Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
17. jún 2010

@lucia32 to idete presne na nase narodeninky 🙂 tak budeme drzat palce

inac doki mi kazala, ze ked budu v lete velke horucavy tak mam vysadit vigantol a zacat davat zase az v septembri, neviete preco? ked bude chladnejsie tak mam normalne pokracovat

majkas
17. jún 2010

a sme hore, ale 2,5 hodky si pekne pospikala
papa

lucia32
17. jún 2010

@majkas tak to som nepočula o tom vigantole? 😕 idem zistiť?

lucia32
17. jún 2010

Denne sa podáva len do 1 roka a do troch rokov len v zimných mesiacoch 😉 to mám z diskusie... 😉

lucia32
17. jún 2010

Vitamín D( Vigantol) se kromě potravy dostává do těla pobytem na slunci. (pobytem na slunci se tvoří v játrech látka, která podporuje tvorbu vitaminu D a usnadňuje vstřebávání Ca do kostí a zubů). Takže proto je dobré v našich klimatických podmínkách přes zimu ještě přidávat Vigantol(vitamín D). Ale pokud děti prospívají dobře, hodně se pohybují na čerstvém vzduchu a mají pestrou stravu, která tento vitamín obsahuje, tak to není nutné podávat.

lucia32
17. jún 2010

V lete vigantol nieje treba davat, lebo staci 2x 20 minut tyzdenne na slnku a mas dostatok vytvoreneho vitaminu D ;) ovsem ma to byt priamy kontakt so slnkom (ziaden uv faktor krem) v case od 11.00-15.00 hod, vtedy svieti to potrebne vlnenie ktore vytvara vitamin D v kozi. preto dat klobucik na hlavu, ruky nohy mozu byt von. staci ti na to velkost detskej dlane -myslim plocha ktora by mala byt minimalne na slnku pre potrebny efekt. 😀 ... to je zas iný zdroj 😉

traktor
17. jún 2010

http://www.youtube.com/user/matejkovamamina jedno take obycko video z dnesneho rana..

traktor
17. jún 2010

@majkas krasna vaha, pik, pik fukame 😵 boztek posielame 😵

jajona
17. jún 2010

Ahojte,

gratulujeme k ďalšiemu prvému rôčiku 😵 😵 😵 a samozrejme aj k 11. mesiačikom

Dnes sme mali ísť na alergo s Matúškom. V zime mal neustále soplíky, tak nás tam dr. odporučila. Boli sme tam objednaní od 7.1. a dnes ráno mi volala sestrička, že tam dnes dr. nie je 🙄 . Parádne zariadené, čo vám poviem. Inak pravdupovediac sa mi tam ani nechcelo ísť. Tak sme to nechali tak...

A teraz poobede bola poradňa. Váha 10 590 g a cm nám nemerajú. Bolo aj pich-pich. Chúďa moje. Asi 10 min plač, potom bolo dobre. Doma sme dali cicíček a zaspinkal. Od rána nespinkal, tak už bol aj taký všelijaký.
Snáď to prebehne bez komplikácii. Obkladíky sme dali 😉

@majkas váhu máte ozaj peknú. ale veď aj spapá... veď na tom stretku, klobúk dolu. to by mal náš Matúš na 2 krát

@lucia32 pekná, nová foto 🙂

a o tom Vigantole nám nič dr. nehovorila 🤐 . Len ďalšia poradňa na začiatku augusta - ročná

@traktor ešte raz všetko naj... naj... naj... Maťkovi

lucia32
17. jún 2010

@jajona alergologia no fúúúúj, aj vás niekde inde pichla? Asi nie, čo? To je fakt des 😝
Nožičku fúkame 😵

jajona
17. jún 2010

@lucia32 no ani tam nejdeme. sme si mysleli, že v zime, keď kúrime krbom, že či mu to nejako neškodí. a teraz ho tie soplíky chytili znovu a krbom nekúrime. tak sme to nechali tak.... ale aj tak. pol roka čakáš a oni ti hento povedia, že tam dnes nie je. a keby som jej povedala, že tam chceme ísť, tak termín zase asi o pol roka. divní ľudkovia

za nožičky ďakujeme. jaj... nemám rada tieto očkovania 😝

ani3012
17. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=jVF_YIx9st0


hehe ! Aký herec ?! Na 1* 😀

traktor
17. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...TEN NEMA CHYBU 😀 😀 😀 😀

traktor
17. jún 2010

a mne zrusia 😅

lucim
17. jún 2010

dobryyyyyy vecer, matko uz spinka, prisla som si sem zase vydychnut.
traky, tanecky tvojich deticiek su perfektneeeeeeee 🙂 🙂 🙂 naozaj sa matko chyta. aj ten nas certik zacal teraz viac tancovat, ale klasika, jak na zaciatku, vidi fotak, prestane. ale raz to odchytime. 🙂
aj to druhe videjko je super, to som dobre videla, ze si zapinal telku? a ako si krasne nosi vankusik a vola ta. 🙂

samayka
17. jún 2010

dobrý večer

aj my už hajáme... pssst nech nám to vydrží..

samayka
17. jún 2010

a toto sme dnes objednali sýkorke k narodeninkáááám 😀

cenu si nevšímajte.. sponzoruje dede...

http://www.amkotoys.eu/product/dreveny-kocik-kl...

lucim
17. jún 2010

ani, ten je dobryyyyyy,. ale doma to nechcem. 😀 😀 😀 😀 😀
jajo, mozno by vam vycarovali nejaky blizky nahradny termin ... medzierka sa vie vzdy najst na mimoriadne pripady. 😉 ale cloveka to nastve ... a ten nahradny termin vam mali ponuknut hned s tym, ako vam povedali, ze tam nie su. 😠

vigantol - ja som automaticky prestala davat tie kvapky, odkedy je matko vacsinu dna vonku, aj som zabudla a potom - nejak mi to napadlo, ze uz si D tvori sam - a fajn, ze ste to tu takto potvrdili. 🙂, matko je pekne snedy - po mne. chyta ho aj v tieni, aj sa kremujemes UV fa.

ani3012
17. jún 2010

pekný kočík,je to iné ako v obchodoch.Mne sa strašne páčia tie prútené.
Elinka bude frajerka 😵 len jej nezabudnite dať bábiku do kočíka 😉

jajona
17. jún 2010

Ahojte,
my sa este len kupame a vam uz deturence spinkaju

sme boli dlhsie vonku, lebo bol mrzutko a placko. Uvidime aka bude noc...

lucim
17. jún 2010

samy ahooooj 🙂 ten kocik je cool, klasika, krasny. to sluzi aj ako choditko, ze? 🙂

samayka
17. jún 2010

skôr sa bojím aby tam raz Beku netlačila... 😉 ak bude po mne tak určite.. a bude plný kamienkov a paličiek a tak...

@traky tanečník parádny... aleeee... asi máme víťazku tanečnej súťaže..neskromne sa hlásim a už sťahujem video

lucim
17. jún 2010

jajo, raz dlhsie vecer taha matusko, inokedy tie nase potvorecky. 🙂
samy, som zvedava. 🙂

lucim
17. jún 2010

u nas caka na rozbalenie na narodky toto, uz sa s drahym tesime, ako na to zareaguje matko ... mozno sa tesime viac ako on. 🙂 http://www.webhracky.sk/tovarV/PL6614.jpg
a idem kuknut draheho mobil, ci tam predsa len nema kusok tanceka, ked uz tu tancime. 🙂

traktor
17. jún 2010

@lucim hej zapne telku a ide prec...telka ho totiz vobec nebavi, len ju rad zapina 😉
@samayka ..no my sme radi, ze aspon trosku sa chytil..doteraz len hlavou trepal...tak sned sa mu to zapaci, a nabuduce sa predvedie viac 😀

traktor
17. jún 2010

@samayka krasny kocik, to bude radosti 🙂

ani3012
17. jún 2010

@samayka no už si ju viem predstaviť 😀 Zlatá bude 😵

aj mne Eva už spííí 🙂 Mala by do rána,ale radšej sa nebudem chváliť,lebo dva týždne dozadu zaspávala o 23. hodine 😝

traktor
17. jún 2010

@lucim aj u vas bude radosti 😉 ...uz tu budeme mat kopec jednorocnych deticiek 🙂

lucim
17. jún 2010

nechce sa mi prehladavat mobily, k tanecnikom sa pridame neskor ... este tu bezia konkurzy do mimi tanec show, ze? 😀 😀 😀

lucim
17. jún 2010

huhuuuuuu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre