Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. apr 2010

hm...a mne poslete pre istotu navigatora , aby som trafila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , a telku ani volat netreba ona si nas sama najde ked zas daco vystrojim 😝 ...inak krasne fotky aj video 😵 😵 😵 😵 , este by mala mat daco aj rei a lucia... 🙂

hathor1231
20. apr 2010

ani,kukala osm van tie foto a videa 😀 evi si to zmapovala po zemi 😀

traky,inn. sa vam akosi moc skamaratili,dokonca si aj pusinku dali 😀 ale ten kusanec bol aj tak nejlepsiiii 😀 a jedna presnidavka pre takych dvoch valibukov to je malo,nie 😀

traktor
20. apr 2010

hat 😀 ...tak erik vahal ci si da vyzivku ci matka...tak kostoval 😀 😀

jennna
20. apr 2010

ako som už písala na FB....fotky z vášho stretka ma rozplakali...mám tak trochen citlivé obdobie 😀 😀 😀

všetky ste úžasné a detičky nádherné!!!! už sa teším, keď sa s vami uvidím aj ja opäť!!!! či už v Košiciach alebo na Senci...dúfam, že sa to bude organizovať po roku!!!!

hathor1231
20. apr 2010

ak date stretko aj v jun-jul,tak by som mohla prist aj ja. chystame sa na dovcu na SK a CZ, ak sa sopka umudri 😅

traky, a co si nakoniec dal? oboje?

inneska
20. apr 2010

baby, fakt som rada, že som vás spoznala osobne Anka, Ivka, Lucka, Paťka, Gabika, Monika a Zuzka 😵 😵 😵 😵

inneska
20. apr 2010

večer mám o robotu postarané, budem fotky sťahovať 😀 😀

inneska
20. apr 2010

moc sa teším na nejaké dalšie stretko..ale ke si zopakujem tak o rok...celkom dosť euráčikov nás to stálo, takže ked budeme mesačne odkladať 10€ tak o rok sme zase v ke 😀 najbližšie by som sa rada vybrala na stretko na opačnú stranu...tak snád niečo výjde 🙂

traktor
20. apr 2010

babulky aha ktopotrebuje na leto...su peknucke a nenosene 😉 https://www.modrykonik.sk/bazar/detska-obuv/t0h...

ani3012
20. apr 2010

Jenka,mne tak bolo ľúto,keď ste sa stretli v Senci ešte ako tehuľky....

laurajana
20. apr 2010

krásne fotočky naozaj - teším sa na stretko a hl. organizátor by mohla byť ani mi pripadá taká aktívna alebo traky...heh, máte toho málo tak vám "nakladám na plecia" ale fakt sa mi aj ani vidi tak organizacny typek, ze? 😎 😎 😎 potom hodte do IP info, nie ze zmeskame...

krásne ste maminy a detičky tiež...Eriček riadne veľký chlapček už...Evička kočanda ako všetky ostatne maminy, detičky...fakt je čo závidieť...tak závidime - mi sme boli vonku

jenn aj ja mám citlivé obdobie...nehovoriac o tom, že som sa sem vydala a chodím vonku sama ako kôl v plote a to mám rada ľudí - spoločnosť...ach jaj, kde som sa to zatúlala 😠 😒 ☹

ani3012
20. apr 2010

1.keď traky povie:"u nas dnes tiez vyzera krasne, aj zajtra bude urcite a v pondelok mi je to jedno...nech sa deje vola bozia " určite bude pršať
2.Košice sú dosť veľká dedina,tak netreba baliť jedlo do aleluja,lebo obchody tam sú otvorené aj v nedeľu
3.hotel Centrum sa nachádza v centre mesta a nikde inde ( a ani ho nepremenovali a pod.)
4. kupé pre matky s deťmi neje vhodný pre matky s deťmi
5.ak ste milá k sprievodčíkovi,dokáže zväčšiť vaše kupé o 100 %
6.júlovky sú v skutočnosti oveľa krajšie ako sa prezentujú
7.ísť do Košíc na jeden deň je blbosť,je tam krásne a treba to využiť
8. nikdy nevstupujte do nákupných centier s nízkymi cenami ( viď:akcia,zľava,výpredaj,najlacnejšie....)bo cesta sa tak predraží
9. nikdy sa nesťažujte,že ste hladní,lebo vám zavesia na krk zákusky určené pre 5. člennú rodinu
10. uvítanie chlebom a soľou v Košiciach neplatí.Tam sa víta domácimi buchtičkami

traktor
20. apr 2010

laura keby som to ja mala organizovat, to byteda dopadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , v kosiciach som doma a ako to dopadlo 😀 😀 😝

traktor
20. apr 2010

aniiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucia32
20. apr 2010

Už mám funkčný nový internééééééét 🙂

lucia32
20. apr 2010

Ale kábel od foťáka som doposiaľ nenašla 🙄
Idem počítkať čo nové...nech som v obraze 😉

zmurkaz
20. apr 2010

Ahojky ....oslávencom 3x huráááá
...fotky, videjká, príspevky .... supííííííš

som bola dať túru na opačný koniec mesta do MC .... že ako sa pomenilo .... fotos dodám .....nech viete aké to máme v TT ... idem trochu upratať a to mi tak víde že rovno pre Juráša do škôlky 😉

večer sa stavím - PA

traktor
20. apr 2010

tie kosice a to vsetko okolo nas akosi nastartovalo 😀 http://www.youtube.com/user/matejkovamamina

traktor
20. apr 2010

zmurka tesim na foto 🙂

traktor
20. apr 2010

luciaaaa nech zije net, poslem ti niekoho na pohladanie toho kabla? 😉

traktor
20. apr 2010

a kto tam pojde? 🙂

ani3012
20. apr 2010

my sme mimo,lebo už má Evička 10 mesiacov

traktor
20. apr 2010

vsak do 10 mesiacov, mimo bude ked bude mat 11

lucia32
20. apr 2010

Dočííítané...krásne fotečky, len ja som tak nejaká rozknedľovaná 😅 😝 😀 V skutočnosti sa sama sebe zdám štíhlejšia 😠
Asi fakt začnem chudnúúúúť 😵

lucia32
20. apr 2010

Traky....Maťko...schodolezec 😀

traktor
20. apr 2010

v skutocnosti SI chudsia 😉 ..to robia tie objektivy

lucia32
20. apr 2010

Trak...si zlatááááá...hladkáš moje tučné ego 😀

ani3012
20. apr 2010

mne sa nezdá ani na fotka nejaká veľka....

lucia32
20. apr 2010

Ani...ešte, ešte 😀 ...ale nie fakt...tehotenstvo skončilo, tak sa treba dať dokopy, aj ked papkať všetko možné je pekné...ale o chvíľu sa nespoznám 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre