☹ ☹ neda sa tam hadica zakrutit, tak zase hovno vyperem 😠 😠 😠 😠 😠 na shit dnesny den, fakt

lucim
28. aug 2009

rei preco som nemala kupovat? ???? 😲 😕

hadice sa daju dokupit, kohutik opravit, klidek cica.

wydata
28. aug 2009

leniccka - paradne vlasiky mate 😎
dneska sa chystame satkovat po vonku tak drzte palce 😉

wydata
28. aug 2009

rei hore hlavu wsetko sa vyriesi, ziadna katastrofa, pjesne jako luc pise,pohoda klidek a tabacek 😝

lucia32
28. aug 2009

rei, wyd ahojte...
reilyy klídek...daj vyprať susedom...urobia dobrý skutok a môžu hned a jožehliť 😀

reilyy
28. aug 2009

☹ inac je ok, teda, este som neprala....tie hadice ma neskutocne seru 😠 😠 😠 a kde ich mam kupit? to musia byt asi speci na tu pracku bo tam je nejake sitko v tom kde sa zakruca ci co 😒
kurnik a to minuly tyzden zahlasili ze maju zly kohutik ze musi zohnat novy, tak vidis jaky zohnali 😠

reilyy
28. aug 2009

hej, susedom vyprat dam, teda obsluzim si pracku sama, aj pozehlim, sused bude off 😝 joooooooooooj het, mam nerva

lucia32
28. aug 2009

reilyy...v železiarstve budú určite mať...

lucim
28. aug 2009

luci vlozene na tvoje zelanie http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag... odtialto 6 fotiek

rei ak chces, zavolam drahemu,kde sa to zhana, my sme kupovali nove este v BA, a klidek, bude to dobre, len trochu neskor ... ale aj ja by sombola nasrrrrrrrrr... hnevana 😠

lucim
28. aug 2009

rei, takze odpovedd draheho - hadice sa kupuju v domacich potrebach a v obchodoch, kde predavaju pracky.

lucia32
28. aug 2009

ako sme išli spinkať...

lucia32
28. aug 2009
lucia32
28. aug 2009

lucim super...šikulkovia...hlavne, že na vás neprší...zvyšok sa dorobí 😉

lucim
28. aug 2009

luci dik, hlavne ze na nas slnko nesvieti 😝 uz dam veselo grilujeme a popijame a navstevy sa zbiehaju.

a tomu hovoris spanok? ta modelka sa steluje do poz, nie do spanku 😀

lucia32
28. aug 2009
lucim
28. aug 2009

wow tak to je nieco uplne ine ako bolo, je luxusna 🙂 da sa v tom aj normalne kupat?

lucia32
28. aug 2009

lucim...dá...ked si sadnem, mám chrbát opretý a nohy vystreté, ked si ľahnem...hlavka opretá a nôžky pokrčené...a deti úplne v pohode...už som tam ležala aj skrútená ako slimák...testovala som kontrakcie 😀

inneska
28. aug 2009

ahojte 🙂

tak sme doma..ja u dokiho dobre, anti som si ešte nedala žiadnu, zatial...
a snád už máme všetky papierovačky za sebou, na príspevok papiere odovzdané, aj na MÚ papier odovzdaný, tiež na prašulky 🙂

lucim
28. aug 2009

luci tak to je dost velke, pohodka 🙂
inn tak vyborne, budu bubaky aj sex 😝

inneska
28. aug 2009

ráno sme sa chystali štýlom, že erik spal a ja som ho prebalovala, obliekala a potom pri odchode sa zobudil...a bol nenapapaný...ale vydržal ešte hodku, potom mi ho mm doniesol do čakárne a tam som ho nakojila a zaspal znova a spal až do príchodu domov..takže super 🙂
doma sme prebalili pokadenú plienku, najedli sa a teraz idem prebaliť dalšiu pokadenú plienku 😀

inneska
28. aug 2009

lu..tak tak 😀 čo viac si môžem priať ..prachy a sex 😀 😀

dieťa ma tu okopáva...tolko má sily v nich 🙂

lucim
28. aug 2009

😀 😀 😀
inn presne ako ked ja som bola na gynde, drahy mi maleho doniesol do cakarne na kojenie a krpec sa nechal vsetkymi obdivovat 😝 sak sa musel ukazat, o koho sme sa v brusku tolke mesiace starali 🙂

lucia32
28. aug 2009

inn ahoj...my sme sa už vyňali z babyšatky, spustila rev...asi ideme dať hamu-papu...

lucim
28. aug 2009

ja cakam, kym sa mi preberie a napapa,potom pojdeme do mesta.

lucim
28. aug 2009

no neee, matko vstal s usmevom 😅

inneska
28. aug 2009

tak opäť prebalený 🙂

luci..aj mne ho tam sestrička obdivovala 🙂 ostatné len pokukovali 🙂

lu..zdá sa, že si vaše bejbinká zvykli na šatku a sa v nej nosiť 🙂 a možno je natálka len smädnučká 🙂

inneska
28. aug 2009

aj ja chcem ísť do mesta sa prejsť 🙂 stavím sa v lekárni na ophtalmo-seotonex(či ako sa to píše 😅 )a budeme kvapkať do očiek, stále z nich ide ten sajrait 😠

lucia32
28. aug 2009

inn dala som jej trošku čajíka, ale jedla ešte o pol 9 aj to len trošku, tak už visíme na cicíku a dudá...
v šatke spala 1 a pol hodky...ale je tam dosť dusno, ked sme skoro jedno telo 😀

lucia32
28. aug 2009

my ideme von poobede...o chvíľu pride ocino na obed, tak my treba ísť opražiť pedále 😀

lucim
28. aug 2009

inn vasko ziaril ako tato, ukazoval matyskovi tehosku a hovoril ze tam je tiez mimi, si mala vidiet tie pohlady 😀 on si to vychutnava a rad sa pysi ako otecko 😉

aj vy mate takych manzelov? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre