Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
20. máj 2010

nyky opytaj sa mojho mm 😀 😀 😀

raona
20. máj 2010

@lucim no mna dneska skoro jeden dement nabural na hlavnej ceste, len tak tak som sa vyhla a schytalo to lave zrkadlo, nastastie LEN zrkadlo... lenze bez toho sa jazdit neda, tak potrebujeme zohnat ine..

mala som smolny den... a to este predtym par minut mi do toho zrkadla naburala suseda bikom, tak tomu zrkadlu to bolo dneska sudene..

zmurkaz
20. máj 2010

...acer - neviem ....skús pomerať doma aké máš obliečky -teda rozmer , a potom či ste zmrzlíci alebo nie a či alergici alebo nie 😉

... a si nikto asi nevšimol - mohla sa mi malá vyhádzať z plienok na ktoré bola zvyknutá? 🙄

lucim
20. máj 2010

acer neporadim, my sme paplony dostali, je na nich napisane medica.
traky 😀

traktor
20. máj 2010

zmurka a je vyhadzana len v oblasti plienok?

lucim
20. máj 2010

zmur, to je divne, nezmenila si krem, prasok? nezmenili v plienkach nieco?

traktor
20. máj 2010

aj my sme paplony dostali....vidis....najdi niekoho kto ti ich da 😀 😀 😀 ..nie v tomto fakt neporadim...mne je v podstate jedno pod cim spim...hlavne ze mäkke a hreje, nee 😀

nykyta
20. máj 2010

@zmurkaz nemohla 😎 mne sa macik vyhadzal raz a to som mu dala len tri nove plienky odvtedy uz nic nemenim 😕

lucim
20. máj 2010

rao, to je fakt smola 😒

traktor
20. máj 2010

ja neviem..pampers boli super..az na to, ze v noci nie..bo sa prepisali...pouzivam tesco tie biele z modrym pruhom, tie ma celu noc a uplne super, a aj ritula je pekna cista, a aj malo stoja..tak super

nykyta
20. máj 2010

acer aj ja mam dilemu ake,ale casom sa hadam rozhodnem 😀 😀 ale jedno je iste musia byt antialergikus 😀 😀

traktor
20. máj 2010

rao dobre, ze len zrkadlo...tak zo mna sofer nikdy nebude....bo u mna byasi len zrkadlo ostalo cele..ostatok srot...ja sa nevmestim na cestu...nem mozem soferovat...

zmurkaz
20. máj 2010

baby - ona je vyhádzaná len na pásikoch po boku v zadu - normálne pásy tam má ... teda širšie .. a na pipine 😅 vpredu

zmurkaz
20. máj 2010

..sú to miesta, kde ani nikdy nekrémujeme 🙄

traktor
20. máj 2010

tak moze byt z plienok...ale moze byt aj zostravy..ze nieco papala a ma agresivnejsi moc..sem tam to ma matko a za den dva je to dobre, bez toho aby som to riesila...

nykyta
20. máj 2010

trakus my mame pampersky,ale chvalabohu nemam ziadne problemy 😉 a v noci su super vydrzia az do rana a nemusim prebalovat 😉 tie 12 hodinove su fakt dobreee 😀

lucim
20. máj 2010

zmur daj jej na to sudokrem s imazolom.

traktor
20. máj 2010

ja neviem ake sme mali my...to bola akciooo, v tescu, ze jeden balik kupis druhy mas zadarmo...ako fajn, lebo lahucke aj ten suchy zips super....ale sme prepisali...asi inak pisame ako vy 😀 😀 😀

traktor
20. máj 2010

jej vsade mi pise odpovedz

inneska
20. máj 2010

tak pračka perie, dieťa spí...

acer...paplony neporadím, my máme z peria, ešte dávnejšie mi dala mama spraviť..

rao...fakt smola, ale bolo to iba zrkadlo..ked nič horšie 😉

zmurka...mohli oni niečo zmeniť v pliekach 😒

lucim
20. máj 2010

my sme na pampersoch a huggisoch premium. ostatne cervena ritula.

nykyta
20. máj 2010

zmur teraz ma napadlo my sme kvoli tomu boli u koznej ☹ a nakoniec to nembolo ani zo stravy,prasku,ale dala som mu pomarancovy nurofen a z toho to mal 😕 😕 a to len raz a zevraj alergia sa ukaze aj neskor -moze byt aj za tri dni 😕 takze hes citrusy 🙄 🙄 🙄

nykyta
20. máj 2010

trakus 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
20. máj 2010

my furt dmkové plenuchy a v poho...

traky...nemá maťko dakú vedlajšiu dierku ?? 😀 😀

inneska
20. máj 2010

boooooooooože, nechcú sa mi nahadzovať tie inzoše .... asi to nechám na zajtra 😝

traktor
20. máj 2010

😀 😀 😀 ..rano kuknem..ci nema. 😀 😀 😀 ...in ani mne nejdu inzeraty..neviem..snad zajtra uz to bude ok

nykyta
20. máj 2010

inn ako sa hovori co mozes urobit dnes neodkladaj na zajtra 😀 😀 😀 😀 😀

inneska
20. máj 2010

@traktor mne idú, len sa mi nechce 😝 😀

zmurkaz
20. máj 2010

No tak ja to už riešim 4-5- deň ... imazol dosť bieda - som myslela že bude lepšie.... ale dosť dobre zaberá miešaná masť od kožnej ichtiolová ...no a značku máme Pampers Sleep&Play - ale sú tam kamilky (od začiatku) tak na tie by to mohla mať ... no zaujímavé je, že tam, kde kaká to nemá 😅 - ale to je natreté (teraz som zmenila na Bepanthen - ale keby bola naň tak má červené to, kde krémujem s ním )
...a sorry ... čítam len toto ... dávam tie veci 😅 😖

inneska
20. máj 2010

@nykyta čo môžeš spraviť dnes, nerob ani zajtra a máš 2 dni veget 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre