Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor 😨 😨 😨 😨 😨 a už stoj voda jedna nepodarená !!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
@brinzulka 😠 ...v TT furt prší ..... nemám slov .... 😠
@lusia_99 ...všetko najsamlepšie 😵 😵 😵 😵
@lucia32 😉 🙂 😵 😵 😵 ...a čvo že si tu nebola?

a úúúplne všetkým aj "dospelým" .... hurááááá máme sviatok (tak kto môže cmuk k maminke sa potúliť 😵 😵 😵 😵 😵 - šak furt sme deti - nem? 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucia32
1. jún 2010

@lucim no comment...to čo sú za ludia? To by som zavesila za gule do prievanu a rezala po kúsočkach 😠 okrádať mamičky s detičkami...

lucia32
1. jún 2010

@zmurkaz boli sme včera vyberať stehy v PO, a doma sme zistili, že jeden mu zabudla vybrať 😝 riešila za pochodu jedno dievčatko pred nami, ktorému opreovali achilovku a mudrci na rehabilitácii v Humennom s nou cvičili koleno 😝 ) a tak práca chvatnááá, málo platnááááá 😅 , som sa doma hrala dodatočne na chirurga 😀 a kúpili sme si drevený stolíííík ...hurááá, ešte šťastie, čo keby mi niekto ukradol peňaženku? 😠

zmurkaz
1. jún 2010

@lucia32 ..no to nemyslíš vážne - to jak mužov krstný - išiel k ortopédovi že ho bolí prané koleno - tak mu dal zrontgenovať obe a potom vyhlási -"nie pane - vás bolí ľavé" 😕 😕 😕 😕 😕

lucia32
1. jún 2010

@traktor no to je teda sila....čo sa to už deje...najprv lucim, teraz ty...ja nestíham zírať...mrchy jedny zlodejské 😠

lucia32
1. jún 2010

@zmurkaz no tomu sa povie odborník 😀

lucim
1. jún 2010

dobre ranko vsetkym. 🙂
dvojickam krasne prve vyrocie, prijemnu oslavu, ostatnym super vymesacniny, huraaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vcera som sa dlho cvachtila vo vani a potom som uz bola taka vlacna, ze som radsej isla spat k matkovi, a dobre som urobila, lebo dzavotal uz pred 7, co u nas nebyvalo, ale vcera zaspal o 19tej, ked sme na tom jednom spanku denne. 🙂
@lucia32 zlodeji su svine a urcite uz citas , ze traky sa stalo to iste a este horsie ... oni tam mali vsetky peniazky na tento mesiac 😒 .

zmurkaz
1. jún 2010

waw - tak to som nečítala ani ja 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

lucia32
1. jún 2010

@ani3012 krásna Evička, krásna tortička...prstíček fúkam.....fúúúúú, nech nebolí 🙂

lucia32
1. jún 2010

@lucim ahoj....no akurát som to čítala....na to už človek nemôže nájsť slovo, my ked ideme do obchodáku, tak peniaze delíme pre istotu do 2. penaženok 😝 , kebyže niečo, tak aby nám zostalo 😅

lucim
1. jún 2010

jaaaaj, zmur, to je realita? znie to ako vtip, s tym doktorom 😀 lu, aspon, ze ste ten steh uz vyriesili. 😉 traky, voda hes, voda prec, cary mary fuk. 😕

lucim
1. jún 2010

ven , risankovi posielam tiez veeelikeho cmuka, urcite akurat spominate, aky mala segra zabavny porod. 🙂 🙂 🙂

a vsetkym detom cize uuuplne vsetkym vsetko naaaaj, kazdemu posielam :

lucia32
1. jún 2010

@ani3012 diki za link....

lucia32
1. jún 2010

@lucim diki za lízanky 😀

vendulacky
1. jún 2010

jj, byl to porod roku 😀 ...utrousila dítě po cestě ze záchodu... 😀 😀

tak dítko už spinká, dneska vstala v 7 (což je momentálně nezvyk) a už mi tu zývala na celej barák 🙂

Tady můžete mrknout na fotky, kterak se matka od dítěte vylila v bírceltu 😀 Byla fakt jak vypuštěná ze řetězu 😀
http://www.facebook.com/profile.php?id=16457967...

laurajana
1. jún 2010

všetkým detičkám na svete hlavne veľa zdravia k ich dnešnému sviatku, nech majú každý deň, naplnený láskou svojich rodičov a okolia

majkas
1. jún 2010

ahojte,

aj my sa pripajame ku gratulaciam nielen oslavencom ale vsetkym nasim deturencom 😉

my prave teraz tiez oslavujeme spankom, sak co uz moze byt lepsie 🙂 a konecne sme nasli sposob ako bez kriku strihat nechty na rukach: posadim si ju nakolena, zapnem na mobile nahrate videa kde je Tamik a to jej dam do ruky a druhu zatial striham 😎

luci,traky to mi je luto ze vas okradli, hanba takym ludom, by som ich zavrela hned tam kam patria, zlodeji jedni....

lucia32
1. jún 2010

majkas ahoj 🙂

majkas
1. jún 2010

ahoj luci, ako sa dari? a ko ide nova prevadzka? to kolko ich uz vlastne mate 2 ci 3?

majkas
1. jún 2010

a nemate nahodou niekto odsksane plienky balla happy? budu mat teraz akciu v carrefoure ale neviem ci su dobre

majkas
1. jún 2010

vendy tak to vyzeralo na poriadny odvaz 😉 ale aj to treba raz za cas

ja uz sa tesim ked Tamik podrastie a pojdeme konecne do kina hoci aj na rozpravku 😀

ani3012
1. jún 2010

Maji,tie som používala na Kramároch,keď malá ležala na oddelení pat.novor,lebo len tie tam predávali -myslím veľkosť 0, ale vtedy Evička bola malinká a necikala veľa,tak neviem teraz posúdiť.

lucia32
1. jún 2010

@majkas bella happy? tie nosíme, sú celkom fajn...nosia mi ich naši z KE....
prevádzaka funguje celkom okej, moje predstavy sa naplnili, akurát stíhame platiť pôžičky 😝

majkas
1. jún 2010

@lucia32 a su take makksie ako pampers ci skor take tvrdsie? lebo akcia ma byt ze za 9,90e kupis 2 baliky co sa mi zda super cena

a super ze vam to ide, sak raz sa aj tie ozicky splatia a budete uz len bohatsi a bohatsi 😝 😉

majkas
1. jún 2010

@lucia32 a jaku mate velkost? stvorky?

lucia32
1. jún 2010

@majkas
máme 4ky a sú akurát, pampers mám momentálne 5 a sú volnejšie, asi budem kupovať už 5ky....
a tvrdé-mäkké, myslím, že niečo uprostred...ale ja som celkom spokojná...teraz sme dostali 3 megy balíky po 70 kusov...tak máme nadlho ...

majkas
1. jún 2010

luci a kolko Naty vazi?
cize tie bella happy su vacsie jak pampers? lebo nam su pampersy 4 take akurat tak aby som nekupila male

lucim
1. jún 2010

uz som zase pri vas 🙂
matko spinka a papal kuraciu polievku so zeleninkou a hlavne masko z nej 😝 ... ranajky mi ofrflal - rohlik s jogurtom, ale uz sa nam to lepsi 🙂

aj my sme konecne nasli ine plienky, ktore nam sedia - z kauflandu wickies comfort , sme kupili skusobne male balenie - velke nemali momentalne a su vyborne, len trosku hrubsie od pampersov a pekne sedia, kopec gumiciek , neprecurame v noci. ak to co nemali bolo nase cislo, co momentalne neviem, tak sa prudko vyplatia, ze 0,11€. pouzivate ich niekto?

majkas
1. jún 2010

lu ahoj 🙂 no mne ide hlavne o noc kedze cez den latkujeme

vendulacky
1. jún 2010

tak jsme se vzbudily, stihla jsem pospat i já hodinku 🙂
majky, měla jsem jeden tuplák a stačil 😀 ale bylo fajn si vyvětrat hlavu 😉

..zdálo se mi o buchtách na páře 😀 tak bych tímto chtěla požádat trakuš, jestli by mi taky nehodila ten vynikající recept na ty buchty, jsem tu někde četla jak ho chválily 😉
tak jdem obědvat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre