Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nina41
2. júl 2010

@ani3012 maš IP

olianko
2. júl 2010

Ahojky!
Takze Maxim ma dnes prve narodeniny 🙂 Takto presne pred rokom mi okolo siestej rano odtiekla voda....mozno preto sa stale budi o 5:50 😅
Silvinke tiez gratulujeme k narodeninkam .....majte krasny den 😵

olianko
2. júl 2010

@adka12 skus malu okupat v manganistane.Nas Maxim strasne slinta takze tie potnicky mame tiez na krku 😖
...a pocula som , ze vraj je dobra na potnicky modra indulona ale nemam to odskusane....

ani3012
2. júl 2010

@olianko modrá indulóna je dobra tuším na všetko. 🙂

nina41
2. júl 2010

môjmu maťkovi sa lupia ručičky a riškovi nožičky zo spodu

lucia32
2. júl 2010

Dobré ránko...
@olianko gratulka Maximkovi k 1. rôčku, veľa šťastia, zdravia 🙂

lucia32
2. júl 2010

Takisto aj Silvinke od malky gratulujem k rôčku....
Všetkým výletujúcim krásne počko, aby ste si to užili....
Majkas krásne fotečky, oslava paráda a darčeky tiež 🙂

monr
2. júl 2010

ahojte dievočky

oslávencom srdečne gratulujem, aj dodatočne.

všetkým dovolenkujúcim šťastnú cestu a pohodičku.

miška mi zaspala, idem niečo vymyslieť na obed a trošku požehliť

a aby som nezabudla, fotečky a videá sú super.

pa všetkým. 😀 😀 😀 😀 😀

nina41
2. júl 2010

Aj my sa pripajame a prajeme vela zdravička ,štastička,a lasky 😵 😵 😵 😵

hathor1231
2. júl 2010

@ani3012 dakujem za povzbudenie 😉 som nervozna kazdym dnom viacej a viacej 😒 ideme na ockovanie dneska... dajte vediet o stretku 😉

ani3012
2. júl 2010

@hathor1231 len nestresuj,snaž sa byť pokojná lebo všetko prenášaš na malú.Najlepšie bude,keď sa budeš rozplývať nad všetkým ako sa ti to páči a ona to od teba pochytí.Do lietadla si zober fľašu s čajom,aby prehltla a neboleli ju ušká.
S Paťkom sme leteli,keď mal 1,5 roka a bolo to v pohode a počas letu sa môžete kľudne aj poprechádzať-veď to poznáš 😉
a kinedryl náhodou nemáš,že ? Ten by ju aj troška ukľudnil a bola viac unavená a spinkala

ani3012
2. júl 2010

ide maminka so sestrou na kávu a ja ešte v pyžame 😅 neumytá...hlavne že tabuľka je 😀
tak zatial pá 😉
jáj ! A dnes mi príde Paťko domov zo školy v prírode.Sa na neho teším 😵

blani2
2. júl 2010

Ahojte bambulky 🙂

dnešním oslavencům přejeme hoooodně zdraví!! 🙂

Maji, krásné fotky máte, nejen z oslavy. Ta poslední z narozenin, jak se obě smějete, jééééj, ta je nádherná! 🙂

Ani neřeš, je to rodina 🙂 No jasně že tabulka je přednější 😀 ale stejně jsi skvělá, že nám tak ochotně nástěnkuješ 😉 To se hned tak nevidí.

blani2
2. júl 2010

Lucim, krásnou dovolenku!

majkas
2. júl 2010

ahojki,

dakujeme za pochvalu foto a aj my sa pripajame k dnesnym gratulaciam a zelame vseetko najlepsie 🙂

@ani3012 este sme konkretne nevybrali, ostalo to v rovine ze severne taliansko 😀 chceli sme ist teraz v juli ale na kazdy tyzden tam mame nasackovanych nejakych doktorov ja aj Tami, tak asi to ostane na september ked sa podari 🙂

a suhlasim s blani, dakujeme ze nam tak super nastenkujes, posielam velku Milku coklit 😉

no a ja idem hladat pekarnicky s bezlepkovym prgramom
papa

traktor
2. júl 2010

ahojte oslavencom gratulujem 😵 😵 😵
@majkas krasne fotecky 😉 perfektna oslava...tamarke sa teda vie tvarit do objektivu 😵 😵 😵 , ...dovolenkujucim prajem krasnu dovolenku a perfektny oddych a uzitie si svojej rodinky 😉 ..a hlavne fotte , nech je co obdivovat 😉 ...u nas dnes na obed pipinkova polifka, francuzske zemiacky / uz sme ich nemali straaaasne dlho/..a peciem capucino keksiky, len sme nemali orechy tak som dala kokos..vsak aj tak sa zjedia 🙂

lucia32
2. júl 2010

Ahojky podruhé 🙂 máme za sebou očkovanie...jáj ta sa naplakala ešte len vošla do ordinácie 😔 takže plakla aj vkuse aj počas očkovania, minútku po na ručkách už len vzlykala...babuľka moja malinká...dali sme panadol čípok a zatiaľ je v pohode...uvidíme čo bude 😕 dúfam, že nič a prejdeme to bez teplotky 😵 Zajtra máme stretnutie rodákov tak by som chcela s ňou vybehnúť, naši už idú od rána, ja ešte do predajne...tak uvidíme 😅

ozi
2. júl 2010

ahojte babenky 😉

prajeme veľkým oslávenčekom Alexovi, Natálke a Peťke všetko nááááj 😵 😵 😵

čítať vás už nestíham, balím, lebo zajtra ráno vyrážame, tak som vám sem prišla hodiť aspoň fotky, ktoré som fotila a budem niektoré dávať zväčšovať , aby mi z nich urobili obraz

ozi
2. júl 2010

tak to som zle kukla, dnes má veľký deň Maximko a Silvinka 😕 , prajem všetučko nááááj 😉 😉 😉

lucia32
2. júl 2010

@ozi krásne fotky...to bude prekvapko 🙂
A prajem šťastnú cestu...užite si to 🙂

ozi
2. júl 2010

@lucia32 , ďakujeme 😵 😵 😵

majte sááááááá

hathor1231
2. júl 2010

@ani3012 jj,uz som nabrala nejake infosky ako malu udrzat v klude 😀 mala je vpohode, len doobeda mam strasne fofry a lietam ako stiiihacka aby som vse pobehala a vybavila,ale to je s nou viacej mara a ak som s nou vonku sama,ta sa nestara o moju naladu,kuka kde ideme 😀 a pri takom krasnom malom zubatom usmeve sa neda neusmiat 😵

lucia32
2. júl 2010

Brý večer....tak zatiaľ sme bez teplotky....večer bola trochu mrzutko, ale už spinká... 😵

lucia32
2. júl 2010

@hathor1231 a vy ako? ako očkovanie? Zajtra už letíte? Tak šťastnú cestu a nech to zvládnete bez komplikácii 😉

hathor1231
2. júl 2010

@lucia32 vpoho,mala len kukala co sa stalo,dala som jej finger food za odmenu a bolo dobre,ale ked som ju polozila na lehatko,ze ju obleciem,tak spustila 😀 aj som ju okupala,akosi som na to zabudla,ale sak uz nie je take male mimco...
a neletime zajtra,by som sa zblaznila 😅 v pondelok som zistila,ze uz o tyzden letime a mame vybavit tooolko veci ze az... nastastie sme pas stihli,to je hlavne... letime v utorok.
idete na dovcu,nie?

katkah
2. júl 2010

ahojte babulky. gratulujeme oslavencom a pripominame sa, ze aj my dnes oslavujeme 1 rocik, prave peciem torticku na oslavu 😉

ani3012
2. júl 2010

@katkah ako to ? 😕 Vás nemám zapísaných ?

hathor1231
2. júl 2010

@ani3012 no no no 😀 co to 😀

@katkah blahozelame 😵 a to este lne teraz sa chystate? a co oslavenec,nie je unavena 😅 nasa je uz v postielke 😵

katkah
2. júl 2010

dakujeme 🙂
@ani3012 no asi nas nemas zapisanych ☹ ale nevadi, ved ja sem chodim len kratko....
@hathor1231 a peciem torticku na zajtra...nasa uz od siedmej spi....dnes sme jej len pripomenuli, ze pred rocikom sa narodila a kedze sme velka rodina, tak oslava az cez vikend 😉

hathor1231
2. júl 2010

@katkah 😀 sak som kukala,ze ci idete oslavovat bez nej 😀 alebo si ju nejakym zazrakom udrzala 😀 tak si vikend uzite. my budeme mat tiez 2oslavy. jednu malu na slovensku a druhu ked prideme naspat do uk s ocinkom 😵

my mame teraz tatovu 50, mala rocik, krstiny,tak je co oslavovat 😀

katkah
2. júl 2010

@hathor1231 no teda, ale toho mate..vsetko pekne pokope 😉 torticka upecena, zajtra uz len dozdobim, ale akosi sa mi topi, tak dufam, ze dozajtra stuhne 😠 idem spat..dobru 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre