Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
15. mar 2010

Dobré rááááánko !♥
pondelok

k1k2k3k4k5...........15.7................Ondrejko má dnes 8 mesiačikov 😵 😵

Prajeme mu všetko najlepšie ! 🙂

Meniny oslavuje: Svetlana, Agap, Belomír, Rodan, Roderich, Roderik, Torkvát, Agapa, Agapia, Rodana, Roderika
Meniny oslavuje v ČR: Ida, Dluhoš, Lukrécie, Lukrecius, Rodan, Roderik, Rodrigo, Torkvát

Kalendárium:
Európsky deň spotrebiteľov (od 1999)

Svetový deň spotrebiteľských práv
(Consumers International, CI, pripomína sa od 1983)

lucia32
15. mar 2010

Ránko...víkend hotový lazaret, z hlienov, kašla a teploty sme ani nevychádzali, spinkala cez den len na ručkách a každú chvíľku, boli sme len na riedenom mliečku...tak sme dnes opäť šli a máme ATB...no čo už? A zuba nikde 😝 , ale spodok má celý napuchnutý a biely...tak možno raz 😝
Som z toho unavko, veľa sme toho nenaspali...vysavač zrejme jej kamarát nebude 🙄 a božechrááááň ju položiť, rev zaručený 😒 Chudiatenko moje malé, by som sa s nou vymenila na fleku...dúfam, že ATB zaberú čo najskôr a bude jej už len lepšie, už sa natrápila dosť....

lucia32
15. mar 2010

Vtip : 🙂

> > Stretne sa Spiaca princezna so siedmimi trpaslikmi a Quasimodom.
> >
> > Princezna hovori: Myslim, ze som najkrajsia na svete.
> >
> > Trpaslici: My sme zase najmensi na celej zemeguli.
> >
> > Qausimodo: A ja som najskaredsi zo vsetkych tvorov.
> >
> > Tak sa dohodnu, ze to chcu mat aj oficialne a idu sa dat zapisat do
> >
> > Guinessovej knihy rekordov.
> >
> > Princezna ide do uradu ako prva. Vyjde o pol hodiny a
> >
> > hovori: Ok, mam to na papieri, vsetko si ale overovali a naozaj som
> >
> > najkrajsia na svete.
> >
> > Idu dnu trpaslici, vyjdu o dve hodiny a hovoria: Kazdeho premerali a
> >
> > naozaj sme najmensie tvory na zemeguli.
> >
> > Vojde Quasimodo, vyjde o 2 minuty a hovori: Kto do prdele je Nora
> > Mojsejova
> > ???

lucia32
15. mar 2010

Ondrejkovi všetko najlepšie k výmesačninám 😵

lucia32
15. mar 2010

A Ani ahooooj, som neslušná 😅 😀

ani3012
15. mar 2010

ahoj Luci ! Chúďa Naty....Evička len soplila,ani nekašlala,ale aj tak bola dosť nervózna tak si ani nechcem predstaviť Natálku. Aké máte ATB ? Nech už je teplo,lebo toto počasie je na chuja...sa nedivím,že decká máme večne zasoplené 😔
Ozaj a wdt Natálka sa má ako? Aj ona bola tuším nejako dosť chorá..... 😕

Inn-ja si vždy len po tvojom príspevku na tú Zumbu spomeniem 😀

brin: Tak držte sa poriadne na tom svahu,aby ste prišli celý ! Vám závidím.... 😵 😵 😵

monr: Čo Mišička s tým očkom? Ste boli na tej kontrole?

brusinka.pusinka
15. mar 2010

krásný den po Výkendu přeji 😉
Oslavencům vše nej nej nej a cmuk a nemocným pohlazení a objetí aby byli co nejdřív zdravííííí 😵 😵 😵
a jinak máme nové chodítko můžete kuknout na ten náš sladký bombónek 😀
http://www.facebook.com/photo.php?pid=130101&l=...

ani3012
15. mar 2010

akurát kukám 😀

lucia32
15. mar 2010

Brusi...ahoj, Karamča hotová šikula 🙂
Ani...ani mi nehovor, doniesla chorotu Bianka a najviac to schytala Natálka a kedže doky do nej nechcela hned ATB, že možno od zubov, bo nemala ani dychanie ani hrdielko chytené, tak sme sa cez víkend vytrápili 😝

brusinka.pusinka
15. mar 2010

Natuško cmuky a bacily huš huš huš 🙂

ani3012
15. mar 2010

Ideme k zubárovi (s Patrikom ) tak odchádzam.Čaf !

Inak včera sme boli na Kawasakiho ruže . Pekný film. Sa im podaril. 🙂

brusinka.pusinka
15. mar 2010

Papapapa ANI já viděla opravdu povedený se mi také líbil 😉

lucia32
15. mar 2010

Počítané, dočítané, včerajším oslavenčekom cmuky, cmuk 😲

blani2
15. mar 2010

Ahojte 🙂

zdravím na začátku týdne. Děkujeme za včerejší gratulky a přejeme také všem jen to NAJ NAJ. Spešl Mišce, hlavně ať odolá nemoci.

Luci, ať jste brzo zdraví... 😉 My od včerejška rýmujem. Kubíčka jsem odsávala zase po půl roce. No to byl ale boj. Jsem se do toho pustila sama, že to půjde hladce jako dřív a ten mi málem utekl z náruče...V takových situacích si vždy vzpomenu na Krause, jak v Uvolněte se prohlásil, že ukočírovat malé dítě je jako když chcete nacpat chobotnici do síťovky. Opravdu trefné. Dnes máme ve 13.hod 8.m preventivku, tak jsem zvědavá na míry. Hlavně na délku...

blani2
15. mar 2010

Brusi, Karamelka dělá julovkám čest 🙂 A chválíme všechny sedkající broučky 😉 My si zatím sami nesedneme, ale všechno přijde v ten správný čas 😉

jennna
15. mar 2010

lucka...ste si to užili...chudiatka....ja som tiež vo veľkom vyuzívala vysávač...ale kamarát mi poradil, že aby malá nebola vystresovaná použiť vlastné ústa....normálne tú savičku dať do úst a tak robiť podtlak.....a funguje to...malá už pri tom neplače!!! skús....a želám skoré uzdravenie!!!!

samayka
15. mar 2010

blani, joooj s odsávajdou sme si aj my užili... malá mala potom ešte pár dní paniku pokaždé, keď som si ju privinula do náručia. bála sa že to tu je znovu... tfuj tfuj nech ste rýchlo zdraví

kočky ja mám inú starosť ... boli sme v herni a aj u mojej babky a aj u skoro svokry cez víkend... a neviem kde, ale niekde niečo ocmúlala sýkorka naša a máme kútik. čo môžem takej malej bubulke na to dať?? normálne takú až bielu bodku tam má, chúĎa moje... rozmýšlala som či nie bepanten alebo niečo čo sa dávalo na bradavky a nebolo treba zotierať... babo raď !!

jennna
15. mar 2010

inneska....aj sa dá schudnúť z tej zumby???

lucia32
15. mar 2010

Dakujeme berušky 🙂 , už vyzerá bambulka trošku lepšie...samayka...ja som malej, teda tej staršej dávala na vyčuchané od soplíkov na nose to čo na bradavky, je to na popraskané, tak by nemalo uškodiť....určo tým nič nepokazíš 😵

lucim
15. mar 2010

babo radim 😉 samy skus to dezinfikovat zriedenym liehom, popripade skus nejaky cansten na to jemne potriet.
ja som matkovi v sobotu kupila na podrazdenu pokozku v okoli ust (mali sme druhy tyzden take pupaky pod perou a sa to horsilo) zase od biodermy - PERIORAL, to fakt funguje, uz le to slabuce a zacala som mu to mazat od soboty vecera.
oslVENCOM VSETKYM CMUKYYYYY a ozvemee sa z domu, paaaaaaaaaaa.

traktor
15. mar 2010

ahojte , oslavencomgratuujem,chorym prajem skore uzdravenie...nasa dokyna radila ci na herpes ci na kutik to co ste pouzivali na pupcek...tak neviem...lucim co ty na to?my sme herpes ani nic podobne nemali...ale informovana musim byt o vsetkom , lebo cert nikdy nespi...

monikabe
15. mar 2010

Ahojte, dnes som bola prvy krat s malym cicit na Fit lopte a som extremne nadsena, aj si pofnukal 😒 , aj sa smial 🙂 .......vsetky mozne emocie sme dnes mali. Na konci pozoroval bublifuk......ako zhypnotizovany 😀
Som hned kupila permanentku a o tyzden ste tam opat.

traktor
15. mar 2010

ahojte....tesim , tesim, a hned sa aj pysim 😀 ..matko sa sam bez pomoci, bez toho, aby sa niecoho chytil postavi a stoji a si k tomu zatlieska...je rozkosny 😵 😵 😵..zajtra mame 9 mesiacov....baby zacali v tento cas chodit....tak dame?nedame...? uvidime, aj tak tesiiiiiim...

lucia32
15. mar 2010

Ivka...tešíme sa s tebou...a Maťkovi tlieskame aj my 🙂

majkas
15. mar 2010

jeej traky tak gratulka vela leti od Taminky 😲 (cmukaci) aj aod jej maminky 😉

a tiez vsrtkym oslavencom vsetko naj aj tym vcerajsim a aj babyzuz k dnesnym narodkam a vsetkym choruckym skore uzdravenie zelame 😉

majkas
15. mar 2010

a my mame od soboty 2.zub!

lucim
15. mar 2010

no tak to zatlieskam aj ja ,bravoooooo matko, bravooooooooooo 😀 🙂 😵
monik super, ze vas cvicko bavi. 🙂
majka, taminke zubatke tiez cmukaaaaaa 🙂

lucim
15. mar 2010

lu, keby sa dalo, poslem natynke nejake uzdravujuce cmuky ci fuuukance, nech je skoro fit. 😕

traktor
15. mar 2010

dakujeme 😵 a žubatej rozkošnej tamarke tiez gratulujeme 😀 😵 😵

traktor
15. mar 2010

baby....uz to tu zacina byt nie babetkovske ale take ....velke...frajerske....ze čaje a šraci 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre