Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

inneska
12. apr 2010

samyyy...krásna fotečkaaaaa 😀 zubákova...je pekne zúbky vidieť...videla si našu zubatú vyrehotanú?? 😀

inneska
12. apr 2010

samy, ak si nevidela, tak je na str. 1359 😉

samayka
12. apr 2010

videla som 😀 vy ste riadna šelma - žubatá 🙂

samayka
12. apr 2010

a ešte pár fotiek z posledných dní...

samayka
12. apr 2010

tá posledná potrebuje komentár : takto stráži &beka kočár, keď Eli spinká u mojej maminky pod oknom 😎

zaba2707
12. apr 2010

BAMbulkyyyyyyyyyy 🙂

17.4.2010 ...........cukráreň AIDA ..alias Radničná cukráreň .... o 14:00 .......TRNAVA
účinkujúci: Zmurka + Zuzanečka + Jurino
Lucim + Maťko
katica5 + Max
Raona + Sára /na 85% = kvoli brigade na dome, nemozem slubit, ze pridem, ale ak chlapi stihnu urobit co maju na plane este do obeda, tak potom ficim do TT na stretko/
Sevzuz + Lukáško
Samy a Sýkorka - netuším.. rada by som len neviem či to moje vtáčatko bude do soboty fit..
Brinzul+1-3ks Brinzikovcov....dla stavu malinkeho, je chorunky...

ak Rius dnes potvrdi spoluucast tak dorazime spolu 🙂

zaba2707
12. apr 2010

kraaaaasne velkeee a zubkate su tie nase dietky 🙂 ericko je stary frajer v tom letnaskovom a sykorenka ani comment nepotrebuje 😝

zaba2707
12. apr 2010

btw kto vyhrava sutaz bezzubcov ?

ani3012
12. apr 2010

zaby:ešte nikto,nemožem za to,že sa držia všetky deťuchy "zubami nechtami " v súťaži .Veď ide o veľa 😀 😀 😀

ani3012
12. apr 2010

čo si pamätám tak raona, brusi,piri nemajú zuby..teda ich deti ...a je ich tam ešte dosť. Ani my ešte nemáme 🙂

zaba2707
12. apr 2010

tak to sa fakt drzia zubami nechtami 🙂

lucim
12. apr 2010

samy jeeeeeej, ake nadherne upirca eluska, aj tie ostatne fotky su super. 🙂
idem skusit ulozit vrzgatko.

asparaguska
12. apr 2010

Ahojte...

1. Brusi, chúďatko Karamelka. Držíme palce, nech sa jej to rýchlo zahojí... 😲 (fúkací)
2. TT stretko dobré... to už môžete zjednať aj množstevnú zľavu... 😀
3. Inn, Eričko fešák. A k tomu fliačiku na nožičke (naštastie sa to zahojilo), neviem ako u vás, ale my sme ako deti mali jedno obdobie, čo sme sa chválili kto akú jazvu má a kto viacej... Uvidíš, ešte bude rozprávať, aký bol hrdina ako krpec... 🙂
4. Traky, kto už môže mať väčší nárok na tú perfektnú súpravičku, ak nie Maťko. To ti mala rovno predať a basta.
5. Samy, malá je zubkáčik a zlatá veru je a je to super, ako Beka je pri nej. ja našich šašov-jašov k Denke radšej nedávam... iba pod dohľadom a dostatočnej vzdialenosti.

Dnes sme boli na kontrole na neurológii, všetko OK, Deniska sa z pani doktorky tešila...

zmurkaz
12. apr 2010

ahojky ... dnes po tretie ...

Samy ... Elušík je zlatááááá 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵
Inn - ty máš doma ale chlapa!!! 😵 😵 😵 😵
Karamelku - fúúú fúú fúúúúú
Deniske gratulko ...
TT stretko ... sa tešíííím 😵 😵 😵 😵 😵

a : (hlavne pre traky 😀 😀 😀 ) ....dnes mi prišlo to triko 😵 😵 😵 😵 a malá Zuzanka má nové topánočky 😵 😵 😵

zmurkaz
12. apr 2010

http://www.deichmann-obuv.sk/site/sk/catalog.ph... ...no ale v skutočnosti sú ooooveľa krajšie a hlavne jediné 20 🙄 😅 🙂

lucim
12. apr 2010

jeee tt stretko sa krasne rozrasta, 9 mamin, 1 tato, 11 drobcov 🙂 😀
zmuur, krasne su, zuzinka v nich bude inak frajerit. 🙂
ahoj aspaaar. 🙂

zmurkaz
12. apr 2010

Lucka - no iné nemali a do Hlohovca sa mi kvôli tomu teperiť nechcelo 😀

zmurkaz
12. apr 2010

No a zajtra zavolám, nech dajú 2 veľké boxy 😀 😀 😀

lucim
12. apr 2010

super 🙂 a naco do HC 🙂 , ked sa vam tieto pacia a sedia. 🙂

traktor
12. apr 2010

zmurka vcera si tu ine ukazovala co sa ti pacia...a mne sa prave tieto najviac paaaaaaaaaaaaaaaaaaacili 😀 😀 😀 😀

traktor
12. apr 2010

a vsimli ste si tu reklamu co bezi nad nami?...ide vlacik a v nom ani a inka a detickyyyyy 😀 😀 😀

zaba2707
12. apr 2010

tak Riusik nemoze a ja si uplne sama netrufnem do TT ☹

lucim
12. apr 2010

trakyyyyyyyyyyyy, fakj ze si tu, s inn sme riesili dilemu, ci to v lete nebude uz male, platenky ... napisala ti ta kocka aj ine rozmery k dalsim velkostiam plateniek? kolko maju 21?

traktor
12. apr 2010

a fotky..teda deticky kraaaaaaaaaaaaasne 😵 , inka to nevadi, aj keby ostala pamiatka....furt lepsie na nozke ako na tvaricke 😉

lucim
12. apr 2010

zabi, rius, skoda, tak si najdi inu blavacku. vsak ste sa tam aj na cvicku stretavali ..... hm?

traktor
12. apr 2010

nenapisala, ale napisem jej, vsak uz mam prax 😀 , ale ja chcem take cele, bez dierok, aby nesiel dnu...aj ked aj tak pojde ale predsa...piesok....platenky bude mat na salenie po dvore, v piesku a dokupime jedny sandalky ale z plnou petou chcem a mame pokoj 😉

zaba2707
12. apr 2010

no ja nie som proti vyhlasujem hladanie partaaaaaaaaacky pripadne partaaaaaaaacok na sobotne stretko v TT ... idem autom a viem pripadne niekoho vziat 🙂

lucim
12. apr 2010

traky a tie dierkate by nemohli sluzit ako sandalky? ked to ma tvarovanu podrazku?

traktor
12. apr 2010

ja by som bola radsej za vpredu viac otvorene, nech sa nozicka vetra...toto je take vpredu ako guma...a byt cely den v tom...no neviem...a uz som jej napisala o rozmery

asparaguska
12. apr 2010

Zmurka, 2 boxy zmrzliny... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre