Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
23. apr 2010

som sa rozhodla,že nikam nejdem.Nasadila som mu Erdomed a uvidím ako zaberie.Dnes ma mať skúšky do angl.triedy.Som to včera zistila,keď som pozerala večer presný dátum.Ja som si myslela,že až 26.4. 😅

ani3012
23. apr 2010

mastičku budem musieť kúpiť...a to je aj krém? som si myslela,že len sirup a tabletky

lucim
23. apr 2010

ani , tak to patrikovi drzim palce 🙂 a je to aj krem, pamatam si, ze na nejakom letaku boli prave tieto exemy vyzdvihovane, proste regeneruje, co nie je v poriadku z imunitneho hladiska. 🙂 a je aj pre deticky vhodny.

zmurkaz
23. apr 2010

Ahojky 😵 😵 😵
som tu na nakuki ... Paťkovi držíme mooooooooooc prščoky 😵 😵 😵 😵 😵
oslávencom 3x hurá
ešte furt malá nekadila ... ale som volala dokine ... sestrička že nech dám kamilkový čaj .... no malá ho zobrala s humorom ... tak hádam do večera tých 100 vypije 😅 ...pri jej tempe 😀 😀 😀 😀

ani3012
23. apr 2010

zmurky-Patrikovi sa upravila stolica,keď do jogurtu som pridala mleté ovsené vločky a to dávam aj malej a není problém so stolicou.Samozrejme,že sa nevykaka hneď,ale po dvoch troch jogurtoch ma pekne formované hovienko

Lucim- ešte za video som chcela.tuším aj ty vyprávjaš,že ? 😀

zmurkaz
23. apr 2010

táááááák a máme naložené 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ani ... no to je ten náš ďalší problém... my ešte ani jogurty ani lepok ... to nás čaká až od roka 😒

ani3012
23. apr 2010

a prečo nie?

lucim
23. apr 2010

ani ja blavacka martincanka ze by som vypravjala ???? nijeeee, to len mam taky divny infantilny mamickovsky prizvuk na matyska .. a sem tam pouzijem nejake slovo od susedov. 😝 😝
ahoj zmuriiiiiiiiiiiiiiii, no super, a ty si sa bala, ze uz nikdy nebude kakat . 🙂
my uz spime. 🙂

nina41
23. apr 2010

Tu su moji chlapi 😵 😵 😵

lucim
23. apr 2010

nina jeeeej, podobaju sa ako keby boli bratia. 😀 🙂 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
23. apr 2010

ani .... to kvôli tým mojim alergiám a celiakii ("alergia" na múku) ..my to máme všetko posunuté 😉 ...odhliadnuc od toho, že malá začala až teraz ako tak papať 😀 😀 😀

zmurkaz
23. apr 2010

nina ... jéééé 😵 😵 😵

nina41
23. apr 2010

Lucim len každy ma inu povahu 😀

zmurkaz
23. apr 2010

nina - no a šak by si sa "nudila" keby boli rovnakí 😀 😀 😀 😀

lucia32
23. apr 2010

Ránko.....
Aká veselá debata hned zrána 😵
Maxíkovi a Matúškovi gratulka k 9 mesiačikom 🙂
Nina...fešáci chlapáci, skoro polovička futbalovej 11 😀

Naša malá chce chodiť sama, len ešte neviem ani stáť, babke odstrkuje ruky, aby ju pustila, maminke to zatiaľ nerobí....

ani3012
23. apr 2010

no super chlapská banda ! Máte doma teda veselo 😀

zmurkaz
23. apr 2010

lucka ... poznááám ... rozumu nikde a bere sa to na vlastné 😀 😀 😀 😀

nina41
23. apr 2010

Oslavenčekom prajeme všetko najlepšie 😵 😵 😵
Ani riadne veselo,ale už začala aj puberta 😀

lucia32
23. apr 2010

Zmurka...a najlepšie je že sa pri tom rozčuluje a nakoniec začne revať, že ju babi nechce pustiť 😀

zmurkaz
23. apr 2010

Lucka 😀 😀 😀 😀 😀 ... tak tak ďaleko sa naša nedostala 😉

zmurkaz
23. apr 2010

no dosť bolo srandy ... idem off ...pa 😉

inneska
23. apr 2010

erikovi som dovarila puding...bo včera zlopol 2 kupované(tie od nestlé), tak nech má domáce 🙂

a ani som vám nespomínala...som sa ešte v stredu stretla s kamoškou...v pondelok jej ušiel z domu 15r. syn..tak ho bola nahlasovať ako nezvestného(stretli sme sa na polícií, ja som bola segre zisťovať ohladne pasu veci)tiež nemá pokoja..dlho sa súdila s bývalým, teraz zase toto ☹ ach jaj ...

a bola tu suseda...nám tu prerábajú želez. prechod, pri stanici sa má druhý prechod zrušiť a vraj z našej cesty majú spraviť hlavný ťah(ako privádzač k žel. prechodu) z okolitých dedín..tak vraj aby sa nejaká petícia spísala...to by znamenalo, že otvorím bránku a som na ceste(teraz máme pred bránkou asi 1,5m placu)a tých áut, prachu, porušená statika domu po čase(nehovoriac, že začne chodiť okolo nás ten rýchlovlak, kôli ktorému to prerábajú)...tak snád to takto nespravia(teraz mi tatino môj hovoril, že je viacero verzií, ako to bude, tak som sama zvedavá, ako to nakoniec bude...tam nech si robia privádzač inde)

inneska
23. apr 2010

ninka..krásna postupka 😵 😵 😵 😵 😵

inneska
23. apr 2010

ideme sa chystať na plávanie 😵 😵 😵

jajona
23. apr 2010

Ahojte,

Maxíkovi prajeme všetko dobré a my ďakujeme.

Včera sme boli v poradni, tak hlásim aktuálnu váhu u dr. 9 900 g. Doma je samozrejme váha iná, vyššia. Každý digitál je iný.
Jaj a dostala som k 9. výmesiačiu darček - menštruáciu 😒. Zatiaľ v pohode, len sa cítim nejaká zoslabnutá či-čo.
Pôjdem si asi ľahnúť k Matúškovi. Ani ten dnes nie je vo svojej koži. Nervózny, tak som sa ani nepokúšala dať mu obed, lebo by mi všetko len vyrážal z ruky. Dala som mu mliečko. Keď sa zobudí, tak sa napapáme.

Zúbky máme po starom, 6 kusov. Už týždeň kakáme do šerblíka. Džavoceme: mama, baba, tata, de.
Tak asi všetko na zhrnutie.

Pekný deň všetkým 😎

katica5
23. apr 2010

Ahojte, dakujeme
Aj my prajeme vsetko naj Matkovi 🙂

lucim
23. apr 2010

juj, som zabudla, samozrejme, matuskovi aj maxikovi vsetko naaaaaj 😵 😵 😵

lucim
23. apr 2010

a kde je odvcera traky??????????? trakyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy de siiiiiiiii???
potrebujem nazor skusenej maminy
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8443708&tab=1
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8383981&tab=4
co na ne hovoris? prva sa mi paci viac ... viem ze u vas by nepresla, lebo tvoj matko nema rad priputanie, ale paci sa miiiiiiii.

traktor
23. apr 2010

ahojte 🙂 ..tu som...sme sa flakali po meste, je tak krasne teplucko 😉 ...oslavencom gratulujem aj vcerajsim aj dnesnym 😵 😵 😵 ...lucimka...poviem to tak ...jamatko rad priputany?...rozhoduj sa podla toho.....lebo nas matko aj v kociku nemoze byt /teda nechceeee, mu to velmi vadi/ priputany, hopa len tak, tak som musela aj taku trojkolku pozerat..

traktor
23. apr 2010

a tiez sa priklanam k prvej....som si ich poobzerala aspon 10 x 😀 ...teda ak nevadi to priputanie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre