Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
2. jún 2010

dobry vecer 🙂
tu sa silno diskutuje a parenych buchtach na tie som este nedorastla 🙂 na tie si zatial netrufam ale dnes som dala segediiiin a je vynikajuci a to uz ked si ja sama seba pochvalim tak nieco na tom bude 😀

zaba2707
2. jún 2010

fifo dnes dal poobedny spanok od 17,00 do 19,20 takze bude dlhsi vecer ako zvykne byt hihi 🙂

zaba2707
2. jún 2010

tuusiiiiiiiiiiiiiiiiiim tu skapal pes

lucim
2. jún 2010

pradlo vyvesane traky, kocka uz inzerat stiahla, tak sustacky 1 takto, 2. jedine nafotit na modelovi, a este som neodolala riflikom na jesen.... 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7633040 .... a na prelomenie smoly som si sebe malu radosticku objednaala http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6759091 🙂

ahoj zabi a fifooooo 🙂 segedin? dame cez vikend? 😝

lucim
2. jún 2010

aha, este to foto 😅

zaba2707
2. jún 2010

ne neeee fifo segedin nem

to len rodkaci sa nim napchali 😀

zaba2707
2. jún 2010

mna tie mimiaukcie tiez nejako pohltili to som sa tu pri vas naucila 🙂

lucim
2. jún 2010

som to blbo formulovala ... jasne ze este nie segedin, ze my si tiez - rodicia - uvarime. 😉 🙂 🙂 🙂
moje dieta sa stravuje zdravo - ani len kusok buchy nechcelo ... ale zato mi vyjedlo prikm, po dlllhej dobe - asi 100 ml, yes! 😉 a paradicku a papricku. ... 😝

lucim
2. jún 2010

zabi a aky mas posledny ulovok z mma? 🙂

klara_klara
2. jún 2010

ahojte pripajam sa...dufam ze nadlhsie 😉

klara_klara
2. jún 2010

fiha a tu nikto ☹

zaba2707
2. jún 2010

myslim ze nejake teplacky alebo kompletik letny tych bolo viacej uz aj opalovacky nejake nike supravu som mu k tym tensikam co jednu stratil objednavala ... ale babina nam k mdd kupila dalsie tak tie uz musime silno strazit 🙂 takmer kazdy den hodim ocko na mma 🙂

zaba2707
2. jún 2010

ahoj klari sme tu 🙂

zaba2707
2. jún 2010

a idem sa pochvalit mam nove okuliarky 🙂 slepuuuuch som na citanie telku a pc tak ich mam zalozene a zvykam si 🙂

klara_klara
2. jún 2010

ahoj zabi tak predsa niekto 😉

lucim
2. jún 2010

ahoj klari 🙂
zabi, tak to si sa tam pekne rozvasnila na tom mma , a nedaju sa tenisky dat na snurky ako rukavicky? 😀 za nami minule v obchodaku pani pobehla, ci to nie je nasa topanocka ... najnovsie najdrahsie sante boticky...

zaba2707
2. jún 2010

no to potesi lucik ... ja som sa uz potom smiala ze Fifoci zaobstaram kaliopky z rokov 80-tych a tymi mu tenisky a topanocky budem istit 😀

klara_klara
2. jún 2010

pozeram ze chodite na mimiaukcie...nuz to je adrenalin 😉

zaba2707
2. jún 2010

lucik o kolkej ma byt to stretko v PN?

zaba2707
2. jún 2010

klari ja som nato nikdy nebola ... ale tu pri nasich mamickach maniackach ... proste ma strhli so sebou a uz je to pre mna akasi samozrejmost 🙂

lucim
2. jún 2010

zabi vitaj medzi stvorokymi. 🙂 aky mas ram? sexi? 🙂

zaba2707
2. jún 2010

skla nie su cele oramovane to som si pripadala jak nejaka pripecka ucitelka typicka 😀 jasne moja ze sexy 😅 to musia ini posudit

lucim
2. jún 2010

zabi innka pride vlakom o stvrt na dve, tak o pol na dve 😀 . 🙂

zaba2707
2. jún 2010

idem Fifovi urobit veceru mm ho akurat vytahuje z vane o chvilu som s5

klara_klara
2. jún 2010

no jasne ja som tiez uz bola...kvoli autosedacke ale nakoniec som aj tak nevydrazila...kupili sme novu ...

zaba2707
2. jún 2010

oki a uz je aj konkretne miesto dohodnute?

zaba2707
2. jún 2010

uz som tuuuuuu 🙂

klara_klara
2. jún 2010

aj ja a s jahodami v ruke mnaaaaam 😉

zaba2707
2. jún 2010

klari my sme autosedacku zdedili po dvojickach nasich akurat im kupovali nove bo uz vyrastli z tychto co mali tak mame maxi cosi tmavomodru 🙂

lucim
2. jún 2010

@zaba2707 stretneme sa v auparku pri detskom vlaciku, mozno kafe, potom presun na kup. ostrov.
klarka sedacka je najistejsia nova, nelutuj. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre