Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

vendulacky
12. mar 2010

brusi, karamelka je pěkný kvítko🙂 musím naší asi taky utužit, kvíká při sebemenším bouchnutí 😅
jinak ty rukavičky jí už dávám jak první a pak kombinézu, jsou dobře zafixované a emča nemá šanci si je sundat 😀

ani, nevím nevím, no jde víkend....možná pro jistotu...

jenn, a už je dianka fit?

brusinka.pusinka
12. mar 2010

Jenko já se těšila na pomalé mimi a ona zatím stejná jako její bráška, v létě se naběhám no co už bohužel 😀 😀 😀 😀 😀 alespoň pujdou i ty poslední kilča dolů zbívá mi jich už jen 6 😝 😝 😝 😝

Anííííííí no než k nám přijde euro tak toho jěště vydražímmmmmm 😀 😀 😀

lucim
12. mar 2010

jennka neboj, mlieko sa este da rozbehnnut, u deti obcas pride strajk, ci uz zubky, nejaka zmena, cokolvek, len treba trpezlivost a ako pise ven, castejsie prikladat a striedat, neulahcovat jej to tym cajikom, aj sa da, nechat ju tahat samu, podla mna na to ides dobre, len sa nestresuj, ak sa da. lebo to tomu nepomaha. drzime ti vsetky palce, mna tu tiez minule kocky podrzali. 😉

ani3012
12. mar 2010

vendy- chúďatko Emuška. Niektoré baby ešte v 14 nemajú rozum,aby sa starali o dieťatko. Sú decká,ktoré v 10 rokoch vedia predvídať,ale niektoré to nevedia ani v 16 rokoch.

jennka- ale netráp si hlavičku a nepremýšľaj,kde si spravila chybu.To ti vôbec k tomu nepomôže. Dianka,ak bude chcieť,tak si ju začni znova prikládať k prsníku a ona ti to mliečko zase rozťahá.Ak nebude chcieť,tak ju nenúť.By ste sa trápili zbytočne obe.

vendulacky
12. mar 2010

lucim, už ti matko normálně stojí u stolu, gauče? Jak jeho střívka..? Už kaká bóbiky?

brusinka.pusinka
12. mar 2010

Vendy my to tak také dělali a stejně přišla na to jak si je sundat, hold musím jak usne přetáhnout rukáv,jinak by se zbláznila 😀 😀 😀 😀 kdybych ji dla zpět rukavici 😀 😀 😀 😀

Jenka mlíčko bude jen třeba aby Dianka pila , já kojím jen 2x za den a malá cucá a je ok , a mléko mám 😉
A rozkojí se iženská co nekojila třeba týden, já to znám 😉 neboj mlíčko bude a vy budete kojo dál 😉

lucim
12. mar 2010

&sxrwegb

vendulacky
12. mar 2010

Holky, věcná.....na mmb se musím zaregistrovat a nechat si poslat nějakej ten přihlašovací formulář..? 😀

ani3012
12. mar 2010

nazdar Matko ! 😎

jennna
12. mar 2010

vdaka baby....urobím čo sa bude dať.....v noci mi pri predstave, že by sme sa už spolu nedudkali prišlo do plaču....

idem teda veľa piť a prikladať ak bude chcieť....

teraz som skúsila odsávačli 15min po papaní...a nevytiahla som nič.... ☹

mám odsávať aj tak....aby sa to rozbehlo???

riusik
12. mar 2010

jenn: ako pisu babulky, hlavne mysli pozitivne - mliecko bude a nie, ze nie je..naozaj je to najma v hlave, vsak lucimka? budem na teba mysliet..

ven: no, nic moc, pad na stol.. ale takych roznych hroznych situacii este bude, treba sa na to pripravit. uz som to pisala, moj tomas sa este teraz vie tak nepochopitelne udriet, az ma kolkokrat zamrazi.. ale fukame, aj tvoju dusicku 😉

brusi: parada, dovolenka 🙂

moj p chce ist do egypta, ja sa bojim

riusik
12. mar 2010

ja som si vcera odstriekala mlieko a dala malej vo flaske.. sa mi na to vykaslala, haladala prsnik iba.. tak som ho dala vypit tomasovi. stale pyta moje mlieko a ked som mu ho dala vypit, tak na mna pozeral ako na sisi, ze to mlieko je alexandrine 😅 nakoniec ho vypil a teda mu chutilooooo 😉

jennna
12. mar 2010

brusi vdaka....to rada počujem, že aj po týždni sa dá rozkojiť...tak zhurta do toho...

nechcem dokrmovať UM...to dám radšej príkrmy....ale aj tak....dokyna povedala, že ked prejdeme na UM, tak máme dávať HAčkové.....lebo mm je alergik....

chcem si to pripraviť do zásoby pre istotu....ale neviem sa rozhodnúť ktoré, kedže tie HAčka sú vraj horké....

nemáte skúsenosť.....mňa najviac láka SUNAR....ale sú ešte BEBA a NUTRILON....
sú ešte aj iné????
a ktoré je podľa vás najchutnejšie????

brusinka.pusinka
12. mar 2010

Jenka velké objetí od Nás vše bude ok 😵 😵 😵
Rius já bych také měla strah do egypta , my jedem k rodině do řecka a tam také nevím nevím, mají jinou vodu a jiné jídlo uvidíme, malé vememem její a uvidíme 😉 jedeme pokřtít Karamelku 😀 😀 😀 teta jinak nedá 😀 😀 😀
no nic opravdu papa jdu balit tašku a pak hurá do práce papapapapa cmuk

jennna
12. mar 2010

riuš...aj mne chutí...som koštovala.... 😀

normálne som rozmýšľala, že si rozťahám aj sama.... 😀 ...akože svoj cecík do svojích úst..... 😀 😀 😀
ale to by bolo sebecké...no ale možno by to pomohlo.... 😀

riusik
12. mar 2010

jenn: ja viem, ze je chutne, aj ja som.. 😉 ale roztahat sama by som nemohla, fyzicky je to nemozne.......nedociahnem 😀

brusi: vsak uvidime este, naozaj nerada by som stravila dovolenku na wc, prip. v nemocnici 😖

riusik
12. mar 2010

inak, viete ako sa moje dieta posuva dopredu? ziadne lozenie, ziadne plazenie.. pekne si sedi a podskakuje dopredu 😀

lucia32
12. mar 2010

Ránko... 😉

jennna
12. mar 2010

😀 ..musí byť zlaté

lucim
12. mar 2010

taaak, velitel je uz v posteli nakojeny 😉

ven - matko sam krasne stoji, aj ked sa sam este uplne nepostavi, ale drzi sa pevneee, aj sa popri stole kusok presunie. a mal za chrbtom vankus a mna na 10cm. 😉
a crievka este nie su ok, este stale bolo rano riedko . 😠 dostala som do neho smectu , biogaju, nech uz zaberu...

a pomaly taham tvoje videjka, emmus aj X su kuzelni pri kupani, a to stale utieras podlahu pri tej cinnosti? 😀

jennka - este cosik ma napadlo ... ja uz tiez asi neodsajem skoro nic, o to nejde, baby ma tu usmernili, dietatko si dokaze vysat ovela viac, ako odsavacka .... a kedysi sme vo firme kostovali HAcka, najmenej horky sa nam zdal nutros, ale aj ten je mi horky, teraz, ked som ho kostovala.

rius, egypt by aj mna trochu desil pri rocnom dietati, tie ich hnacky ...

laurajana
12. mar 2010

ahojte babule...som kukala dozadu pár stránok...ako radi žienky nakupujete...joj super sa detičky parádi že? ...ja som toto teraz malému frajerovi: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7778966&tab=0

inneska
12. mar 2010

vendy...čítala som, dúfam, že ťa zumba chytí..mňa chytila 😵 😵 😵 super...

odchádzame von...erik by už spinkal, tak sa tu neskôr ukážem 😉

inneska
12. mar 2010

a tým čo idú niekam na víkend, ale aj ostatným, čo sa tu neukážu, prajeme krásny víkendík 😵 😵 papa

laurajana
12. mar 2010

toto Laurinke, lebo rastieme strašne rýchlo: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7773966, mm poslúchal tak toto k narodkám: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7958615 a ja som vraj tiež poslúchala tak toto: http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6774... brrr a sme bez penež 😀 😝

jennna
12. mar 2010

lucim...a to HAčko do akého veku má dieťa piť....??? lebo ja by som chcela dávať Um aspoň do 2rokov, ked skončíme dojčenie...

laurajana
12. mar 2010

sranda je, že malá neznáša športový koč a ani slnečník-takže som jej toto...malá ich má tiež kitz banz a rád ich nosil a nosí... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=338155 a toto som dala spraviť pre malú parádnicu - hoci iné farebné ladenie: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6719573&tab=0

laurajana
12. mar 2010

inn krásnu prechádzku, nám malá odkvicla dnu tak spinká v postieľke - snáď doobedné spinkanie prejdeme po vzduchu 😉 pekný víkendík Tebe a rodinke

riusik
12. mar 2010

jeeej, to je pekne, to aj ja objednam, vdaka za tip jani 😉 okuliariky pozname, su fajn..

vendulacky
12. mar 2010

no my máme na egypt vzpomínky ne moc dobré, byly jsme se slovenskou cestovkou medina tour v hiltonu 5* (super cena) a stejně sral skoro celej zájezd 😀 my co pravidelně desinfikovali slivkou jsme to ustáli, ale lej do dětí slivovici 😀

jenn, nemám zkušenost, ale hodně slyším dobré ohlasy na chut sunaru..ale musíš vyzkoušet, i když třeba pár krabic vyhodíš. Ona si Di sama řekne, třeba mlíčko, co bude chutnat tobě, nebude šmakovat jí...a zase co bude šmakovat jí bude "zapékat"....

lucim
12. mar 2010

ven, perfektne ti emca lezie, a vsetky miestnosti ma pod kontrolou a aj sa sama odvazi na vahe 😀
inn peknu prechadzku 😉
lauri, super vecicky, perfis sportove 😉
jenn noooo, predpisuju ho do roka, potom len na vynimku z poistovne. u niektorych deti je to len prevencia, ak by bola reakcia na bielkovinu kravskeho mlieka, bud je to trvale alebo sa to vie stratit. fakt individualne. uz ste davali mliecne kase? vy myslim ze ano, vsak? tam sa pouziva ne-HAckove mlieko. takze ak je to ok, mozes aj obycko UM.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre