Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
28. máj 2010

...co sa stane s tortou ked ju necham na noc na balkone?do chladnicky mi nevojde 😅

nykyta
28. máj 2010

@lucim oooooooo 😝 tak tomuto sa hovori spravny kseft 😀 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

trakus tak to by som neriskovala 😒 😕

ozi
28. máj 2010

@traktor , daj si ju ku nám do chladničky 😀 😀 😀

lucim
28. máj 2010

ozi to je neprijemne, do kelu aj s chladnickou ... my mame whirpoolku, bola to prva A+ pred 6 rokmi a funguje, teda, pokial ju nazabudnem zavriet .. klop klop klop.
nyky, nase auta sa lestili hlavne z vnutra, 2x do roka to treba. 😉

nykyta
28. máj 2010

@ozi keby len 20 tak to by bolo este ako tak fajn 😕 ale my uz vieme ako na to tak opravarov uz neriesime 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

@lucim a ty teraz budes lestit z vonku 😀 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

a u nas sa auta umyvaju a lestia kazdy vikend,ale len ked je pekne 😵 😵 😵

lucim
28. máj 2010

nyky niekto sa vie dohodnut, ze? 😝 😀 😀 a som sa az divila, ze drahx tak rychlo sduhlasil a zacal vysavat hned aj to moje auto 😀 a z vonku nebudem lestit, ako si predstavujes, , my nemame garaz 😀

traky nemate pivnicu? u nas je v pivnici celkom chladno.

nykyta
28. máj 2010

trakus keby mi nebolo luto deticiek tak ti poviem zjedzme juu 😝 😝 😝 😝

ozi
28. máj 2010

@nykyta , hej, ale nie za kuknutie 😖 , ktovie koľko ešte oprava 😝

nykyta
28. máj 2010

@lucim ja myslim ale lestenie z vonku niecoho ineho 😀 😀 nie auta 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

@ozi no u nas za kuknutie pytali omnoho viacej a to nehovorim za opravu 🙄 hajzli 🙄

traktor
28. máj 2010

pivnicu mame, ale mimo domu...a von nejdeeeem..este tam bude daky trhac 😀 😀 😀 ...a co z mojej skusenosti..dnes uz tolko pytaju za opravu, ze sa lepsie oplati kupit nove...

traktor
28. máj 2010

nooo..lebo cesta, teraz urobi kuk..no a potom este suciastka...a je to taka palka, ze dovi a dopo..

lucim
28. máj 2010

inak, cez vikend tu nebudem, zajtra ideme do blavy, obchodak, kamosi, deturence, sad janka krala, potom sa presuvame k dalsim, noclah a v nedelu ideme na zeleznu - na partizansku luku .

som niekomu slubila prezistit, co sa to tam deje, takze mdd, skakaci hrad, majster N, nejake malovanie, hry, folklor ... organizuje to nejaka strana, ale vraj len ako tichu kampan, zevraj ziadna propaganda, proste, nedela pre deti. (kamos tam bude strazit ten hrad) 😉

nykyta
28. máj 2010

lu ako ze si tu este mm ta necaka 😎 😀 nie ze by som ta vyhanala 😀

nykyta
28. máj 2010

trakus neboj trhaci uz spia 😀 😀

nykyta
28. máj 2010

no moje milovane idem do sprchy 😉 😉

lucim
28. máj 2010

len tak mimochodom, kvoli tym dovodom, co pisete, som kupila novu pracku, ked som bola tehu ... stara nebola az tak stara, ale uz mala meneny programator a obcas sa trochu pocurala, inokedy sla v pohode ... tak som uz nechcela investovat do opravarov, nasla som akciu a mame novu. na caste pranie pre dieta som nechcela ostat bez. a som spokojna.

traktor
28. máj 2010

lucim tak si to uzite 😵 😵 😵 😵 ...u nas taky program zajtra..tiez strana ...sns...a ze koooopu atrakcii a kooopu darcekov pre deti...potom poobede aj pre dospelych..ze gulas a pivo kolko hrdlo raci...a zadarmo...tak cely valal na ihrisku 😀 😀 😀 😀

lucim
28. máj 2010

nyky mm je v kupelniiiiiiiiiiiiii 😝

lucim
28. máj 2010

traky aj vy si to uzite, a nie ze naskacete do tankoch a pojdete na budapest. 😀 😀 😀

ozi
28. máj 2010

baby a najviac ma se..e, že mám plnú mrazničku a aj chladničku, a môžem všetko vyhodiť!!! A dnes som piekla cesnakové slimáky, škoricové hniezda a dala som si zamraziť a načo nahov..? 😠

traktor
28. máj 2010

lucim, my sme prvu dali opravit..ta sa mi az hlava zaocila ze kolko...tak ze nedame a on, ze aj cestuaj pozretie treba zaplatit...a uz to bolo moc drahe..tak sme dali opravit ..a som povedala, ze nikdy viac...odvtedy uz rovno novu...teraz je to uz tretia...mame ju uz 2 roky...tak uvidime kedy zas pojde pa...

traktor
28. máj 2010

😀 😀 😀 😀 lucim..ale slotu by som tu aj celkom rala....ja sa na nom obcas aj dobre bavim 😀 😀

ozi
28. máj 2010

sorry, som som taká nasr..., zvažujem, či kúpiť novú, a teda akú, alebo dať opraviť, zajtra sobota, mm preč, kde dám jedlo??? 😠 😠 😠

traktor
28. máj 2010

ozi a nemas daku susedu kde by si to mohla na tie 2 dni nechat?...u nas si tak raz suseda nechala...

traktor
28. máj 2010

ozi a co sa jej stalo...nemrazi?..ci tecie...

ozi
28. máj 2010

@traktor , si mi to zobrala z úst, takže asi radšej novú??? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre