Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
18. máj 2010

ha...nie je frajerina nosit maly zadok ale velky 😀 😀 😀 😝

traktor
18. máj 2010

....a tvarit sa pri tom , ze je maly 😀 😀 😀

traktor
18. máj 2010

to uz je umenie...a ja ten dar mam 😀 😀

vendulacky
18. máj 2010

ahojky nyky, jsem uspávala klíště....už chrní 😉
já mám vařeno od včera - kuře na paprice, jen ty knedlíčky se nepovedly, je z toho taková kejda 😀 ale však já se to jednou naučím 😀
malé jsem vařila čočku, tu mi oprděla, tak na dnešek má zeleninu a rýží - rajčata jsem blanšírovala a vařila, jestli to můra nesní, tak kapituluju a bude o rohlíku...stejně jí chutná nejvíc 😀

nyky a co vám bylo?

lucia32
18. máj 2010

Trak...ty máš tých darov viac, že? 😀
Ja som celá súmerná a ešte pekne slaninkou obalená 😀 , ale tam pod tou škrupinou sa skrýva telo, krásne, dokonale, len ho nájsť 😝 😀
U nás tiež stále prší, ale len tak light...a na markíze ide Sandokan...páni, že klasika 😀

vendulacky
18. máj 2010

jinak ty hračky, známá, resp. bývalá šéfová, se zeptala, jestli nechceme hračky, že to dá jinak na červený kříž...a to víš já nenažraná jsem je hned zbalila 😀 ale jsou to poklady, krásný nezničený věci, spousta knížek, her-některé ještě nerozbalené a milion hracích plyšáků...

nykyta
18. máj 2010

no nic macik sa budi tak idem off 🙂 pekny dnik koceny 🙂 🙂

vendulacky
18. máj 2010

traky, ty to prostě umíš vokecat, ale děláš to super, být všichni jako ty, tak není zamindrákovaného člověka 😉
luci 😀
..přepínám na markízu...

lucia32
18. máj 2010

Vendy...a čočku obyčko, či tú červenú? Lebo ja som red nikde nezohnala a obyčko sa bojím dať, aby sa " nezdula " 😝
A knedlíky si aké robila ku kuraťu?

sevzuz
18. máj 2010

ahojte
vsetkym skoro zaplavenym, drzim palce aby sa to nakoniec vas ani vasich rodin a blizkych nedotklo 😔

to klara a jej byvala partia, sakra fakt nechapem NACO si niekto zaklada sukromnu temu, ale par desiatok stran dozadu som tu mala podobny problem takze asi som zaujata, ale nemam pocit ze by KLARA NIEKOHO OHOVARALA tak LASKAVO JU TU VY NEOHOVARAJTE sem chodia baby aj len raz za dva mesiace myslim a preto je tato tema super a vdaka tomu ze su tu DOMACE take chapave dufam ze sa tema nikdy nezavrie, co nechcem aby videli ostatni napisem do IP-cky

Mimochodm zjavne nas citate tiez a neprispievate, PRECO???????

KLARA KLARA nieze prestanes prispievat, ked ti mam pravdu povedat ja som bola na nervy co tu na mna popisala jedna baba, tak dufam ze ty to znasas lepsie 😉 a kludne prispievaj aj do inych tem ked mas tam co povedat, tu nikomu nevadi ze si len precitas a mozno sa s nejakymi problememai stotoznis a ciastocne ukludnis ze ani nemusis pisat ved aj ostatne kocky a deturence to maju tak a tak 😅
A snad sa vam upravilo aj kojenie, drzim palce

A vsetky detusky co tu su "vylepene" za dnesny den su strasne krasne az pri pohlade na nich si uvedomujem ake "velke" dieta uz mam doma, ze skoro rok! fuuuha 😵 😵 😵

A zavidim vam v dobrom ZUMBU ja by som tiez chodila ale do konca juna si musim dorobit skusky takze neni casu, snad sa potom na to dam, dufam 😀

A mimochodom dnes sa ucim, babka strazi Lukaska takze vela nepiste nech sa mozem ucit 😀 😀 😀 😀 😀

a nyky tesim sa z vysledkov a k tmu plaveckemu oblecku, ved ked to budu mat vo stvrtok este v liudli tak ti tam skocim, alebo si skoc do lidli zajtra v tt sama to urcite este budu mat v jednom z tych troch 😉

nykyta
18. máj 2010

ven v piatok padol na nos a tiekla mu krv tak na pohotovosti nam povedali,ze musime ist na kontrolu nosno-krcno usnemu 😕 tak sme boli a chvalabohu nema nic a uska ho tiez boleli na dotyk tak preventivne skontrolovali aj tie 😕 😕 vsetko ok 😀 😀 mozeme ist zajtra plavat 😀 😀

sevzuz
18. máj 2010

traky mi nehovor ze nazivo sa nevies prejavit, ako si to spominala ked ste mali mat stretko, ved ty si taka coool, ale vsak co ti ine zostava vsetko pochytas od tych tvojich pubertakov 😀 😀 😀

a co je s inn, dlho tu nebola!?

nykyta
18. máj 2010

ajoj sev 🙂 dakujem 😉 😉 a zajtra na nas nemysli a uc sa 😉 😉 😉

traktor
18. máj 2010

lu 😀 , ven 😉 ..a nech zije sandokan 😀 😀 😀 😀 ...sev , tato tema nezanikne nikdy...ked tu uz aj nikto nebude, ja si aj sama zo sebou rada popisem, co uz 😀 😀 😀

nykyta
18. máj 2010

sev presne tak ako si napisala 🙂 nedame si nasu svorku 😀 😀 😀 ved tu je taky klud-respekt a pomoci sa tu dockas hned 🙂 😉 takze ziadne lumparne tu nebudu 😉 😉

nykyta
18. máj 2010

trakus pokial ma nikto nevyhodi tak aj ja tu budem s tebou 🙂 🙂 konecne som tu a tak skoro neodidem 🙂 🙂 🙂

nykyta
18. máj 2010

a co ma byt aj povoden v tejto teme 🙄 🙄 🙄 ved toho je uz dost vonku 😕 😕 😕

nykyta
18. máj 2010

no ale uz ideeem za mackom 🙂 papatko

lucia32
18. máj 2010

aj ja som tu, vaša skalnička 😀

vendulacky
18. máj 2010

luci, dělala jsem tu červenou...a knedlíčky jsem dělala z hrubý mouky, vajíčka a mlíka, ale jsem je asi rozvařila 😅 ale dá se to jíst, jen na pohled je to takové rozmachťané 😀

nyky, ojojoj, tak to jste měli krušné chvilky, bojím se nejvíc takových nehod a pádů ☹ ale naštěstí je vše ok

furt hledám toho sandokana, kerejpa to je, už nepamatám 😀 😀

ahoj sev, zkoušky, tak to máš taky o zábavu postaráno, já drtím italštinu, když už jsem se na ní dala

my jsme s plaváním zkončily minulý týden, už máme 2 lekce a už chodit nebudem, ta druhá se v podstatě opakovala, tak už jen na "vlastní pěst"

traktor
18. máj 2010

sev musim ta poopravit...to moji pubertaci vsetkopochytaju odo mna 😀 😀 😀 ...a stretko..no tam som sa veeelmi osvedcila ako turisticky sprievodca 😀 😀 😀 ....nyky, beremta za slovo...dbudeme to tahat az do nasho konca, kym pride to chrrrr 😀 😉

ani3012
18. máj 2010

chýbala som Vám? 🙂 (tabuľka 😀)
Tak dnes tak poskromne:

gertka.....................18.7..................Andrejko má dnes 10 mesiačikov 😵

Meniny oslavuje: Viola,
Meniny oslavuje v ČR: Nataša, Toska

prajeme všetko najlepšie

Kalendárium:
♦ Medzinárodný deň múzeí (Medzinárodný výbor múzeí – ICOM, vyhlásený v 1977, oslavuje sa od 1978)

traktor
18. máj 2010

jej ani tabulkaaaaaaaaa..a ahoj 😉 ...a in bola u svokrusi, ze?...ale uz mala byt doma?..ci nie?

ani3012
18. máj 2010

ježiš a som zabudla Traky na tvojho Paťuška !!!

Patrik od traky má dnes 7 rôčkov 😵 😵 😵 😵 😵

Všetko najlepšie drobcovi 🙂

lucia32
18. máj 2010

Ani ahooooooj, jasné, že nám chýbala tabulka, či ty? 😀
Inn...príde, som ju videla na FB, teda nejaký príspevok z farmy....
Ven....neboj, občas sa aj majster tesár utne 😀

lucia32
18. máj 2010

a vtipčok nebude? 🙂

vendulacky
18. máj 2010

ahoj ani, naše tabulko 😎

jdu se asi na chvilku natáhnout, když už emča tak krásně spinká, byl by hřích nedat si šlofíka sní, tak zatím papá

lucia32
18. máj 2010

Uprostřed zimy: „Představ si, že na víkend hlásili až 30°C horka.”
„To není možné!”
„Ale ano - 15 stupňů v sobotu a 15 stupňů v neděli!”
😀 😝

vendulacky
18. máj 2010

luci, ne nadarmo je moje dívčí jméno tesařová 😀 😀

traktor
18. máj 2010

ani a vies , ze som si to ani nevsimla 😅 ...som mater co?.....ale oslavovat budeme azu v sobotu nech je kazdy doma...sa tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre