Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
11. apr 2010

zmur brin uz ste nasli kaviarnicku? ja prave organizujem buduci vikend a navstevy🙂
som si poprecitavala kulinarske riadky vyssie, pamatam, vyskusam, navarim. 🙂
dnes bola u nas vecera piskotovy jogut a tri lyzicky struhaneho jablcka.
uz spinkame.

brinzulka
11. apr 2010

http://cvc.trnava.sk/?module=1&menu=41&page=30
ale fungiruje len cez tyzden.... ☹

lucim
11. apr 2010

brin no jasne, rozdiel je zjavny, nasla si podobny luxus za ovela lepsiu cenu 🙂 😵

a najdeme teda kaviarnicku nejaku , kludne aj nahodne vramci prechadzky v centre. 🙂

brinzulka
11. apr 2010

sak AIDA v TT... 😀

brinzulka
11. apr 2010
lucim
11. apr 2010

aj v tt je aida? 😀
brin, ja som si kupelnu vyberala vsade, vela som okukavala, ale vacsinu - kachlicky a vanu a tusim aj umyvadla, som si dala doviezt az domov od tychto: http://www.kupelna.com/ ... stretla som ich na vystave, dali mi vizitku. su slusni, komunikativni. (adminky, neodbocujem od temy, zariadujeme lepsie kupanie pre nasich drobcov. 😉 )

lucim
11. apr 2010

este mi napadlo, ze samy z pezinka by to tiez nemusela mat daleko do tt, keby sa jej chcelo. 🙂

brinzulka
11. apr 2010

jj Lucim-uz sa tesim, ked sa budu spolu kupat 😵 😵 😵
to je inak u nas za humnom- Velky Biel...

Idem sa venovati malemu, ma hlas ako pri mutovani, a je mrska ubolena...nic...dame sa do poriadku a v sobotu Aida...som chlapcom naplanovala 😉 vylet do TT 🙂

zmurkaz
11. apr 2010

som tu nebola ... mojui chlapi prišli jak veľká voda a slnečnica sa zobudila 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...už mala mať noc 😠 .....
Brin - super!!!!!!

Takže:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA 😵 😵 😵 😵 😵 😵
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino 😀 😀 😀

...DOPISUJTE SA 😉

lucim
11. apr 2010

😵 😵 😵 17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko

...DOPISUJTE SA

katica5
11. apr 2010

😵 😵 😵 😵 17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max

...DOPISUJTE SA

zmurkaz
11. apr 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
11. apr 2010

ake sme rychle 😵 😵 😵 brin+2 je tiez uz zapocitana , 😵 😵 😵 ja som poslala na FB 2 pozvanky ....

nykyta
11. apr 2010

ahojte koceny!tak asom konecne tu.to ale trvalo.v prvom rade vam chcem podakovat za to ze existujete.som s vami prezivala krasne chvile od tehotenstva cez porod a az do teraz.macko sa narodil 3.7.2009 o 15.41 vaha 3300 a 50 cm.tehotenstvo bolo dost krute,ale vysnivane kedze predtym som potratila.mala som problem kvoli zrazanlivosti krvi a tak kazde rano az do porodu som si musela pichat injekcie do brucha a to nehovorim kolko tabletiek som pojedla.ale stalo to za to,lebo macko to vydrzal az do porodu.mliecko zial sme stratili uz v nemocnici vdaka aj sestrickam.sice som to skusala este tyzden,ale napokon zvitazil nutrilon ha.kedze mam muza atopika.takze to je na zaciatok asi vsetko.pomalicky sa osmelim a potom to uz bude ficat.a sorry zabudla som na smajlikov aj to bude.pekny wecer!

lucim
11. apr 2010

ahoj nykyta. vitaj,
tak to nam musis podrobnejsie napisat, ako to, ze si s nami prezivala vsetko od splodenia a my sme ta tu nikdy nevideli. 😉

nykyta
11. apr 2010

a aby som nezabudla pozdravujem sevzuz a krasneho lukiho.matko odkazuje lukimu aby to este nevzdaval s tym plavanim.bude mu strasne chybat a na koho sa potom macko bude umievat na plavani ked nie na teba sevzuz.tesim sa na stredu!!!!

nykyta
11. apr 2010

lucim dakujem za privitanie v klube.ked ja som take trdlo.vies kolko krat som sa s vami bavila cez monitor a aj manzel mi stale nadaval,ze preco som sa uz neprihlasila.ved ked mam tolko spolocneho s vami.ale to vies ved potom a potom a stale nic.tak som si myslela,ze telepatia funguje haha.a ona ostala niekde zaseknuta.

lucim
11. apr 2010

odkial si?

raona
11. apr 2010

17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/

...DOPISUJTE SA

lucim
11. apr 2010

rao hurrrraaaaa, budeme drzat palce vasim chlapom, nech su sikovni a rychli (v brigade samozrejme ) 😀 😀 😀

raona
11. apr 2010

😀 😀 😀

diiikk...

ale som rada ze uz aj nejake stretko v TT bude, budem sa moglit, nech cim skor dorobia co maju....

lucim
11. apr 2010

rao, tak sa mogli 😀 😀 😀

traktor
11. apr 2010

no vidim, ze ked tu nie som , tak sa tu uz aj mogli 😀 😀 😀 😀 , fiiiiiha, stretko, minutka co to tu date a uz je vas viac ako nas v KE...tak neviem, zeby vychod zaspal?a vitam novu ...staronovu maminu nykytu 😉 ...inak vsimate, poslednu dobu tu mame same nove maminky 🙂

nykyta
11. apr 2010

trochen som sa zdrzala,lebo moja laska mala ma problem so spankom.tak vybrat s postielky ponosit,pomojkat a pokusit sa ho polozit do postielky.tak na treti krat po schodoch hore dolu sa to podarilo dokedy?do 23.00 tak potom to jednoznacne musime dotankovat nutracom a pak hajame tak do4.50 a o 6.00 je to budicek.lucim ja som s piestan.a sakra znova bez chechtakov.

traktor
11. apr 2010

****** STRETKO SLNIEčKOVYCH MAMINIEK A DETIčIEK V KE ******
kde? AIDA
kedy? 18.4.2010
o ktorej? 14.00 hod
Srdecne ste vitane vsetky, bude VAS čakat slniečko, dobra nalada ....
bod programu? sranda, sranda, sranda....a ked to nepojde ,dame si aspon zmrzku
kto pride? TRAKTOR s Matejkom
ASPARAGUSKA s Denkáčikom
LUCIA32 s Natalinkou
INNESKA s Eričkom
Anička a Evička

traktor
11. apr 2010

nykyta, a nechces si zmenit frizuru? aj maleho by som rada okukala 😉

zmurkaz
11. apr 2010

ahojky - asi po tretie ... vítam maminku 😵 😵 😵 ....a konečne zaspané detúchy ... aj Juráš aj Zuzanka 😉

nyki a nechceš prísť aj ty na stretko? 😉

lucim
11. apr 2010

nykyta, a nehodis aj nejake fotecky, nech sa pochvalis svojim pokladom?
martina tu este nemame. 😉
traky, kosice, dotoho kosice , dotoho, nech je vas viac, kto da viac? vy mate este jedneho clena stretka, len ste ju nedopisali. 🙂
som zvedava, kolko maminiek nas este objavi 🙂 julovky celeho sveta, spojte sa. 😀

traktor
11. apr 2010

ja viem , ze mame...to je bonbonik nedelneho stretka 😀 😉 😵 ....len som nemala odvahu ju tam napisat 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre