Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
17. máj 2010

Tkaky - tak už mi je to jasné jak facka! Šak ty ani nič iné byť nemôžeš - by si sa minula povolaniu! A ešte mi povedz že v obchode s oblečkom 😀 😀 😀 😀 ...a to už bude potom len gól 😉

zmurkaz
17. máj 2010

joj - som to po ... Traky 😅 😉

zmurkaz
17. máj 2010

idem zavesiť to nešťastné prádlo 😒

traktor
17. máj 2010

inak ja som furt chcela byt ucitelka v materskej skolke...ale...v 8 rocniku prisli ku nam do skoly z inzinierskych stavieb, ze hladaju babu a ze jej budu platit skolu...nemusi robit skusky nic..a po vyuceni , ze daju byt aj robotu...vtedy to tak bolo....tak som nastupila do skoly a kazdy mesiac este za to dostavala aj vreckove 😉 ...v 2 rocniku inzinierske skoncili ale skolu mi platili aj cely druhy a treti rocnik....akurat, ze uz potom nebol ten byt ani praca...ale kedze jamam velke 😀 ...tak robotu som mala hned...a potom len rodit a rodit a rodit...

traktor
17. máj 2010

kaky 😀 😀 ...nie oblecko...potraviny...vsak preto tak rada mlsam 😀 😀 😀 ...ale ja mozem byt aj v mäsiarni, aj pri obleceni....praxovala som vsade...som multifunkcna 😀 😀 😀

zmurkaz
17. máj 2010

som odbehla - 😀 😀 😀 - aj ja som chcela byť učiteľkou v škôlke 😵 😵 😵 😵 😵

zmurkaz
17. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

lucim
17. máj 2010

traky, ja si ta viem tiez zivo predstavit v obchode s oblecenim, vaaazne 🙂 🙂 🙂 jj zmur 🙂 ... a byt a praca, kto by nebral? 😉

raona
17. máj 2010

traky, ja nemusim byt ani predavacka mlsam furt volaco 😀 😀 😀

lucim
17. máj 2010

ja som nechcela byt ucitelka, som tvrdila, ze nemozem byt deckam nepriatelom len tak z principu, z pozicie. 😉

zmurkaz
17. máj 2010

môj muž hovorí - že nemôže bo by ich pobil 😀 😀 😀 😕 😅

raona
17. máj 2010

neuverite, aj ja som chcela byt ucitelka v skolke, no nevzali ma na ten odbor, tak som sa dala na soc. pedagogiku a skoncila som len bc. a prislo dieta 😉 😉 a kto si tu skolu za mna dokonci???? /ale keby mam prachy na vyse, tak aj to mgr. by som uz tento rok robila, len vela chceli a tak kvoli domu a fin. som dalej nesla.../

traktor
17. máj 2010

no...kde su tie casy ked dali aj byt aj pracu....

lucim
17. máj 2010

taaaakze, deti v skolkach nam ma kto vychovavat , to je dobre ... aha, hned tri naraz. 🙂

traktor
17. máj 2010

ja viem, ze na to nevyzeram...teda mojpravopis 😀 ...ale ja milujem slovencinu, rada citam, rada pisem...len uz musim kukat aj na klavesnicu aby to bolo bez chyb 😀 😀 😝

lucim
17. máj 2010

traky, este su take oblasti .... len je to byt o 300km dalej ... a tak... 😉

traktor
17. máj 2010

ja viem preco som nesla za ucitelku...ze naco....ja som si skolku sama porodila 😀 😀

raona
17. máj 2010

baby mi to tu hrozne blbne, nemam uz na to nervy... idem off.. dokukam 112stku a pojdem spat.. tak bruuu noc vsetkym

zmurkaz
17. máj 2010

babule - prádlo povešané, únava jak fras 😠 ...sa mi oči krížia 🙄 ..idem spať 😉 ...zajtra idem ekúpiť mladému stôl - keď už bude tým prvákom nech to má ze vším všudy .... a potom mangelíka do práce odprevadím a opäť sama jak prst s dvomi deťmi ... ja viem - mám vás 😉 😵 😵 😵

dobrú nocku 😵 😵 😵

traktor
17. máj 2010

dobru nocku babulky..idem aj ja...zima tak sa aspon ohrejem..paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

lucim
17. máj 2010

tak vam na dobru noc pridavam fotecky:
matko pozoruje bager u nas na zahrade .... 🙂 pred tymi dazdami .

marcu
17. máj 2010

ahojte,môžem sa k vám pridať?ja mám tiež chlapčeka Tomáška narodeného 7.7.2009 stále si vás prečítam ale teraz by som sa aj chcela opýtať že už sa môžu vlásky ostrihať zo strojčekom?mne každý vraví že do roka nesmiem ostrihať 😲 ináč máte všetky krásne detičky a strašne šikovné 🙂

lucim
17. máj 2010

marcu, akurat som misla vypnut pocitac,... jasne ze sa mozes pridat, tomasko ma krasny datum narodenia 🙂
a neviem o tom nic, preco by sa nemohli vlasky strihat.

marcu
17. máj 2010

dakujem lucim 🙂

susy
17. máj 2010

moje zlatíčka

lucim
17. máj 2010

susy jeeeej, zlati, ale rastu, vsak by som maximka ani nespoznala. .. a ty ako zijes? som ta daaaavno necitala, si skor v teme so starsimi detmi, ze?
odpovede precitam zajtra, uz som aj osprchovana, teraz uz paaaaaa.

traktor
18. máj 2010

dobre ranko, oslavencom gratulujem 😵 a najviac tomu mojmu 😵 PATKO VSETKO NAJLEPSIEEEEEEEE 😵 .....susy chalani su krasny 🙂 , marcu vitam ta tu, tomasko je krasny okaty chlapcek 😉 ...a vlasky...mozu sa strihat kedy chcu...tu ide len o to ci dietatko bude spolupracovat...

dzio2
18. máj 2010

aby sme boli v obraze klaru sme vylucili PRETO , lebo,sme sa stali SUK TEM , a prestala ku nam pisat , a na ostatne temy chodila , pisali sme jej IP a kaslala nato , prisla jak velka voda , ZE ONA NEMA TOLKO CASU ? A ZE DROBEC JE ZLY 😕 ? etosjo, a na inych temach vypisovala romaniky 😕 😕 😕 😕 , takze tak , klara ani si n evies predstavit ,ako nas vsetke mrzelo, ze si neprisla k nam a pritom si bola na MK , bolo to tazke rozhodnutie , lebo si nam prirastla k srdiecku , takze urcite to nebolo iba pre foto , a nevedeli sme , ze co sa deje , co sme spravili, ze nas ignorujes

traktor
18. máj 2010

mne je v podstate aj jedno, preco klara odisla z inej temy a dosla tu...pokial je to v ramci slusnosti a neutoci na druhe baby,tak je to ok...ak sa jej u nas paci, je tu vitana, aj ked bude menej prispievat, takych tu je viacej... 😉

traktor
18. máj 2010

jej dzio, mala je zlata, a ake ma copiky 😀 😉

monr
18. máj 2010

bré ránko,

oslávencom gratulujem, aj malinkým, aj trošku väčším 😉

fotečky krása

ad únos, je to hoax, behá to po nete už zopár rokov. Poplašná správa.

a môj názor, keby som sa mala vkuse stresovať takýmito rečami, tak som dávno na psychiatrii. Myslím, že netreba stresovať a strachovať sa popredu, je v živote dosť reálnych situácii, keď sa musím báť oprávnene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre