Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
27. mar 2010

ani - no aj medajlu ste dostali, ste sikovny, len tak dalej...a na buduci rok bude Adko a Evicka sutazit spolu 😀, keby tam Evka bola, mozno by aj Ado doliezol do ciela, za peknymi babami, lezie ako divy 😉

lucim
27. mar 2010

jeeeej, tak nas matko ma dvojca dvojnika Mateja, to je sranda 😀 😀 😀
anavi a adko ste zlati na foto .. ani, kde je fotka teba a evicky? patko je fesak. 🙂
zeby som isla vyhrabat spacak, ak som ho este nedarovala? mali sme dva, ale uz neviem, ci to tu je, alebo uz u lukaska.
jo a matko este nespi.

gabrielkabj
27. mar 2010

no do Ke na stretko sa teším aj ja. Ja doma mám spací vak ale prikrývam ju klasika s perinkou v postielke. A máme už 7 zub po dnešku a trochen soplíky.

samayka
27. mar 2010

a my máme stále mĺkvu rybku doma... píska, spieva, kričí, fúka... ale ani jedno ma, ba, be... som trošku smutko... myslíte že máme stále na to čas??? je tu ešte niekto s takou "nemou" tvárou??? povzbuď te ma troškuuuu

traktor
27. mar 2010

sam teraz dava priestor tebe,neboj, este sa rozrecni a budes rada, ked ta pusti k slovu 😀 😀 ...ja som to mala pri patkovi....vsetko zacal skorej ako ine deti...ale rozpravat echcel ani za svet...ty ale ked zacal...a ostalo mu to dodnes...ten este aj zo spanku rozprava 😀 ...kde su tie casy ked bol tichucko..aach

zmurkaz
27. mar 2010

Ahojky 😵
Samy...neboj - aj si uši budeš zakrývať... ako ja v posledné dni .... sa predbiehajú kto skôr a kto dlhšie .....táááák ma bolí hlava!

Ozaj a nevyzná sa tu niekto v šatkách?

lucim
27. mar 2010

aby ste vedeli, matko spi v spacaku 😀
samy klideeeeek, my mame len 2 zuby, plazime sa, ... vy ste pohyblivejsi, zivsi, zubati, uuuzasniiii, vsetko ma svoj cas, nie nejake tabulky a porovnavacky. kazde babo si vyberie, kedy bude co skusat. ... a ako v tom starom zahorackom vtipe .... zatial - nebyuo
o čem . 🙂

zmurkaz
27. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...a súúúúhlas ..každé babulko si určí svoje tempo - tiež malú nedonútim aby papala jak Trakin Maťko .... my len tak po štvrťližke ... a čo? nič 😉 😀 😀 😀

lucim
27. mar 2010

cau zmuri 🙂 ides kupovat novu?

traktor
27. mar 2010

netreba porovnavat...mozno...vsak hej, mne sa dobre hovori...ale teraz sme tam kde sme a mozno tam budeme aj o mesiac, dva a vsetky julovciatka nas predbehnu...v konecnom dosledku...raz budu vsetky deti zubate,, chodiace, recniace 😀 ...a my bez zuba, nahluchle......

traktor
27. mar 2010

zmurka 😀 😀 😀

lucim
27. mar 2010

traky tak tak ... uz minule som pisala - ze nakoniec aj my vsetci rodicia chodime, hovorime a narastli nam zuby. 😝 😀

traktor
27. mar 2010

...ja ho tiez nemusim nutit...to on sa len boji, ze ked nas je tolko , aby sa mu daco uslo 😀 😀 😀 😀

lucim
27. mar 2010

traky 😀 😀 😀

zmurkaz
27. mar 2010

Lucim ... v akom spacáku spí? 🙂 No a ja som mala babyvak a tam mi malá nechce byť .. a kamoška mi požičala takú že MOBY - sa v tom prd vyznám - a malá mi tam krááááásne zaspí - normálka sa tam teší a ja tiež - bo som bola na nervu že sa nechce nosiť 😖 - tak chcem takú akú mi požičala ... len sa v tých šatkách neviem orientovať 😅
Traki .... 😕 😀 😀 😀 😀

traktor
27. mar 2010

lucim...no ...a niektorym uz aj vypadali 😀 😀

zmurkaz
27. mar 2010

Traki - tak ešte aj k tomuto poslednému príspevku 😀 😀 😀

lucim
27. mar 2010

no a niektorym ich odobera zubarka 😖

zmurkaz
27. mar 2010

Tak predposlednému 😅 - vás nestíham 😠

zmurkaz
27. mar 2010

Akože víla? 😀 😀 😀 😀

traktor
27. mar 2010

no berme to s tej lepsej stranky...pokial nam ich niekto nevybil...tak je to este v pohode 😀 😀 😀 ...aj ked...ja som obcas na hrane....cakam , kto mi jednu uvali 😀 😀 😀 / psst , ked bude dlho vahat, nebude mi mat co vybit 😀 😝

zmurkaz
27. mar 2010

😀 😀 😀
Baby ja som taká KO že až! Aj vy ste?

lucim
27. mar 2010

zmur, - sak babyvak - a moby je nejaky specialny? ten nas je taky bez rukavov, pojdem opatrne oskusat, ci nema studene rucicky. ale nozky ma aspon stale v teple .... dnes tu samy a este ostatne kocky prave spominali znovuobjavenie vakov na spanie, tak som hned vyhrabala ten nas vacsi aj ja a supla ho tam. som sa bala, ze sa v nom nebude vediet otacat, ale v pohodeeeee. len som mala pocit, ze mu chybal ten paplonik pri ruckach a ockach, kym uplne vytuhol, ale stale zatial spinka.
a bohuzial , v satkach sa nevyznam, ja som skoncila pri tej liliputi elastickej a keby bolo treba nosit toho nasho valibucka, tak mame stale manducu.

traktor
27. mar 2010

co je to ko?..chrrrrrrrrr

traktor
27. mar 2010

samy sa vola marta?

zmurkaz
27. mar 2010

Lucka - ja neviem - som si našla - že je nejaký pre začiatočníkov... len idem skúmať, že akú má nosnosť....a tak....
Traky 😀 😀 😀 a áno 😉

lucim
27. mar 2010

aha, my tu povzbudzujeme samy, a ona si kludne zaspi 😠 😀
zmur, ja som za posledne dni tiez KO, ale uz asi bootujem, dnes som po praci s drahym riadila domacnost a neodpadla som pri zoadnej cinnosti do bezvedomia. moj super manzel umyl 2 okna, este 2 treba. ja som zehlila, drhla wcko, kupelnu pračovnu a matyska.

zmurkaz
27. mar 2010

Ma teraz vytočil jogurt - otvorím a pleseň!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....a trvanlivosť do 2.4! 😠 😠 😠

lucim
27. mar 2010

samy je Maňa Martula. 🙂
ko je k.o. 🙂

lucim
27. mar 2010

zmur, chce sa ti ho ist reklamovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre