Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
2. jún 2010

Moni, Zuzi ahojte 🙂
žmurka...mne už zblbol, odiešiel hardisk na noťase, mladý s ním švacol o zem...hlavne, že som kúpila minulý týždeň nový monitor za 100€ 😠 , môžme šetriť na nejaký vytuningovaný repas 😝

monr
2. jún 2010

nám vytiekol v sobotu radiator, pridávam sa do klubu, v polke pracovni zdulo parkety a páni z bytového majú čas prísť opraviť 😠

monr
2. jún 2010

@lucia32 s počítačom človeka vždy vytočí, ked sa pokašle.

lucia32
2. jún 2010

Monr...ešte šťastie, že doma boli 2, lebo by mi tie moje opice už vypili krv, alebo by sa mi sáčkovali na prevádzku 😝 😀

monr
2. jún 2010

veru, radšej mať do zálohy, len nie vždy sa to dá. u nás našťastie hej, ale tiež by som nadávala, keby môj pokazil.

monr
2. jún 2010

tak sa mi dnes nič nechce, pobede musím šlapať s kikou na tanec, vystupujú na opačnom konci mesta, zajtra zas 😢
a boty má komplet premočené doma, ešte som nekúpila jarné, asi pôjde v čižmách.
a mišina mi tu vykrikuje

lucia32
2. jún 2010

Jeden sme kupovali nový, asi pred 3 rokmi na narodky a noťas používaný, ale chudáčik nemal dlhú životnosť 😝 Viem, že nie každý si môže dovoliť 2, ale časom to bude určo lacnejšie a lacnejšie , tak ako dnes telky...my sme kupovali 14 rokov dozadu 55 uhlopriečka mono telku za 14.500 Sk a dnes taký šrot stojí 150€ 😝 takže dúfam, že o 10 rokov bude stať nový PC 150€ 😀

monr
2. jún 2010

hej idú dole, ono cena dosť závisí od toho, či je to stolový alebo notebook a čo všetko v nich je dané.

lucia32
2. jún 2010

monr ...aj naša tenisky mokré a večer jej oco vraví...nemáš mokré? néééé, dnes brala heelesky bez kolečiek a poobede asi pôjdeme niečo nové pokukať...chválabohu, že tu od dnes rána svieti slniečko, občas skočí za mrak, ale aspoň neprší 😉

monr
2. jún 2010

a pokiaľ to nepotrebuje človek na nejakú super grafiku, alebo extra hry, tak sa dá zohnať celkom v pohode.. Ale sú dôležitejšie veci ako compy.

monr
2. jún 2010

tu prestalo pršať pred chvíľou, chúda si musela obuť čižmy, bo iné niet doma. Asi až cez víkend kúpime, aj tak bude mať narodky v sobotu, tak sa to spojí 😉

lucia32
2. jún 2010

Moni...jasné, že sú dôležitejšie veci ako compy, ale vysvetlí to 14 ročnému pubertiakovi 😝 A pre pokoj v rodine je fajn mať 2kusy 😀 , aj ked môj M s tým nesúhlasí, on by im to vyhádzal oknom 😀 ...ale teraz je to trochu ťažšie, bo mladý už dlhšie netrénuje a tak len smrdí doma a ani von sa nedá ísť 😝

lucia32
2. jún 2010

Babulky autičkárky...už máte tlačivo Správa o nehode ? Je to povinnosť od 1.6.2010...tu je link, môžte si ho stiahnúť aj z internetu 🙂 http://www.das.sk/index.php?id=170

nina41
2. jún 2010

Baby v noci mi maly spadol z postele,trochu plakal,dala som mu piť a spal dalej,teraz driemal ale spal iba 10minut a koniec ,nezvracia nič.aj doktorke som volala,že ked nema opuchnutu hlavičku,tak by to malo byť v poriadku

lucia32
2. jún 2010

@nina41 len ho pozoruj a kebyže sa ti niečo nezdá tak s ním chod...aj naša minule spadla večer z postele akurát, že na bruško a rúčky mala pred tváričkou, takže sa ani " nebuchla " , len zľakla ...

riusik
2. jún 2010

ahojte... babulky moje, to co je za obdobie??? stale ktosi s dakou katastrofou ☹
@nina41, urcite je vsetko ok, inak by si uz nieco zbadala, ved si poznas svojho chrobacika.. a to sa stava. verim, ze velmi neprijemny pocit,ale co s nimi, ked su ako zive striebra niekedy, vsak?

pocasie nejdem ani komentovat 😠

kradeze a nefungujuce pre zivot nevyhnutne veci (compy atd.. 🙂 ) - snad uz stacilo, nie??

@traktor, ta to uz co je? na vas sa to dako lepi, dufam ze uz je muzikovi lepsie 😔

laurajana
2. jún 2010

ahojte babuľky pridávam pár nových foto úlovkov a tak naša babula pomaly 10-mesačná 🙂

laurajana
2. jún 2010

Lucinka vďaka - tlačivko už tlačíme 😉

ani3012
2. jún 2010

my to tlačivo máme originál od poisťovne,ale tiež ďakujeme.
A sa mi zdá,že júlovkám niekto učaroval-samá katastrofa 😖

lucia32
2. jún 2010

Tlačivá mohla každá poisťovňa zaslať, však keď už im platíme, že? Ale lepšie takéto ako žiadne 🙂
Lauruška je kočka, maminka nakupuje a nakupuje 😀 , my sme si dali teraz pauzu...my teraz predávame 😉
Ani...žeby nejaký vírus šíriaci sa netom? 😝 😅 🙄

laurajana
2. jún 2010

Lucka áno mala by...a vidíš, neposlala zatiaľ, zrejme si dávajú na čas...veď čo už je proti takému tlačivku taká pokutka, že? 😉 ...sme predali tak kupujeme...tak je to dookola, len neviem či využijeme, lebo aj malému som namiesto plaviek kupovala dáždnik...jaj tento čas, kedy sa to umúdri žienky, neviete?

Traky držíme mm palčeky, nech je rýchlo fit a doma...to aj z tej vody...prechladnutie, seknutie...hrúza...chce pomôcť a takto to skončí...držkajte sa

ani3012
2. jún 2010

tak u nás je zatiaľ všetko v pohode.Dnes mi prišla tá trojkolka-len zabudla pribaliť slniečko 😅 😒

traktor
2. jún 2010

cafte..mm doma, podpisal reverz 😅 ...bude brat injekcie a infuzie doma, mame susedu doktorku, bude mu chodit pichat...ale velmi ho boli chrbat...a akurat hlasili, ze do vecera sa torysa vyleje, mame sa na to pripravit...niektorych uz evakuovali..sme boli pozriet ...total zaplavene domy...strasne...ja som tak rada,ze byvame dalej...ku nam by to nemalo dojst...my mame len spodnu vodu...inak fakt..kazdy den tu niekto nieco zle pise...tak uz prosim, ze stacilo...uz len same dobre spravy...a este dakujem inke 😵 😵 😵 😵 ....a ani evicka sa tesi trojkolke, ze?...aj matko okolo nej chodi...len vonku ist nemoze...uz mu je dnu zunovane...

traktor
2. jún 2010

...a este vsetkym dakujem, ze na nas myslite...je dobre mat taku velku super rodinu 😉 😵 😵

ani3012
2. jún 2010

@traktor jasne že na Vás myslíme všetky akurát som včera mm vravela za teba aj Lucim,ako vám ukradli peňaženky a nadával,akoby to nám .
No držte sa,síce prestava pršať ale na 4.6. hlásia dážď zase ...... 😝 😝 😝

ani3012
2. jún 2010

inak včera som nahrávala fotky na FB a tri krát mi to vypísalo,že neúspešne.Tak som to dala zas a zas a nakoniec tie fotky tam boli tri krát nahrané.
Tak si dajte na to pozor,aby ste nemuseli mazať

lucia32
2. jún 2010

trakuš tak je fajn, že ho pustili 🙂 , aspon bude doma, doma je doma 😉 A Torysa fúúúj nehanbíš sa, takto ničiť ľudom život 😝 😠 , u nás riečka Cirocha malá, všetko zadržuje priehrada Starina ...
Idem až kuk, kade to tá Torysa Ivka okolo vás tečie 😝

ani3012
2. jún 2010

Luci, ja som čítala,že Podhájska :
citujem:
Podľa jeho slov kúpalisko počas celej svojej existencie podobné problémy nezažilo. "Hladina potoka, ktorá má za normálnych okolností približne 15 centimetrov, stúpla o tri metre. Pretrhlo hrádzu, voda sa vyliala. Takúto spúšť si nepamätajú ani najstarší obyvatelia obce, je to hádam storočná voda," domnieva sa riaditeľ kúpaliska.

tak si to zober,malý potôčik a čo narobí 😒

lucia32
2. jún 2010

@ani3012 nie žeby sa nemohlo niečo stať, to netvrdím, ale u nás väčšiu galibu robí potôčik z opačnej strany 😝
Ivka už som kukala kadial tá Torysa tečie 😝

monr
2. jún 2010

som dobeda musela zmiznúť, práčka odmietla žmýkať, a uspať mišku

a našťastie som s kikou nemusela ísť, zobrali ju autom

ach tá voda, ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre