Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

adky
11. apr 2010

brusinka-dakujem,vsetky deticky su nadherne...ano ma taky dudlik co ma gulicku a čerká,ale už jej ho nedávam,pretože je malinký a pred 2 mesiacmi ho vybrala,otočila naopak,strčila do úst a zasekol sa jej v pusinke-ci,tak som sa vylakala-pre istotu jej dávam len také velikánske dudle co sa jej naopak nezmestia do pusinky 🙂

adky
11. apr 2010

brusinka-vaneska tiez papka vela veci,len ryzu nejako nemusi-neviem ako jej ju mam pripravit aby jej to chutilo-len z maskom a zelenikou to je take suche-mozno preto mi to nepapa

adky
11. apr 2010

brusinka-tvoja mala babika ma nadherne meno-karamelka 🙂 kedy oslavuje meninky?

traktor
11. apr 2010

brusi ruzickovu kapusticku davam aj ja 🙂 ....kedze davam aj mrazenu zeleninku, tak je tam aj ta..

traktor
11. apr 2010

karamelka je simonka...ale tu ju kazdy vola karamelka 😀 😵

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Traky mě předběhla jojo jmenuje se Simonka My jí v porodce říkaly Sisinka a pan Primář si vzpoměl na bonbónky karamelky a už ji to zůstalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Adka 😉 Jinak pokud rýži nechce tak zkuz dávat rýžové těstovinky, a nebo zkuz nejdřív rýži na sladko s ovockem 😉

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Adka a dáváš ji tam tochu olivkobvého oleje nebo máslíčka pak je to vláčnější pro děti a není jídlo suché a i se víc uvolnují vitamínky 😉

adky
11. apr 2010

brusinka-aha,ale karamelka jej pristane 🙂
do ryze som nedala ani olej ani masielko-neviem,nejak ma to nenapadlo aj ked do zemiackov jej maslo davam 🙂 ale vyskusam-a tiez aj na sladko-to by jej malo urcite chutit-je to taka mala sladka babka 🙂
Davate detom jogurty? Napr. pribinacik atd....Vaneska spapka za den jeden vzdy na ranajky,ale nedavam cokoladove-to sa vraj nesmie-neviem,pre istotu len ovocne 🙂

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Adka my dáváme jen jogurty né pribiňáky ani termixi jen jogurt nedávno jsme přešly na obyčko z obchodu a távám jak ovocné tak čisté a dám třeba banán nebo přesnídavku a nebo povařené ovocko a sunarky sušenky 😝 😝 😝 .A jednou 2y týdně dám chlebík s žervééé 😉 a nebo s máslem a nastrouhaným sýrem a mrkvičkou 😉

traktor
11. apr 2010

aj my davame jogurtiky, rozne, velmi nam chutia 😉 , a masielko dva, do kazdej varenej stravy

traktor
11. apr 2010

davam 🙂

brusinka.pusinka
11. apr 2010

JJ my také traky my takééééé 😀

adky
11. apr 2010

no ja davam taktiez sabi jogurty alebo zvolenske-najviac jej chuti jablckovy 🙂
a neviete ako by som mala pripravit tu ryzu s ovocim? dakujem 😀

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Adky já ji dělám tak že uvařím uplně do měkka a nechávám ji tam kousky malá to miluje ale můžeš pomixovat, a zvlášť třeba uvařím jablíčko a jíné ovoce do měkka a přidám a dávám i banán aby bylo sladší,a máslo a malá baští jak ďas, a občas ochutím sirupem z kompotu ale jen troškou 😉

traktor
11. apr 2010

ja uvarim ryzu v mlieku,pridam zltko vymiesam dam do janskej misy ...na hotove dam kompotik a stavicku z neho...chuti nam 😉

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Vidíš zapoměla jsem napsat že v mléce vařím 😀 😀 😀 😀 😀

traktor
11. apr 2010

a mozno pre niekohobleee...ale vyskusali ste uz uvarit kremovy prasok...teda puding a do toho primiesat uvarenu ryzu? podla chuti aj ovocie....nasmu to tak chuti...vlastne co nam nechuti? 😀 😀 😀 tak zemiakyyyy

traktor
11. apr 2010

brusi 😀 😀 😀 😀 😀

samayka
11. apr 2010

my by sme zjedli aj klince - ak by boli so zemiakmi 😎

samayka
11. apr 2010

teda nie teraz.. teraz si naordinovala asi dietu.. prdí mi na všetko. ale to bude tým žubom čo leže... šiešty... a k tomu tie sople a teplota ... komu by chutilo

brusinka.pusinka
11. apr 2010

jj vaříme a brambory s přesnídávkou to malá miluje 😀

brusinka.pusinka
11. apr 2010

Samy hihihi no zuby jsou potvory proto my žádné nemáme 😀

brusinka.pusinka
11. apr 2010

No nic sluníčka jdeme dělat lívance se skořicovým cukrema ajahodama a zakysanou smetankou. Zítra se ozvem papapapapapa

adky
11. apr 2010

dakujem za typ....vyskusam uvarit tu ryzu s ovocim a tak dam vediet ako chutila 😀

samayka
11. apr 2010

adky, aj my také na večeru dávame. naša sýkorka nechcela žiadnu kašu... práškovú. až varenú ryžu s jabkom a do toho jej ešte výživku vždy primiešam. ale teraz nechce ani to ☹

adky
11. apr 2010

ja som s kasickou problem nemam-tu spapka,ale vyzivku kupovanu nechcela ani nahodou-tak jej vzdy spravim domacu vyzivku a do toho primiesam este aj kupovanu-nema to take riedke a ani huste a chuti jej 🙂

brinzulka
11. apr 2010

servuste bambule...
mm si pise prednasku, tak si sprivatizoval PC

Andrejko ma bielobu na jazyku a aj podnebie je dake bielo bodkovane..ideme zajtra doktorke...mrkotka moja mala ☹ ...dufam, ze coskoro bude ok

nasej frajerke fuuuuuuuuu..chudatenko

a Trnava 17steho...kde o kolkej? ZMURKA-nevies? v TT bolo nieco ako materske centrum-nieco nove v meste ...byvava to otvorene..ze deturence by sa mohli stverat po koberceku.....ci? napad?

pa...dodatocne Vas docitam...

zmurkaz
11. apr 2010

Ahoooh ...ja len tak na chvílu ... ešte ani dočitko nemám .... ale asi ani nestihnem...

Brin ... som rozmýšlala... ty si sem raz hádzala taký link ... Na Shneidra Trnavského - niečo bolo ... musím nájsť.... alebo hoď tipa... ja nikam nechodím ☹ a o koľkej?

katica5
11. apr 2010

Ahojte, ja budem volna okolo 13:30

zmurkaz
11. apr 2010

Oki - hľadám tú kaviarničku.... 😠 ... malo by to byť v centre mesta....
a dáme to o koľkej o 14:00?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre