Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
13. jún 2010

@nykyta nyky to len odkaz zle davas...a poviem ti..aj ja som zo zaciatku tak davala 😉

traktor
13. jún 2010

@inneska dobru nocku a rano uz bez soplikov 🙂 😵
@jajona jajo tiez tak dobru nocku a choroby prec 🙂 😵

lucim
13. jún 2010

dobru nocku inneska a jajonka, sladke snicky a naberte vela sil a zdravia. 🙂

lucim
13. jún 2010

ide particka, a my sme az teraz prepli. 🙂 😒

nykyta
13. jún 2010

@inneska dobru nocku 😔
@jajona ajoj 😉 bola som vonku ako inac s trhacmi 😀 😀 😀
@lucim 😉 😉 😉 😉

traktor
13. jún 2010

a ja sa uz zlostim, ze nic v tej telke nie je...marnost a teraz zapnem a na kazdom programe reklama...

nykyta
13. jún 2010

@traktor tak mi to prosim napis do ip ako sa to ma spravne robit 😀 😀 vies majstra mame dobreho ale ja som este len nastupila a ty si uz vyssie 😀

nykyta
13. jún 2010

@jajona dobru aj tebe 😔 😔 😔

traktor
13. jún 2010

@nykyta ....nyky ale ja ked vysvetlujem...tak miesto you tube sa dostanes na mtv 😀 😀 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@traktor mas ip 🙂

nykyta
13. jún 2010

@traktor neboj len to skuuus 😀 a keby daco mame tu lu 😀

traktor
13. jún 2010

@lucim no skoro sme zapli particku 😖

ozi
13. jún 2010

@lucim , ja sa tiež netajím, no aj keď bol dnes s mojim otcom problém, je totiž za pána F. , no ale každý má právo na svoj názor...ja mu ho neberiem, škoda, že on mne by ho chcel 😀 😝 😝 😝 , ale nemá šancu

@inneska , dobrúúúú, aj ja už idem, ráno bude ťažké 😝

ozi
13. jún 2010

dobrúúú, babule 😉

nykyta
13. jún 2010

@ozi dobruu 😔 😔

traktor
13. jún 2010

@ozi dobru noc 😉

nykyta
13. jún 2010

@traktor mas ip 😀

traktor
13. jún 2010

@nykyta 😀 😉

nykyta
13. jún 2010

@traktor dakujem zajtra daco vyskusam 😉 a teraz ficim za macikom bo sa mrvi 😉 dobru nocku babulky 😔 😔 😔

lucim
13. jún 2010

nyky ja to robim tak, ze ked uz mi to video nahra, kliknem si ho, ze si ho prehram, (kontorlujem, ci to naozaj YT zvladol) a okopirujem link z hornej listy - tam kde normalne zadavas www stranku.
ozi to sa zdravis zaspavajucim, ci ides spinkat? 😉 - ad volby - dahy sa prave smial, ze teraz uplne kazdy moze povedat, ze vyhrali sme 😀 - bud na percenta alebo na koaliciu. 😀
traky hmmm 😖 my sme aspon stihli este jednu scenku pred reklamou, na buduci tyzden si na particku dame budika. 😉

traktor
13. jún 2010

@nykyta dobru..a keby nieco , tak ip 😉
@lucim no tak ja som toho fakt vela stihla..., nabuduce si to poistim 😀 😉

lucim
13. jún 2010

som smadna ... ked nejde chladnicka so studenou citronovou vodou k lucim, musi ist lucim ku chladnicke? 😖

lucim
13. jún 2010

nyky dobruuu 😉

traktor
13. jún 2010

@lucim ..juj idem si aj ja urobit citronovu vodu...uz som uvarena...

traktor
13. jún 2010

no idem hodit sprch...uz sa to neda vydrzat...lucimka dobru noc 😵 a aj vsetkym ostatnym...dobru noc 😵

lucim
13. jún 2010

uvlazena, pojdem este do sprchy a mm dnes zase nieco na mna zmurka, tak sa mu idem venovat, paaaa dobru nocku. 😵 😵 😵

majkas
13. jún 2010

tak ja asi dnes zhasnem ale este predtym pridavam aj ja link na foto zo stretka

http://picasaweb.google.sk/majkakusnirova/Stret...

tak dobru noc a CVAK 😔

ani3012
14. jún 2010

Dnes majú 11 mesiačikov 😵 😵 😵 😵

monr..................... 14.7..................Miška
puckalucka...........14.7...................Matěj

Mišičke posielame zvlášť veľkú pusinku

Meniny oslavuje: Vasil, Bazil, Elizej, Kvintilián, Kvintín, Kvintus, Herta, Kvinta, Kvintiliána
Meniny oslavuje v ČR: Roland, Basil, Bazil, Elizej, Elizeus, Herta, Vasil

Prajeme všetkým všetko najlepšie 🙂

Kalendárium:
♦Medzinárodný deň weblogerov – InWeDay (vznikol v 2004, z pôvodného dátumu 9. 6. sa presunul na 14. 6; blog = internetový denníček)
♦Svetový deň darcov krvi (WHO, Medzinárodná federácia spoločností Červeného kríža a Červeného polmesiaca – IFRCCS, Medzinárodná federácia organizácií darcov krvi – FIODS, Medzinárodná spoločnosť pre krvnú transfúziu – ISBT, pripomína sa od 2004)

monr
14. jún 2010

dobré ránko

spoluoslávencom gratulujem. Kubíkovi posielam pusku

fotečky nádherné, ste si to fajn užili.

minule ste rozoberali problémy so staršími dietkami, ja už šediviem z Kiky, neposlušný, urážlivý, drzý pesimista. 😝 😢 😖

battole
14. jún 2010

dobre ranko....teda uz dnicek....u nas uz stihlo aj zaprsat a opat pali oskar, jak divý..... 😎

@traktor uz som zistila, ze mam zly prehliadac, tak som musela zmenit a potom mi pojde ten "zavinac"

sorciera24
14. jún 2010

ahojte, zdravim vsetkych aj oslvencom, u nas doteraz hrmelo a lialo, uz od rana od 4.30 😒 ...dufam,ze sa vyjasni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre