Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
2. sep 2009

ja som spinila , krvacala... cele 600nedelie, a ked preslo, odvtedy nic, tak verim, ze kym kojim ani to nepride...

riusik
2. sep 2009

ahojte 😵

brin: to sa podda...psychologa zatial nie...a nevravim to len tak, ale na zaklade vlastnej skusenosti...tomas to iste...aj dostal odomna za pchanie roznych veci do ust ☹ ale sa to zlepsuje...hoci, zasa problem - dnes skolka...cely cas sa tesil, pytal sa do skolky a vcera akosi zosmutnel...a ked som ho videla dnes rano sediet na lavicke v satni, tak sa mi chcelo plakat...ale zvladli sme to, ja s usmevom na tvari a on s takym akymsi pokrcenym...inak, ma take cosi na rukach ako ekzem...niekedy nic, niekedy troska a niekedy katastrofa...cely cas ruky pekne, ked tak iba trosicka zhorsene a dnes rano vstal a skoro som odpadla...takze viem, ze je to psychika...

reilyy
2. sep 2009

takze kym kojim nemala by som mat vlozky??? kokso, kojim do tridsiatky maleho minimalne 😀

reilyy
2. sep 2009

helou rius 🙂 prvy den je furt zvlastny, dalsie uz budu ok 🙂

reilyy
2. sep 2009

ked si spomeniem ze mam uz skolu za sebou... 😕 jejda som uz nejaka postarsia dama 😀

riusik
2. sep 2009

rei: vtipna kasa na ranajky, co? 😀 a nie je to pravidlo, niekto koji a vlozkuje... 😖 pri tomasovi som mala pokoj 10 mesiacov

traktor
2. sep 2009

no ja som to fakt dostala az ked som prestala kojit/ a hoc som aj prikrmovala stale som si ho prikladala a mliecko sa tvorilo, takze asi preto

brinzulka
2. sep 2009

riusik...dakujem...ja to celkom zvladam, ale ked vidim ako maly vsetko ignoruje...mm pride domov z prace a David len prilieva do ohna..Potom to tu tak aj vyzera....

rei...pozor...ked zacnes s prikrmami...mozno dostanes na Vianoce darcek, ze vlozken paci.

brinzulka
2. sep 2009

ja som kojila rok a pol ...v noci 7krat 😖 a menzes po 7 mesiacoch bol tu 😒

riusik
2. sep 2009

rei: dufam, normalne ma srdce boli...P nechape zo mna...a ja z neho 😠

brinzulka
2. sep 2009

bambulky..nerada..lucim sa..pracka doprala, maly sa zobudil...spal az 10minut 😉
david zatial roztrhal rolku po celej obyvacke..idem sa mu venovat...pa

reilyy
2. sep 2009

ach tak 🙂 no neva, aj rok bez vloziek bolo super 🙂 🙂

traktor
2. sep 2009

nas patko zacal s prikrmami az v 9 mesiacoch, normalne vsetko odmietal , chcel len mliecko ...dokyna nas nechala tak no a v 9 mesiacoch uz sme zacali s prikrmamy ale aj tak vzdy zatym mliecko,...a to mu zostalo dodnes / niezeby som ho kojila doteraz 😀 😀 / ale miluje mlieko a pije ho skoro zakazdym jedlom, pije 2 litre denne 😉

riusik
2. sep 2009

brn: papa 😵

reilyy
2. sep 2009

jaj rius, ja budem plakat jak besna, sa poznam, predstavit si len ze mi maleho ide niekto pokocikovat tak som mimo....a P....chlapi, co dodat, nenosili pod srdcom, nerodili...maju kus iny pohlad

reilyy
2. sep 2009

traki 🙂 to si rovno kupte kravu, by ste ju zmykali denne, sa oplati 😉

riusik
2. sep 2009

rei: sak prave...iba som si vravela, ze pre tomasa je lepsie vidiet mamu usmiatu ako urevanu, to by mu asi nepomohlo... a P to chape, ale nechce pridavat asi...my to mame fajn rozdelene - ked mam nervu a uz nezvladam a aj skriknem na tomasa, tak on je v klude a pekne mu vysvetli a tak a zasa naopak...zatial fungujeme ako take puzzle, a to je dobre...

trak: ako rei pise, krava na balkon a cerstve mlieko stale 😉

traktor
2. sep 2009

ach tie deti...si myslim ze je to mozno len taka chvilkova ziarlivost...nas patko ked sme matka doniesli domou tak bol ok, len ked kazdy zacal nad nim vzdychat och ake krasne babo a patko bol zrazu mimo tak bol s toho taky smutny, aj hovoril mna uz nikto nema rad...tak sme mu vsetkymi sposobmi davali najavo ze on je pre nas tiez dolezity a ze je uz velky chlap/ 6 r/, muz mu dal svoj velky bycikel....bral ho na prechadzky, ako chlapa na pivo / patko mal kolu samozrejme 😀 / a uz je to dobre...teraz normalne zasnem aka premena, a najkrajsie je to vecer, ja som na konovi 😝 a ked matej zaplace, patko ide k nemu, a cita mu rozpravkovu knizku / citat nevie, vymysla si podla obrazkou/, je to uzasne, ja len tisko pocuvam za dverami, slza v oku, a ten maly drobec/ matej/ je normalne spokojny a pocuva svojho velkeho bratza

traktor
2. sep 2009

no skor sme rozmyslali nad kozou 😀 😀 😀 , velka zahrada je...len ta predstava, 4 deti , kopec ozdobnych zvierat a este aj kozu mam past? 😀 😀 😀

traktor
2. sep 2009

a mozno ked budem mat viac deti aj kravu mi pridelia.... 🙂 🙂

traktor
2. sep 2009

joj to bol len taky chvilkovi opar...ja uz som skoncila, sa zabetonujem radsej 😀 😀 😀

traktor
2. sep 2009

ci u nas je take ticho ze az...deti v skole, mm v robote , matej spi....asi si vsade pozapinam telky , pustim radio...

riusik
2. sep 2009

trak: 😀 😀 tak tebe vadi ticho??? ja si vychutnavam....teda stale myslim na tomasa, ale snad v pohode...

traktor
2. sep 2009

normalne ze nezvyk... 😀 cele prazdniny kopec deti, krik , vreskot, behanie / moje 4 😀 a kopu kamaratou/, a teraz mam normalne sok....neviem co mam robit... 😀 😀

reilyy
2. sep 2009

traky, vyloz nohy, popijaj cajik a konuj 😉

reilyy
2. sep 2009

rius, hned jak uvidel deti aj zabudol ze sa mu rano nechcelo 😉

lucia32
2. sep 2009

čaute babulky...ako sa mi máte?
My včera kolika ako sviňa, aj mi slza vyskočila 😢

reilyy
2. sep 2009

cau lu, my reveme priebezne cely den 😒

reilyy
2. sep 2009

teraz stikutame 5 minut

reilyy
2. sep 2009

od rana je na ruke, v posteli sa furt zobudi a zase rev....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre