Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
1. júl 2010

Ahojte 😵
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵

jennna
1. júl 2010

ahojky ahojky.....

chceme pogratulovať dnešným prvorôčikovým oslávenčekom Alexovi, Natálke a Peťke!!!!!! cmuk cmuk cmuk

a takisto poďakovať za meninové gratulácie Dianke..... posielame pusinky.... papa

adka12
autor
1. júl 2010

baby ja začínam rozmýšľať, či saška náhodou niečo nespapala a z toho tá reakcia po celom tele. vôbec jej to neuhasína neviem, neviem, či sú to potničky 😖

anavi85
1. júl 2010

@adka12 a neboli ste u dokiny, leto ked jej to vobec neprechadza, tak to je asi ta alergia...ved si skus rozpamatat co vsetko papala...my nastastie tieto problemy nemame, ale kamoska to mala z jahod a sesterkyn dubacik z dzusiku

adka12
autor
1. júl 2010

anavi ideme zajtra k doktorke, dnes som ešte čakala, či to neustúpi... no nič také nejedla nezvyčajné, iba masovo-zeleninový príkrm ten často nezvykne, sú tam kadejaké veci v tom aj ked je to pre deti, takže jedine z toho, nič iné ma nenapadá.
No je vyhádzaná celá okrem nôh a rúk a sú to také vystúpené červené vyrážky.

hathor1231
1. júl 2010

ahojte, idem kuknut lebo mam na FB zmatok z tych blahozelani,ani neviem,ci to oslavuje maina alebo mimciaky 😅

hathor1231
1. júl 2010

@adka12 nema horucku? kukni,co nema priznaky siestej http://lesk.cas.sk/clanok/81004/zahadna-siesta-... 😉

hathor1231
1. júl 2010

uz mam jasno 😀

tak teda vsetko naj naj naj prvemu rocku,cmukace xxx

a tiez pre MIchala,asi je najmladsi,nie 😕 a to sme mali termin narovnako 😅

cmukujeme oslavencov 😉

adka12
autor
1. júl 2010

@hathor1231 no tak tie príznaky nám sedia na 90%. a máte s tou chorobu niekto skúsenosti?

hathor1231
1. júl 2010

ja sa chystam na slovensko,dneska sme boli na ambasade v londyne pre RL a zapisat si ju do pasu a mozeme veselo ist 😀 v utorok nam to rano leti a doooost sa bojim 😖 neznasam tie zmeny tlaku,revem uz ked ideme autom a zmeni sa vyska,nieto este let 😕 a tiz s malou prvykrat,tak snad bude dobra lebo nerada sedi na jednom mieste,ako prave dieta... a doma budeme mesiac,tak dajte vediet o stretku 😉 uz mam nervy,tolko veci vybavit a nic nestiham 😒 😒 zajtra ideme na ockovanie lebo tu sa ide na dalsie v 12m a ideme vlastne o tyzden skor lebo to uz by sme boli na slovensku... tak sa tesime na zajtra 🙄

hathor1231
1. júl 2010

@adka12 co som pocula,tak to je vzdy ten isty priebeh. musi mat vsetko a v tom poradi... a vraj to nie je nic zle,daju sa len lieky na zrazenie teploty a ostatok zmizne same 😉 skoc ku doktorke zajtra.

traktor
1. júl 2010

ahojte, my sme mali, bol vysyp, boli vysoke teploty...ako presli teploty tak presiel aj vysyp....treba len vela tekutin...co nam sa nedarilo...ale vraj 6 chorobu mozno dostat len raz..tak chvala bohu , uz to mame za sebou 😉

traktor
1. júl 2010

@nykyta co je s vami?..sa neukazujes..hadam ste ok...baby neviete niekto nieco, nema na nu niektora kontakt?

lucim
1. júl 2010

halo?

nina41
1. júl 2010

@lucim maš IP

lucim
1. júl 2010

dievcatka, tak mam skoro vsetko zbalene, rano o 9 vyrazame, nezmarko mi zaspal o 22hej.
zajtra blava - promocie (nie nase, tie boli uz daaavnooooo) a potom smer podhajska, 4dnova dovolenka zacina. 🙂 😵 😵 😵 😵 😵
batoziny mame vela vela, notebooka so sebou netaham.
tak sa tu majte krasne, posluchajte sa,
vsetkym oslavencom dnesnym aj buducim zelam vela zdravicka , radosti a spokojnosti. 😵

ozi
1. júl 2010

Ahojky babulenky

som Vás prišla všetky pozdraviť, bo neviem, či to zajtra stihnem, ideme na týždeň preč, manžel organizuje s deťmi týždenný tábor v Turč. Tepliciach, ideme aj my, aj keď možno nebude mať stále na nás čas, aspoň nebudem musieť variť, upratovať, prať, žehliť, tak si aspoň trochu oddýchnem...

ináč samozrejme gratulky všetkým oslávenčekom, aj Dianke k meninkám 😉

my tiež máme obdobie samých hrčí a modrín, všade za chalanmi vylieza, často sa ešte strepe, no hrúza, ináč je strašne zlatá, zúbky nás stále priebežne trápia, ale teraz trochu menej, aj spí lepšie...mám toho teraz veľa, tak nestíham písať, len ak sa dá aspoň čitnem, o pár dní bude mať Saška rok, to je neskutočné, ako to letí, je nádherná, ale trochu mi je aj ľúto, že toto už nezažijem... 😢 aj by som brala ďaľšie bábo, ale to je samozrejme nereálne, aspoň si vychutnávam, že Saška je tu, čomu sa strašne teším, hlavne po dvoch chlapcoch 🙂

sa vrátim, tak napíšem ako bolo 😉

všetky detičky nech sú hlavne zdravučkééééééé, lebo je najhoršie, keď je drobček chorý a trpí 😖

dobrú nôcku všetkým prajem, majte sa 😵 😵 😵

majkas
1. júl 2010

dobry vecer,

nejako je tu ticho, sice ved je uz aj pokrocila nocna hodina 🙂
my dodatocne gratulujeme vcerajsim oslavecekom a samozrejme aj tym dnesnym a zelame veela zdravicka a lasky od vsetkych 😉

@lucim tak prijemnu dovolenku, dobre si oddychnite pokial Matko dovoli a hlavne si to vsetci spolu rodinkovo uzite 😉

ja som konecne postahovala foto aj na NB, takze tu su posledne este z posledneho dna pred narodeninami
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

a tu su uz z oslavy a zopar dalsich
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

majkas
1. júl 2010

@ozi tak prijemnu dovolenku 😉

majkas
1. júl 2010

a dneska sme boli pri jazere, kamienky su super vec 🙂

ozi
1. júl 2010

@lucim , prajem aj vám super dovolenku 😉

@majkas, ďakujemééééé 😵 😉

ozi
1. júl 2010

@majkas , krásne fotky 😉

jasné kamienky sú super, najmä v ústach 😵

majkas
1. júl 2010

@ozi hej ved som jej aj zopar vyberala z pusy 🙂 a dakujeme za pochvalu

idem do postele, dobru noc vsetkym 😔 🙂

nina41
2. júl 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

anavi85
2. júl 2010

dobre ranko,
tak co mate nove?

adka12
autor
2. júl 2010

cafte cafte, tak dnes sme boli u doktorky, potvrdila šiestu chorobu ale našťastie už končí, lebo vysypaný sme už tretí deň, takže nám povolila aj dovolenku, že si ju máme riadne užiť.
Takže majte sa tu krááááásne, ja idem baliť, lebo večer odchádzame smer Chorvátskooooo 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
2. júl 2010

@olianko .....................Maxim má dnes 1. rok !!!!! 😵 😵 😵 😵
Maximko sa narodil o 14 dní skôr s krásnou váhou 3760gramov a 50 cm.
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olianko/albu...

@malka18 .............Silvinka má dnes tiež 1. rôčik !!!!! 😵 😵 😵
Silvinka sa narodila o dva dni skôr a miery mala skoro ako jej kolega Maxim -3750 gramov a 50 cm.
malka nemá žiadne fotky,ale snáď nám nejaké malej slečny dodá a spolu s @olianko sa pochvália,čo ich ratolesti už dokážu 🙂

Meniny oslavuje: Berta, Bertín, Bertína
Meniny oslavuje v ČR: Patricie

Kalendárium:
♦ Svetový deň UFO (pripomína sa od 2001)

Prajeme všetko najlepšie 🙂

anavi85
2. júl 2010

@adka12 tak si to uzite a urcite sa to malej vylieci sim skor

ani3012
2. júl 2010

@lucim
@ozi
@adka12
tak dzífčence,prajem vám ,aby ste si to na dovče užili,nestresovali sa,nehádali za maličkosti a pofotiť-dokumentovať a prezentovať 😉 😵



@hathor1231 neboj,malá zvládne let ešte lepšie ako ty.Uvidíš! A 😉 ak by bola možnosť,tak rada by som ťa videla 🙂


@majkas a vy kam idete ? Vybrali ste si už niečo ? 😕

ani3012
2. júl 2010

@anavi85 ahoj 🙂

@nina41 ahoj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre