Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
22. jún 2010

dobre ranko vsetkym,

tak v prvom rade gratulacia velkemu oslavencovi - @adka12 Saska prajeme ti len to naj naj naj, vela zdravicka, spokojnu maminku aj ocka, lebo potom budes aj ty spokojna a vela lasky od vsetkych 😵

a ostatnym oslavencekom tie vsetko naj, sak uz len mesiac a uz su velkaci 🙂

k tomu hotelu, dovolenku maju kupenu cez Koalu, o ktorej som si ja myslela ze je to seriozna cestovka, ale podla toho asi velmi nie. tym ze im dali iny hotel lacnejsi tak ten rozdiel im vratili ale aj tak to uz neni ono ked si sami vyberate hotel podla nejakych kriterii a naposlednu chvilu vam to zmenia za uplne iny...

lucia32
22. jún 2010

@majkas cestovky to vraj tak zvyknu, vraj naberú viac, ako je kapacita...my ked sme boli v Bulharsku, do našho hotela pricestovali Česi a nebola ani jedna izba volná, že až o 3 dni a tak ich vopchali do takej diery, že des..pleseň, smrad...no tí tam roboli rošamboooo....a to sme šli cez Satur, neviem, nepamätám či aj oni...ale takáto vec ti dokaže pokaziť celú dovolenku 😝

Naša mica už dnešnú noc spinkala vcelku dobre, od 9 do pol 3, potom sme sa 1 a pol hodky hrali a potom sa asi pol hodiny prehadzovala, mňaučla, 2x sme odsávali sople...ráno o 4 😝 , dusilo ju...ale bolo to oveľa lepšie ako včera 😅 Zub sa zatiaľ nevyklubal 😝
@laurajana malinkej fúkam boľačku, nech nôžka nebolí...nás to čaká o týždeň 😝

lucia32
22. jún 2010

@majkas 😀

majkas
22. jún 2010

@lucia32 no mna by asi rovno porazilo keby samito stane tam na mieste 😠

a sople hes, hes, nech sa vam dobre spinka

u nas sa spinka vcelku dobre, sice sa Tami parkrat za noc zobudi ale uz sa nekojime, uz len pohladkam, dam cumel ked treba a spi dalej. najlepsie sa jej spi s nami na posteli, vtedy vobec neplace, akurat ze dobre vyspata je asi len ona, lebo my s mm sme jak polamane sardinky 😀

jennna
22. jún 2010

aj my už spinkáme celú noc..... nechala som ju revať a naučila sa 🙂))))

sorciera24
22. jún 2010

@jennna takze uz nekojis?...lebo ja to xcem tiez tak urobit, len nemam odvahu, lebo to cickanie am uz nebavi, to uz je len o zvyku, nie o jedeni....u nas... 😒

majkas
22. jún 2010

my sa kojime uz len vecer pred spanim a rano ked sa zobudi, a pokial sa da tak to asi tak budeme robit. niekdy mam tiez pocit ze uz nic nepije ale niekedy zase taha jak o dusu 😀

a asi sa uz budime, cosi ktosi mrnci v detskej 🙂 papa

nykyta
22. jún 2010

ahojte babulky 🙂 predovsetkym velke gratulko k 1.rociku matkovi a saske 🙂 🙂 vsetko naj hlaaavne zdravicka 🙂 🙂 a vsetkym vymesacnikom gratulkoo tiez vsetko naj 🙂 nemam vobec cas sem zavitat ☹ ☹ tak teraz nachvilku ☹ od ockovania to s mackom ide dole vodou ☹ vobec nespava a ked aj zaspi tak sa strasne mrvi,otaca a poplackava ☹ cez den stale vymysla tak behame o dusu 😉 vobec sa neunavi 😕 uz mava len jeden spanok a to len hodku a niekedy len 30 minut 😕 a potom fici az do 21.00 a pak nekonecne uspavanie ☹ jennka gratulko k novemu muzickovi 😉 😉 😉 prajem s celeho srdiecka nech sa to vydari 😉 😉 bo chlap je potrebny 😉 prajem pekny dnik 😉 hadam sa vecer stavim 😕 papa

sorciera24
22. jún 2010

@majkas my tiez rano, vecer, ale aj v noci...a noci mate ake?....mna to kvoli tej noci odradza 😒 keby rano a vecer, tak mi to nevadi...

lucim
22. jún 2010

ahojteeeeeeeee 🙂
@adka12 sasulke vseeeetko naj naj naj , hlavne zdravicko, nech mate kopec radosti . 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
dalsim 11mesacnym slnieckam tiez gratulujeme a cmukame. 🙂

tak uz pomaly riesime odcicikovanie detureniec? u nas tiez k tomu asi spejeme, este obcas cez den pocucne, inak prevazne v noci, ale vecer uz musim davat UM, bo moje didy uz nestihaju. obcas ma to dokonca boli, ked ide malo a matko si z polospanku chce k vyssej davke pomahat aj zubkami, raz som (cez den vykrikla od bolesti, ze sa az rozplakal). nerobi to naschval, skor, kd je unaveny) .. takze pozvolna ..... prejdeme na UM.

lucim
22. jún 2010

ani - fuuuuuu evicke na bolacku, nemusite to po nas opakovat, nuz, ale take sa stava, dobre, ze uz to nevnima 😉

cestovky - ja mam nastastie len dobre skusenosti s vymenou hotela - teda jednu - v tunicku nebolo volne v nasom hoteli, co sme zistili na mieste, ale dostali sme hotel s este 1 hviezdickou navyse a all inclusive k tomu. a este mam aj blbu skusenost- nechodte na ostrov Pag do chorvatska, len pomaly to prebudovavaju na civilizaciu, su tam tony kusavych komarov a ten penzion co sme mali my sa rozpadaval.

ockovania - ako vas tak citam, tie nekludne stavy co sme mali aj my este tyzden po ockovani a nechutenstvo - asi aj my sme to mali z toho .... vsetci tym teraz prechadzate 😨 - tak zelam, aby to ziadneho drobca uz netrapilo. 😉

traktor
22. jún 2010

ani ja uz nekojim..neviem ci som to tu uz pisala 😅 ...ale vydrzali sme celkom fajn 😉 ...hoc pri patkovi to bolo ovela dlhsie..ale pri matkovi sa uz nedalo...kedze cez den nic moc...vecer bolo len ked zaspaval, cez noc nic, kedze ju prespi...tak sme to ukoncili...a islo to celkom fajn, matko to berie mliecko ako mliecko....a inak mliecko miluje , vecne ho musi mat urobene, ma ho aj na uhasenie smädu...pretoze cajik ani vodicku doma nechce, len ked sme niekde mimo domu

lucim
22. jún 2010

traky nepisala si, ale uz vieme 😉 aj u nas uz sme na tom, ze to berie mliecko ako mliecko, cecik je ukludnovac, ked nevieme zaspat, alebo v noci, ked sa mi nechce zarabat mlieko, ale to viem, ze sa mi skor zobudi, kedze uz menej tecie.
aj tak od nas maminiek dostali drobci perfektny zaklad pre imunitu aj najsamlepsiu vyzivku. 🙂

traktor
22. jún 2010

@lucim presne... 😉

traktor
22. jún 2010

sme boli dnes vonku...vetrovka uz vyskusana, na kociku guma , lebo prsi ze az...a aj vietor fuka jak besny...vlasy mam jak saxana...sa divim, ze mi vobec nieco zostalo na hlave...ale aj som prekvapena, na to ako nenormalne fuka a je tmavo a chmuravo...vobec nie je zima ako som povodne myslela....

traktor
22. jún 2010

....vytrubuje nam po dedine auto a ponukaju nanukyyyyyyyy.... 😀 ...teraz v zime 😝 ...com nechodia v lete...

lucim
22. jún 2010

my sme boli len na dvore, pokukat ako tato kosi a pohojdat sa, tiez fuka, ale da sa. 15 stupnov.
a nanuk by som si dala. 😝
si prave hladam nejaku zumba hudbicku, nech si tu s matkom pustame ... len hudbu, nechcem video, to by moj pomaly net tahal 100 rokov.

samayka
22. jún 2010

u nás kosia na tých velkých mašinách... ale je to taký monotónny zvuk, že to sýkorku celkom slušne uspalo 🙂

a inak ahojteééééééé a gratulka všetkým narodeninkovým aj mesiačikovým!!! hlavne matejkovi od @zrník! sáááákra ale je to bojovníček... strašne sa vytešujem... tak som sa tuším netešila ani keď sa naša malá začala pretáčať 🙂))) ešte si pamätám ako sa pavčin matejko začal vrtieť, to som si tiež pofňukala s úsmevom na tvári 😀

idem dočítať..

lucim
22. jún 2010

@samayka ajoooj, u nas sa spi uz hodinu 10, uvidime, kolko to bude dnes, vcera boli nakoniec 3!!! 🙂
aj ja sa tesim s kazdym uspechom mateja zrniecka 🙂 🙂 🙂

samayka
22. jún 2010

nechutenstvo a nekludné noci týždeň poočkovaní?? ak my to máme dva týždne pred očkovaním 😀

traktor
22. jún 2010

sam ahoj, a pavcik uz je velky chlap aha... 😵 https://www.modrykonik.cz/fotoblog/pavcik/

lucia32
22. jún 2010

U nás pokropuje, ale je vcelku teplo 🙂
Dietko sa nám už samé stavia zo zeme a opúšťa miestnosti 😝 babi si odskočila do kuchyne a Natálka jej šla naproti po vlastných 😀 Tak zas o starosť a radosť viac 😵

lucim
22. jún 2010

pavcika sledujem na FB, aj pravidelne chvalim 🙂
samy 😀 😀 😀 😀 😀 dnes sa mate ako,kuraciu polievocku ste uz vyskusali?

lucim
22. jún 2010

lu cauuuuuuuu 🙂 tak natynka je takto sikovna? parrraaaada. 🙂 🙂 🙂

hmmm, som zvedava, kedy budeme chodit my ... nedame sutaz o posledneho cupkacika? 😉

traktor
22. jún 2010

@samayka 😀 😀 😀
@lucia32 tak perfektne...teraz to len zacne byt akcneeee

brusinka.pusinka
22. jún 2010

Luci Natka je supr čupr holka 😀
Traky no to máte polízanici u nás docela fajnovo 😵
Samy fůůůůůůů malé a kšá neduhy 😉
Lucim 😀 😵 😉

traktor
22. jún 2010

a pochvalim, vieme uz rozlisovat aj povedat ano ,nie...teda matko hovori...nie aj kruti hlavou a na ano hovori take dlhe heeeej 😀

traktor
22. jún 2010

@brusinka.pusinka ahoj ako sa mate?..

brusinka.pusinka
22. jún 2010

Ahojky Traky no máme se fajnovo, pracujeme a krášlíme chalupu 😀 😀 😀 malá ta řádí a u nás je ano ano to je hlavou nahoru dolů a nene do stran , jinak vede slovo Táta,Do (Dominik), Ham a eče(což znamená jěště)jinak dělá tytytyty a baf to si zakryje oči ručičkami a pak jukne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre