Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

hathor1231
10. apr 2010

ani, dik 😀 ja len,ze som ju tam nikdy nevidela a ''vtierat'' sa vam nechcem 😉 viem,ze tu moc nechodim ale aj ked pridem,tak som vedla z toho,co sa tu prebera a ani tu nema so mnou kto pokecat,tak radsej idem ku mojim anglickym rovesnickam 😅 ked napisem prispevok,tak bud ignoracia alebo tu nikto nie je par hodin 😅 to nie je staznoooost 😉 len sa mi nedari k vam zapojit,takze len nakuknem a radsej nic nepiiisem 😀

idem pre malu, zatim 😉

ani3012
10. apr 2010

hat,ja sa počítaču vyhýbam,keď je mm doma 😀 Teraz išiel nakúpiť 🙂

ani3012
10. apr 2010

a mne to ani nedojte,ked väčšina z vás je aj na FB 😉

samayka
10. apr 2010

ahojte mamulky

ja sa hlásim po dlhšej pauze.. ale čítala som vás. len máme také divné stavy doma... mamíkovi sa zasa pohoršuje ☹ tak sme tam často, sýkorka nám na štvrtkovom výlete zrejme prechladla... tááákééé sople má až no. a má aj teplotku, len neviem či od zubu, či od choroby... a ja už našťastie dokašliavam.. inak som tiež nebola v poslednej dobe z najzdravších.

k tomu čo sa tu včera písalo... no neviem, dámy z kočíkova keď sú také kamošky, si mohli založiť novú tému a tú o kočíkoch nechať otvorenú. tak ako písala traky. aj ja som sa vela dočítala v rôznych témach... si neviem predstaviť keby nám niekto zamkol annag 😀 😀 sme dokojili a doprikrmovali 😀 😀 annag bola za posledných 9 mesiacov moja alfa-omega 😀 😀

ale na druhej strane... sevzuz - aspoň ťa nadobro zavialo k nám 🙂 čo sa cení a vítam ťa. neskôr ale predsa.. ak už som to niekedy pred tým nestihla 🙂 a je super že žmurka bude mať kamošku na kočárovanie 🙂

a všetkým oslávencom - aj včerajšiemu eričkovi a ostatným všetko naj naj naj

samayka
10. apr 2010

a teraz to hlavné...

už sa nám to rozkecaloooooo!! bože ale ako... z kočáru vidno len ruky ako sa rozmachujú a do toho abobobobabooooo!!! a memememmmm .. no ideme sa z nej dototo... strašne je zlatá... ale prvé ozajstné slovov bolo BEBU.. ona ju fakt lúbi tú našu havu.

sme sa smiali, lebo svokruš hovorila, že ak dieťa povie prvé baba - bude ďalšie dieťa dievča. ak povie tata, dede bude chlop.. tak podla toho my môžeme očakávať šteniatka, že?? 😀

sisaha
10. apr 2010

ahojte, chcem sa spytat mamiciek co maju dievcatka, ma niektora zdurenu prsnu zlazu na niektorom prsniku? vcera som vsimla, ze mala ma pod lavou bradavkou pohyblivu hrcku. Kojena nie je od 5 mesiaca, tak mojimi hormonmi to asi nebude. Taka som z toho na nervy... ☹

hathor1231
10. apr 2010

sisaha, ja mam niki ale nic take som jej nenasla (stale ju kojim) a asi by som zosalela 😝
ale na MK som uz citala,ze to malo jedno dievca zo streptokoka 😕 vraj to malej potom straaasne napuchlo a musli jej z toho davat hnis prec 😝 nepodarilo sa mi to najst... radsej si zavolaj doktorovi ak mas na niekoho cislo alebo pohotovost? nie som si ista,ci si dobre pamatam,ale citala som este jeden clanok,ze tam dat octanovu mast 😕 ale fakt som si neni ista, asi radsej skoc ku doktorovi alebo ak mas akemu zavolat 😉
drzim palce

traktor
10. apr 2010

sisha upokoj sa...nepytaj si ziadne rady, nic...v takom pripade je podla mna aj tak potrebne skusene oko doktora, takze v pondelok sa za nim vyber a budes mat srdiecko na pokoji...hlavne nic necitaj,neporovnavaj.... budes este viac na nervi, a mozno je to uplna blbosticka 😉

sisaha
10. apr 2010

dakujem vam za povzbudenie, do pondelka daleko, ale urcite k dokyne bezim. co som si precitala to forum, tam odporucaju nedavat kuracie maso. ja malej davam iba bio, tak neviem ci aj v takom su rastove hormony.. no, v kazdom pripade uvidim co mi povie doktorka.

sevzuz
10. apr 2010

ahojte, vsetky si uzivete ake take slniecko?
samy dakujem za privitanie a presne s tebou suhlasim ale aj sa to bojim nahlas napista 😠 😀 lebo zase sa mi podari zapisat neumyselne pol temy???
a k prvemu slovku gratulujem, len pozor ak nechcete steniatka 😀 😀 😀

sisha presne ako hovori traky, chladnu hlavu, drz sa ak to naozaj bude len ten streptokok tak to nie je az tak vazne ja som ho mala a mala som aj hnisave loziska ale to by musela mat ta hrcka taku hlavicku ako pubertiacke pupaky:-/

mozno je to len z prechladnutia nejaka zdurena uzlinka ze to sadlo tam 😉
drz sa adaj vediet ako si dopadla!

nina41
11. apr 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

jennna
11. apr 2010

dobré ránko slniečka!!!

jennna
11. apr 2010

samay...si ma rozosmiala...dianka prvé povedala bababab...potom pekne bába....a teraz sa pokúša o mamamamama... takže hovoríš, že ďaľšie by mohlo byť opäť dievčatko??? to by nevadilo...aspoň by vecičky nevyšli na škodu!!!! 🙂

no krásne sú tie naše detičky!!!

sisaha....dúfam, že si našla dáku odpoveď na tvoj problém.....aj mňa by to rozrušilo!!!

sevzuz
11. apr 2010

dobre ranko🙂

ani3012
11. apr 2010

Dobré ránko !

sorciera24...........11.7.......................Riško má dnes 9 mesiačikov 😵

hathor1231............ má dnes narodeninky! Všetko najlepšie k tvojím xx rôčokm,pevné zdravie, veľké šťastie a neskutočne veľa lásky!!! 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Július, Antip, Ariel, Ariela, Arleta, Leo, Lev
Meniny oslavuje v ČR: Izabela, Areta, Ariel, Ariela, Arleta, Isabela, Lev, Ratmír

Kalendárium:
♦Deň narcisov – deň boja proti rakovine
(Liga proti rakovine SR)
♦Deň spomienky na holokaust
(Jom haŠoa, Yom Hashoah, pripomína sa od 1951 v Izraeli, v diaspóre tento deň pripadá na deň výročnej spomienky na povstanie vo varšavskom gete v 1943)
♦Medzinárodný deň solidarity oslobodených politických väzňov a bojovníkov proti fašizmu
(v ten deň 1945 oslobodili väzňov koncentračného tábora v Buchenwalde)
♦Svetový deň Parkinsonovej choroby
(WHO, Svetová asociácia pre Parkinsonovu chorobu – WPDA, Európska asociácia pre Parkinsonovu chorobu – EPDA; pripomína sa od 1997; v ten deň 1755 sa narodil londýnsky lekár James Parkinson, po ňom nazvanú Parkinsonovu chorobu prvý raz opísal v 1817)
♦Den proti hluku

lucim
11. apr 2010

dobry den zlatinecka 🙂
chlapi mi isli na futbal, ja si farbim vlasy, tam mam chvilku casu vas docitavat.
vcera sme boli v meste, a potom sme sa s tatinkom venovali matkovi a aj sami sebe, tak nebolo casu vliezt na kona. 🙂
mali sme sampusik deluxatko z jahodami, len tak, ze sa lubime. ... 🙂
a co to tu citam? kopec uspechv? blahozelam ku kecalkovaniu, lozeniu dopredu, vsetkym pokrokom 🙂
samyyyyyy, som ti vravela, ani sa nenazdas a bude ti rapotat rapotalka. 🙂
sisaha, tiez ti prajem klud a neboj, v pondelok skocite za lekarkou a vysetria ti malu, bude to dobre.

lucim
11. apr 2010

ahoj aniiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂
hATH vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj. 🙂
aj riskovi vsetko naj.

dnes je den narcisov? uuuha, kde tu ja na dedine vhodim papirek do zbierky? 😕 narcis si mozem odtrhnut na zahrade. 😝

ani3012
11. apr 2010

inak babuľky ja som včera pri kúpaní pozerala malej na prská a tiež ich má také zväčšené...v utorok idem k lekárke,tak sa jej na to spýtam.
A čím viac sa blíži deň stretávky,tým horšie sa mi spí...mám z toho strach.Maminka mi vravela,že budem banovať,takto ísť s malým dieťatkom na dlhú trasu.Že ani by to moc nevadilo,keby sme tam pobudli dva tri dni ako ísť vlastne len na otočku.
Vlak nám príde-pokiaľ nebude meškať okolo pol tretej.

lucim
11. apr 2010

ani, nebudes banovat, cesta vlakom je v pohode, budete medzi ludmi a s detmi, vyvetras si hlavu 🙂

adky
11. apr 2010

Ahojte 🙂 My patríme tiež k vám....Vaneska sa narodila 7.7.2009 - je to moje krásne slniecko 🙂

ani3012
11. apr 2010

a keď mám pravdu povedať,tak mi je aj ľúto tých 90 eur (čo je minimum) čo miniem.Mm prišla menšia výplata-som zabudla,že dva týždne nebol v práci,bol na rekondičnom pobyte. Síce peniaze máme,ale tie sú určené na iné veci.
Najlepšie by bolo,keby Ineska napísala,že ísť nemôže 😀

ani3012
11. apr 2010

ahoj adky 🙂

adky
11. apr 2010

Ahoj ani 🙂

adky
11. apr 2010

vaše detičky už lozia? Vaneska ešte nie,pred mesiacom sa naucila sediet sama bez padania zo strany na stranu,chodit za rucicky uz vie,ale lozit ani nahodou :D odmalicka neznasala lezat na brusku tak som ju velmi nedavala,pretoze strasne plakala-asi to bude tim 🙂

traktor
11. apr 2010

ahojte, lucim super den , ste si uzili 😉 , gratulujem malym i jednej velkej oslavenkyni 😵 , aniiii, robis dobre , ze prides do KE...a nie preto to pisem , teda nie len preto 😀 , ze vas chcem vidiet....cesta vlakom bude pre evicku nieco nove, deti take veci maqju radi...uvidis...ty budes upotena a evka bude v pohode 😀 😉

traktor
11. apr 2010

a vitam dalsiu maminu adky 😉

lucim
11. apr 2010

ani necuvaj, kedy si naposledy niekedy bola? 😉
ahoj adky, vitaj medzi nami, 🙂 krasny datum narodenia ma mala, nase vyrocie sobasa, ukecavali sme gynekologa, ze nech sa matko vtedy narodi, ale matko vyliezol trosku skor. 🙂
hladam recept, co idem navarit z kuracich prs a smotany ... ani, ty si tu tusim davala cosi nedavno ... kuknem si do zaloziek.

adky
11. apr 2010

dakujem za privitanie.....ano,nadherny datum,mala sa mala narodit 3.7,ale nechcelo sa jej ist von takze museli pichnut vyvolavacku.....strasne som sa tesila ked mi oznamili,ze to bude 7.7 😀

lucim
11. apr 2010

adky, to pride, nas matko tiez nebol rad na brusku, teraz sa plazi, a coraz rychlejsie, niektore deti tu uz lozia po kolienkach, niektore urobili prve tri krocky, ale mame tu vekovy rozptyl 3 mesiace, kazde babo ma svoj cas. 🙂

cmuk trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre