Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
16. máj 2010

dobru nocku lusi 😔

sevzuz
16. máj 2010

ahojte,
nestiham docitat, len gratulka oslavencom a speci Matkovi a sarke posielame cmuky
a traky neboj, neutvrdzuj sa v tom ved to je len a len horsie, radsej kecajme o niecom inom!
a kto sa chystate na dovolenku v lete? my do chorvatska a vcera som kupila lukaskovi take super plavecke oblecko v lidli ze dve supravy za 8€ a celkom mu to sedi a ma to UV faktor 50🙂 tak sa tesim lebo normalne to stoji asi 16€ a takto mame dve za 8 supeeeer
kto by nahodou chcel tak vam to odfotim a pojdem kupit ak by nahodou niekto chcel 😉

nykyta
16. máj 2010

traky uz sa tesim na taketo slovicka 🙂 na tie dobre nem tie zle 😉

lucim
16. máj 2010

recepty vam uz hore svietia, lusi dobruuuu 😵
a dnes bolo naozaj vyborne, matko na obrade komentoval fararov prejav, odtrhol kvetinovu vyzdobu z lavice a bubnoval po nej, ale inak to bolo mile a dostojne. 🙂 😉 s braskovou rodinou a mojim otcom bolo fajn, sme sa vykecavali a prejedali cely den, lukasko je krasne miminecko. ani sa mi nezda, ze matko bol len nedavno taky isty drobcek. 🙂

traktor
16. máj 2010

lusia dobru 😵 ...nyky...vsak dnes zapnes telku a aj v rozpravkach sa hresi.....nasi nastastie nie su velmi TV...oni su skor na kreslenie..to ich bavi vsetkych 3...a su velmi kreativny....potom uz len nachadzam ich prejav slobodnej vole 😀 ..tricka bez flitrov, vankus bez naplne...v topankach nemame snurky...vata sa minula....vsetko polepia na vykresy 😀 😀 😀 😀

nykyta
16. máj 2010

ajooooj sev 🙂 🙂 tak mozes prosim ta odfotit bo aj my urco niekam pojdeme 🙂 dufam 😕

sevzuz
16. máj 2010

ale tak ono tie slovicka su neni take hrozne len ta reakcia okolia, ako keby nikto nezazil ze deti to hovoria len tak 😠

ani3012
16. máj 2010

Dve mníšky si išli na prechádzku. Jedna z nich bola známa ako Sestra Matematička (SM), tá druhá ako Sestra Logička (SL). Už sa začalo stmievať a ony boli stále ešte dosť ďaleko od kláštora ...
SM: Sestra, zaznamenala si, že už tridsaťosem a pol minúty za nami ide nejaký muž? Zaujímalo by ma, čo chce....
SL: To je celkom logické. Chce nás znásilniť...
SM: Bože! Ako počítam, tak nás dostihne do pätnásť minút! Čo budeme robiť?
SL: Jediná logická vec, ktorú môžeme urobiť, je ísť rýchlejšie.
SM:To ale nie je riešenie.
SL: Samozrejme, že to nie je riešenie. Ten chlap urobí jedinú logickú vec.... pôjde rýchlejšie tiež.
SM: Tak, čo iného by sme mali urobiť? Ako počítam, pri tejto rýchlosti nás ten chlap dohoní už za minútu.
SL: Jediná logická vec, ktorú možeme urobiť, je samozrejme tá, že sa rozdelíme. Ty pôjdeš touto cestou a ja tou druhou. Nemôže nás prenásledovať obe zároveň....

Sestry sa rozdelili a muž sa vydal za Sestrou Logičkou. Sestra Matematička po nejakej dobe dorazila do kláštora zmätená obavami o svoju kolegyňu, no tá sa už za malú chvílu objavila v kláštore...

SM: Sestra Logička! Vďaka Bohu, že si späť. Povedz, čo sa stalo!
SL: Stala sa jediná logická vec. Rozbehla som sa ako najrýchlejšie som mohla a ten chlap začal samozrejme utekať tiež.
SM: A?
SL: Stala sa jediná logická vec. Dostihol ma.
SM: Bože! Čo si urobila?
SL: Urobila som jedinú logickú vec. Vyhrnula som si sukňu nahor...
SM: Pánenku na nebi! A čo on?
SL: Urobil jedinú logickú vec. Spustil nohavice dole.
SM: Ó, Bože, zmiluj sa! Čo sa stalo potom?
SL: Nie je to snáď logické, sestra? Mníška so sukňou nahor predsa uteká ďaleko rýchlejšie, než chlap s nohavicami dole!

nykyta
16. máj 2010

tak mas doma veselooo 😀

nykyta
16. máj 2010

ajoj ani 🙂 dobry vtip na wecer 😀 😀 😀

nykyta
16. máj 2010

lu mne nic nesvieti 😀 😀 teda ano tv a pc 😀 😀 😀

nykyta
16. máj 2010

teda logicky asi pojdem spat 😀 😀 😀 😀este nie 😀 😀

traktor
16. máj 2010

ahoj ani ..dobry vtip 😀 ...nyky no veselo..a niekedyvelmi prekvapujuco...hlavne, ked nieco objavim 😀 😀 😀

lucim
16. máj 2010

dnes mate krasne debatky, nemam co dodatm ale dobre sa to cita. 😵
ani ajoooj, super vtip. 🙂

lucim
16. máj 2010

nyky, sak ty si vravela, ze uz si z tych receptov vsetko varila. tak ich mas, ne? to su brusinkyne - ale uz to ide aj tebe. 🙂

sevzuz
16. máj 2010

uz fotim

lucim
16. máj 2010

traky ty musis mat taku radost zo vsetkych deti, mne sa kreativita moc paci ... ale tricka bez flitrov a ine, to musi byt ina "sranda" 🙂

zmurkaz
16. máj 2010

no a aj ja pridám svoju trošku .... včera z oslavy nás viezla svokra - majú novšie auto, ktoré ešte nešoférovala - teda asi 2 - 3x len ... A pri odbočovaní jej to skapalo .... a v tichu tichúcom Jurko vyhlásil .... "Tak toto je trapas" 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zmurkaz
16. máj 2010

jooo a chcela som napísať - super - trakuš - detúchy 😉

nykyta
16. máj 2010

lu dakujem,ale ja som zartovala 😉 ja uz ich mam davno stiahnute a skopirovane 😉 este vtedy ked boli tu na konovi zverejnene 😉 dufam,ze si sa nenahnevala ked si to musela poslat aj mne 😎

ozi
16. máj 2010

som si odbehl, bo malá

veď presne, len si to netreba všímať a zabudnú, my také slová nepoužívame ani keď tam nie sú deti, takže u nás to nemajú kde počuť a Maťo bol poučený o stratégii ignorovania, lebo by to nevyšlo

no mne ináč bolo riadne do smiechu, lebo vždy, keď to povedal a kukal, ako budem reagovať a ja nič... ale raz to povedal viac krát tak, aby som zareagovala, a ja na to "čo čapici?", potom sa to opakovalo a potom ho to prestalo baviť
😀
no malá sa ozýva zo spánku, ach tie zuby , chúďa malé

ozi
16. máj 2010

zmurki, tak dobre zabil 😀 a čo svokra?

nykyta
16. máj 2010

zmur dobre tak svokrusa mala radost 😀

nykyta
16. máj 2010

ozi posielam pusinku malickej na pokojnu noc 🙂 🙂

zmurkaz
16. máj 2010

svokruša nič ,,,,zostalo to bez povšimnutia ... ale si viete predstaviť ako som sa bavila 😅

sevzuz
16. máj 2010

tuto la to je je to velkost 86-92 ale lukaskovi je to take v pohode ze troska volne. a maju aj vacsie velkosti a aj pre dievcatka tie maju krasne farby

lucim
16. máj 2010

zmur to je najlepsi vtip dnesneho dna 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nyky, ty potvorka 😉

ozi, nech zubaky neotravuju a vylezu,
u nas potvrdene, sme 6zubec. 😀

strategiu ignorovania zapisujem do pamati, na nase kecadlo to mozno bude treba aplikovat medzi prvymi. 😉

nykyta
16. máj 2010

sev a pre teba som ho obliekla takto 😀 😀 😎

sevzuz
16. máj 2010

ahoj zmukra, tak jurko je vtipalek 😀 😀 😀 😀

sevzuz
16. máj 2010

jej macko taky je kraaasnucky
vies co nyky ja ked niekedy pozriem na lukaska tak vidim veeeelku podobnost medzi nimi, ty nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre