Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
16. jún 2010

no jak sa tak tym hrabem tak odchylka merania bude dost dolezity udaj

@lucia32 @traktor dik

lucim
16. jún 2010

taaaak na chvilku sa zase ku vam zlozim...
arci ahooooj 🙂 emka je podarena slacna na fotkach. 🙂
@riusik IP 😉
majka moji znami maju digi teplomer taky ako hladas a velmi si ho chvalia. aj teplotu pripraveneho mlieka nim meraju a tusim aj vodu v kupeli. 🙂
ja som dnes objednala - do lekarne mi pride - 10 sekundovy teplomer, budeme merat pod pazuskou, na 10 sekund matyska viem udrzat v klude, ked si ho drzim na kolenach, vyskusali sme to na kamoskinom, ked tu boli.
dnes je matko nejaky nesvoj trosku - 2x uz kakal a ma malinko zvysenu teplotu, do vsetkeho, co mu ponuknem len 2x zobne ... zeby predsa len ten zub vyliezal?

traktor
16. jún 2010

matko papa strapacky s kapustou a veeeeeelmi mu chutia 😉

majkas
16. jún 2010

@lucim a nevies jaka to bola znacka? tu v nasich zdravotnicky potrebach by mali dnes poobede dostat microlife len neviem aky typ presne. dost sa totiz obavam ze takako pri prvych dvoch ockovaniach tak aj teraz nam teplota vystupi v noci a to bolo placu ked sme ju zobudili,a kym sme zmerali v dupke teplotu... ale to sa este nebranila, teraz mi nedovoli ani strcit teplomer do dupky... 😒

@traktor ze prajeme dobru chut

ja som dala Tami do jedla trocha cervenej papriky prvykrat tak uvidime ci spapa, chut to podla mna velmi neovplyvnilo ale ma to peknu farbu 🙂

lucim
16. jún 2010

traky juuuu, tie vase rodinne foto su uzasne, fakt neskutocne sa podobate 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 . a u lu - keby si nepovedala, tak si myslim, ze je to foto jedneho cloveka 🙂 🙂 🙂 🙂
majka prave volam s kamoskou - znacka je thermofocus , jej drahy ho kupoval cez net.

traktor
16. jún 2010

majka papriku davam uz aj ja..tamarka si to ani nevsimne..a jedlo vyzera krajsie..nie ako ...

zaba2707
16. jún 2010

AHOJTE BAMBULKY my sme akurat teraz tiez kupovali dva dni dozadu teplomer zn. Topcom je to taky trojsekundovy staci prilozit k cielku alebo sa da vytiahnut taky vrchnak a da sa pouzit aj ako usny ... nas fifo miluje ked mu cistime uska tymi spajdlickami drzi ako hluchy dvere hadam ani nedycha vtedy ... a ked sme skusili tento teplomer tak taky isty blazeny vyraz ako ked mu uska cistime ... takze ten ... super je ze meria tak rychlo a vraj usne su najpresnejsie 🙂

zaba2707
16. jún 2010

Trakynka Matejkovi este raz vsetucko najlepsie k narodeninkam vela vela vsetkeho ale vy ste spokojna stastna usmievava rodinka tak hlavne nech je to zdravicko 🙂 cmuk nasmu velkacovi

a ostatnym vymesacnikom vsetko naj tiez samozrejme prajeme cmuk cmuk cmuk

lucim
16. jún 2010

majka a vyrobca je tecnimed.
my tiez trosku opapricene jedla papame - vcera bola bryndzova natierka s mladou cibulkou, to si matko posmakoval - teda tych par kusockov na rohliku.

majkas
16. jún 2010

@lucim lucka dik, takze je to ten z prveho linku co som davala

no ideme pripravit obedik, kedze uz je princezna hore a potom poradna, tak drzte palce nech nas je pocut len na prizemi, nie az na tretom poschodi 😀

papa

lucim
16. jún 2010

ahoj zabiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 ako v robotke? ide to od ruky? 🙂
majka nemas zac a drzkajte sa. 😉
sa musim pochvalit - mam viac ako polku pradla pozehlenu ... matko papal, hral sa s kockami a hadzal veci zo stola dole vedla mna v stolicke, tak sme trochu zvladli ... o chvilu sa vrham na zbytok. 😅

traktor
16. jún 2010

mame doma novu upratovacku 😀 😀 http://www.youtube.com/user/matejkovamamina 😉

samayka
16. jún 2010

@lucim - vy ste kráááásny horolezeeeec 😀 som ti chcela už skôr napísať a spýtať sa, že od kedy je maťulko blonďáčik?? strašne je krásny. joooj taký tuli-tuli na vycmukanie 🙂))))))))))))))))))

naša sýkorka dnes úžasne zaspala. cuckala mliečko v posteli, zrazu sa len odtiahla, hodila na mňa kukuč s takým jemným úsmevom, pritúlila sa a tak v objatí som jej rozprávala akú jej upečiem tortičku a tak.. a zrazu to neodpovedalo a hajalo. tak som ju zložila, prikryla a hajáme. joooj láska moja malá krásna...

samayka
16. jún 2010

traky - zlatíčko... naša babulka zatial zvláda to pranie.. nakladáme a vykladáme a nakladáme a vykladáme... čo už keď nemôžeme ísť von..

lucia32
16. jún 2010

@traktor za Maťulom sa budú ženské trhať, nie že je len krásny, ale vie aj upratovať 😵 , hotový podpultový tovar 😅 😀 😀 😀

lucia32
16. jún 2010

@samayka ahoooj...no tak to je krááásne...cmučky naše malé sa už vedia tulinkať...no na spapkanie...naša micka dnes vstala o 6.20...príjemná zmena oproti 5.30 😝 😀 mm zahlásil...nmo ešte mesiac, či dva a snáď aj ráno pospíme 😀

laurajana
16. jún 2010

traky úžasné videá...čo nepozametáme - spapáme 😀 detičky sú fakt úžasné...srandy kopec

Lucka pekná nová foto v pase... prajeme Vám všetkým krásny deň, u nás poprcháva, takže sa aspoň schladil vzduch, no nech to už nie je také "povodňové"...snáď to ostane pri tomto len...

traktor
16. jún 2010

prisiel mi balicek z dm..a poslali matkovi sviecku k prvemu rocku...modru..sice krivu jak fras..ale potesi 😀 😀 😀 😀 😀
@lucia32 , ze podpultovy tovar 😀
@samayka , mojkacik..je to uzasne ako vedia kuknut a mojkat sa 😵 😵

traktor
16. jún 2010

jezisku...no vidis...lu perfisna fotka... 😵 😵 musim aj ja zmeniiiiit, len kedy? 😅
@laurajana 😉

laurajana
16. jún 2010

ľudia toto moje dieťa nie a nie na nohy sa postaviť, namiesto toho dvíhame riťku a robíme "stojky na hlave" no podívaná jak fras, samozrejme natočiť to nestíham, lebo to by si zas malá povedala "a just to nespravím" v tej malej makovičke 😀

traktor
16. jún 2010

@laurajana 😀 😀 😀 tie deti su super.... 😉

lucia32
16. jún 2010

@traktor to je taká samofotím sa 😀 , no alespoň aktuálna 🙂

traktor
16. jún 2010

lu , sak je perfektna 😉 ...ja kebyze sa sama fotim...co som aj skusala...tak mi furt daco chybalo...alebo bolo naviac 😀

lucia32
16. jún 2010

@traktor nevšímaš tú naklonenú hlavu dopredu 😀

sorciera24
16. jún 2010

ahojte, tak mame velkeho oslavenca, vsetko naj naj trakynmu Matkovi....cmuk posielame aj s Risikom 😵

battole
16. jún 2010

ahojte koceny 🙂
@traktor Matejkovi vsetko najlepsie k narodeninkam 🙂, to je krasne
pozerala som videjko, matko je super....chcem sa spytat, kde ste kupili to, na com sedel? tie kocky...ako sa to presne vola? a co to stojí?

battole
16. jún 2010

@lucim a to uz tie nase male deturence môzu bryndzu?.....a cibulku?.....a co este mozu?.....

citam tu uz aj o paprike, to som este tiez nedavala....tak radte mamicky...ja som velmi neskusena a hrooooozne opatrnaaaaa

lucim
16. jún 2010

uz tu mame aj draheho ... a ja mam pozehleneeeee 😀 😀 😀 a este aj palacinky s nutelou som stihla spravit. 😝
batt ja mam uz takmer jednorocneho ... a na cibulke sa moze robit, minule tatovi vydrapol mladu cibulku z ruky a pochutnaval si, bryndza - je trosku slansia, ale vlastne probioticka, bola zmiesana s maslom , tak preco nie? a ja mam nejedlika, moc nicomu neublizi. 😉

anavi85
16. jún 2010

Ahojte, chcela som sa opytat maminiek v ba, pk a okoli, ci nepoznaju dajake jaslicky pre nasho Adka, alebo mńevedia o dajakej opatrovatelke, pripadne ci by sami neboli ochotny sa starat aj o nasho drobca, asi tak od 8 rano do 3, max 4 po obede
skuste mi prosim poradit, lebo musime ja aj Peto robit....dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre